TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 22. - 26.


Amor Comprado 22. - 26.

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

22. sērija

Pēc kopā pavadītiem romantiskiem brīžiem Mariana un Villijs ļaujas sapņiem par kopīgu nākotni un domā par to, kā uzveikt pagātnes šķēršļus, kas abus šķīruši. Un tomēr Villijs nespēj pārvarēt to neuzticēšanos, ko viņam iepotējusi vecmāmiņa vēl bērnībā. Turklāt Estebans mērķtiecīgi dara visu, lai izraisītu Villija aizdomas par sievas neuzticību. Santjago rodas aizdomas par Estebana nolūkiem. Lizete un Elēna noklausās svarīgu Hertrudisas un Margotas sarunu par Marianu. Leonora atceras laimīgos un mīlestības pilnos gadus kopā ar Ernesto. Bet Arturo sievai draud ar ieslodzīšanu trako namā. Hertrudisa liek Marianai izvēlēties starp Villija mīlestību un Ernesto dzīvību. Santjago un Pančita mēģina brīdināt Villiju par Estebana un Margo nodomiem. Villijs vēlas salaulāties ar Marianu baznīcā.

23. sērija

Pančita priecājas par Villija ieceri salaulāties ar Marianu arī baznīcā. Par to uzzina arī Margota. Villijs beidzot paziņo Margotai par savām jūtām pret Marianu un lūdz nejaukties viņa dzīvē. Bet pati Mariana tikmēr cenšas rast spēku savu vīru pamest, kā to pieprasa Hertrudisa. Lusiano paziņo par savu pēdējo gribu Teresai – viņš atzīs Pančitu kā savu māsu un iecels viņu par savu mazbērnu aizbildni pēc savas nāves. Rosa mudina Natāliju vairāk satuvināties ar Rikardo – tad vēlāk būs vieglāk viņu izmantot. Mariana uzraksta Villijam atvadu vēstuli, taču skaidri nemin savas aiziešanas iemeslus. Martins pauž savu atbalstu Leonorai – viņam ir zināms Arturo un Saladino nodoms uzdot Leonoru par jukušu. Martins sola tai savu palīdzību, pretī lūdzot palīdzēt noskaidrot, kas ir viņa īstā māte. Mariana naivi cer, ka Hertrudisa un Margota samierināsies ar to, ka viņa vienkārši izzudīs no Villija dzīves.

24. sērija

Hertrudisa un Margota tomēr liek Marianai pieturēties pie viņu sākotnējā plāna un Villija priekšā izlikties par Estebana mīļāko. Rikardo ir izmisis, jo Huliana izturas pret viņu kā pret brāli, bet viņš meiteni mīl. Marianas vēstule satriec Villiju, kas vēl pirms mirkļa iztēlojās savu mīļoto līgavas tērpā. Dusmojoties par savu ienaidnieču sarīkoto slazdu, kurā pati iekritusi, Mariana zvēr atriebties. Saladino saņem norādījumus no Hertrudisas un gatavojas Marianas slepkavībai. Mariana izstāsta par Margotas un Hertrudisas plānu Elēnai. Gaidot Marianu, Estebans domā, kā saglabāt meitenes draudzību. Hertrudisa tomēr novērš Marianas slepkavību.

25. sērija

Hertrudisa izstāsta par savu pagātni savam reiz labam draugam Saladino. Martins grib atrast savu māti, lai atriebtos. Ginekologa kabinetā Teresai izdodas dabūt kāda pāra gaidāmā bērna ultrasonogrāfijas attēlu, kas ļaus viņai turpināt melot par savu grūtniecību. Mariana dodas pie Estebana, gatava darīt visu nepieciešamo, lai izglābtu savu tēvu no nāves cietumā. Tikmēr Lusiano rančo Margota cenšas pārliecināt Villiju doties izklaidēties... pie Estebana. Estebans Marianas priekšā izliekas par tādu pašu Hertrudisas upuri.
Villijs pārsteidz Estebanu un Marianu kopā. Hertrudisa uzdodas par sava brāļa Lusiano pārstāvi Ernesto lietā. Morgana ir šokēta, uzzinot, cik daudz naudas Lusiano piekritis piešķirt Teresai, lai tā saglabātu bērnu. Vienīgās Leonoras cerības aizbēgt no Arturo balstās uz Martinu. Atgriezusies Elēnas namā, Mariana pastāsta viņai par notikušo, bet Estebans tikmēr priecājas par to, cik labi izdevās gan piemuļķot Marianu, gan izpatikt Margotai. Hertrudisa panāk, lai Mariana tiktu nogādāta klosterī, tā pārliecinoties, ka meitene nedosies pie Villija. Margota ielavās aizmigušā Villija guļamistabā. No rīta pamodies, joprojām dusmīgs, Villijs lūdz Margotu atrast viņam juristu, kas palīdzētu šķirties no Marianas pēc iespējas ātrāk.

