TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 17. - 21.


Amor Comprado 17. - 21.

Сообщений 21 страница 31 из 31

21

angelina написал(а):

es vīram vispirms krautu

nē, es vispirms viņai, kamēr nav aizbēgusi, bet vīru - nu ja viņš apliktu viņai roku un skūpstītu, tāpat kā Villijs Margotu, tad es nezinu , ko ar viņu izradītu.. :D
xe, zināju, ka Angy patiks Izabellas pieminēšana :D :D  :flirt:

0

22

No way - viņiem pamiers :D :D :D

0

23

Margota -  ~"es negribu piedzīvot Valentīna kļūdu - viņš gāja bojā naktī"???? Kopš kura laika naktī ir gaišs?  :D :D

ak, man pilnīgi noteikti prasās, lai Marianna ieķeras šajā Margotā!! nu kas par glupībām? 3 cilvēki nevar patriekt vienu svešu sievieti..

0

24

Hertrūdisas deja bija labā :rofl:

0

25

angelina написал(а):

Hertrūdisas deja bija labā

Oj jāāā.. ierēcu.  :D

kopumā patika šodienas sērija.  ^^

Un Tā Margotas seja, kad Villijs teica ka šoferis aizvedis šo uz mājām.. hahhh  :D

0

26

PAULINA написал(а):

Un Tā Margotas seja, kad Villijs teica ka šoferis aizvedis šo uz mājām.. hahhh

jā, šī man arī dikti patika :D :D :D

0

27

ehh, žēl, ka atkal neredzēju :(

0

28

žēl gan..jo šī salīdzinoši bij jēdzīgāka sērija

0

29

Interesanti bij, kā tās dzīvokļa durvis aizvērās, esot viņiem ārpusē :D :D :D
bet visvairāk man laikam patika Villija teikums - esmu dzīvoklī ar 2 skaistām sievietēm, bet nakti jāpavada vienam :D

0

30

ai, sviests, Margota un tas džeks varēja mierīgi tikt iekšā, a šitie netiek. murgs gatavais.

0

31

angelina написал(а):

ai, sviests, Margota un tas džeks varēja mierīgi tikt iekšā, a šitie netiek. murgs gatavais.

Angy, bet tas jau skaidrs, ka šeit viss ir pakārtots izdevīgumam, nemaz nedomājot, cik reāli tas varētu būt :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 17. - 21.