26. sērija

Teresas sagādātā pierādījuma pārliecināts, Lusiano izpilda savu vienošanās pusi un piešķir viņai pirmos simts tūkstošus dolāru. Lai arī māsa Bernarda noliegusi tuvoties Marianai, Veronika uzsāk sarunu ar meiteni, abas sadraudzējas. Iedomātā Marianas nodevība sarūgtina arī Pančitu, Villijs tagad nožēlo, ka par savu sievu izvēlējies Marianu, nevis Margotu. Hertrudisa un Margota svin savu uzvaru pār Marianu un Villiju. Leonora tēlo psihiski nestabilu, lai novērstu Arturo un Saladino aizdomas un varētu aizbēgt. Martins, kuram Arturo uzdevis pieskatīt un izspiegot savu sievu, aizved Leonoru uz tikšanos ar Ernesto. Cietuma slimnīcā atklājusi, ka Ernesto veselības stāvoklis ir ļoti slikts, Leonora piedāvā apmaksāt viņam nepieciešamo operāciju. Tēvu apciemot ieradusies arī Mariana. Viņa ir sašutusi, tur ieraugot Leonoru, kuru uzskata par sliktāko no visām sievietēm. Ne tēvam, ne pašai Leonorai Mariana neļauj neko paskaidrot. Uzskatot sevi par uzvarētāju, Margota jau plāno savas kāzas ar Villiju, kurš, visu apdomājis, paziņo Santjago, ka būtu ar mieru pat zaudēt savu naudu, lai tikai viņam nekad vairs nebūtu jāsatiek Mariana. Klostera priore neļauj Hertrudisai sevi uzpirkt.

0

2

tā jau samērā oriģināla banalitāte - ka varoni nevis it kā pieķer ar mīļāko, bet ka viņai pašai ir jāielien pie viņa gultā esot pie skaidra saprāta.. drausmīgi! :D

0

3

Tas tiešām ir drausmīgi,ja tik zemu ir jānolaižās,kaut kas līdzīgs nav redzēts,cik gan var būt cilvēkam samaitāta un neķītra fantāzija,ja reiz var izdomāt tik ''ģeniālu''plānu,un cik bezpalīdzīgai un neaizsargātai jābūt galvenajai varonei,ja ar viņu var tik nežēlīgi apieties.

0

4

Terēze написал(а):

cik bezpalīdzīgai un neaizsargātai jābūt galvenajai varonei,ja ar viņu var tik nežēlīgi apieties.

aha!! tas gan - tieši tā! Pilnīgi noteikti viņa varēja atrast izeju...

0

5

es priecājos, ka ne šodien, ne vakar neredzēju, jo no aizvakardienas sērijas man kļuva nelabi :D

0

6

es arī neredzēju ne vakar, ne aizvakar.. :D tik tāa - ja pagādās , ka galīgi nav ko darīt un tieku pie TV tajā laikā, tad ieslēdzu..

0

7

Es atzīšos godīgi,kā pie biktskrēsla-es arī šo seriālu neskatos,to kas tur notiek,uzzinu no anotācijām un jūsu komentāriem šajā forumā,mīļās dāmas.Neuzskatu,ka neskatoties šo seriālu,mēs būtu ko zaudējušas.

0

8

Terēze написал(а):

Es atzīšos godīgi,kā pie biktskrēsla-es arī šo seriālu neskatos,to kas tur notiek,uzzinu no anotācijām un jūsu komentāriem šajā forumā,mīļās dāmas.Neuzskatu,ka neskatoties šo seriālu,mēs būtu ko zaudējušas.

Es arī kaut kā vairāk wnk anotācijas palasu.. Diemžēl, tik tiešām nekas nav zaudēts, neskatoties šo seriālu..

0

9

klausījos vakar Terēzā un kārtējo reizi apbrīnoju ,kāāā cilvēkiem nauda var būt tik ļoti svarīga -svarīgāka par visu un svarīga pat par pašu naudu?
un Marianna..viņa izskatās daudz stiprāka, lai gan patiesībā man liekas vāja, jo ļauj ar sevi izrīkoties, kā kam pašam tīk..

0

10

Terēze написал(а):

Es atzīšos godīgi,kā pie biktskrēsla-es arī šo seriālu neskatos,to kas tur notiek,uzzinu no anotācijām un jūsu komentāriem šajā forumā,mīļās dāmas.Neuzskatu,ka neskatoties šo seriālu,mēs būtu ko zaudējušas.

bāc, es arī neskatos šo telenoveli, vnk nav laika, bet es gan gribētu skatīties, man patīk  :yep:

0

11

Naudas vergi ir bijuši visos laikos,kuri ir gatavi pat uz noziedzīgu un neētisku rīcību,lai tikai dabūtu kārotu,pat ja tādēļ jāsabojā sava un savu tuvāko dzīve,bet,ja runā par Mariannu,tad nožēlojami,ka atrodās zemiski ļautiņi,kas atļaujās ļaunprātīgi izmantot viņas vājumu,lai panāktu savu.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 22. - 26.