TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 32. - 36.


Amor Comprado 32. - 36.

Сообщений 1 страница 13 из 13

1

32. sērija

Mariana atmaigst pret Leonoru, kas laimīga cenšas uzzināt pēc iespējas vairāk par savu ilgi pazudušo meitu. Villijs gan cenšas pārliecināt pats sevi par nepieciešamību šķirties no Marianas, taču ir spiests atzīties Pančitai un Santjago, ka tas nebūt nav viegli – viņš apzinās, ka mīl šo sievieti. Margota kopā ar saviem draugiem svin to, ka beidzot piepildīs savu sapni – kļūs par Villija sievu. Estebans gan izliekas, ka viņam ir vienalga, taču patiesībā viņš apņemas nekad šīs kāzas nepieļaut. Leonora mēģina slepus atgriezties klosterī, taču viņu pieķer Veronika. Neticot Leonoras stāstītajam, Veronika nosūdz Leonoru priorei, kas savukārt nosūta ziņu Arturo par to, kur meklēt sievu. Tomēr Leonora paspēj aizbēgt. Piedzēries, Villijs ierodas Marianas istabā un pieprasa pēdējo skūpstu no viņas. Tieši šajā brīdī ierodas Leonora un izdzird abu strīdu. To dzird arī Rikardo, kas metas māsu aizstāvēt. Puisis iesit Villijam, kas zaudē samaņu. Mariana izbīstas, ka Villijs varētu būt miris. Šajā ļoti nepiemērotajā brīdī ierodas arī Hertrudisa un Margota, apsūdzot Marianu par to, ka tā gribējusi Villiju nogalināt.

33. sērija

Attapies, Villijs cenšas paskaidrot Hertrudisai un Margotai, ka Mariana nevēlējās viņam nodarīt neko sliktu, taču abas viņā neklausās, tikai draud ielikt Marianu cietumā, lai atbrīvotos no tās reizi par visām reizēm. Hertrudisai pat rodas plāns iedot Villijam nedaudz indes, lai varētu Marianu apsūdzēt. Bet to neviļus noklausās pats Villijs. Viņš lūdz Pančitas palīdzību, lai savu vecmāmiņu atmaskotu. Margota nepiekrīt dot Villijam indi, ja nu vienīgi atstāt indi Marianas būdā kā pierādījumu apsūdzībai. Hertrudisa lūdz Saladino sagādāt viņai indi. Dabūjusi indi, viņa to mēģina iedot Villijam.

34. sērija

Villijs un Pančita atmasko Hertrudisas plānu. Pančita sola nevienam neko neteikt, ja Hertrudisa atzīsies Villijam, ka piespieda Marianu izlikties par Estebana mīļāko, lai Villijs no tās šķirtos. Saladino neveiksmīgi mēģina uzpirkt klostera apriori, lai tā piespiestu Veroniku palikt klosterī. Saladino nolemj vest Veroniku uz citu klosteri, jo nevar pieļaut, ka viņa brāļameitai rastos pēcnācēji. Hertrudisa izglābj Marianu no policijas. Izdzirdot Villija pastāstu par Hertrudisas nodarīto, Lusiano ir pārliecināts, ka tā māsai ir vieta trako namā. Rikardo izdodas Hulianu pārliecināt par to, ka viņam nav vajadzīga tās nauda. Margota dusmojas uz Hertrudisu, kas likusi tai izskatīties pēc muļķes visu priekšā. Veronika ļoti priecājas, kas uzzina, ka Saladino atbraucis tai pakaļ, līdz priore tai izskaidro, ka tēvocis viņu vedīs nevis mājās, bet gan uz citu klosteri. Lusiano paziņo Hetrudisai, ka ir izsaucis ārstu, jo viņa ir traka un tai būs jābrauc uz slimnīcu!

35. sērija

Hertrudisai tomēr izdodas pārliecināt Lusiano, ka vairāk uzmanības brālim derētu veltīt savai paša sievai Morganai. Villijs joprojām tic, ka Margota viņu patiesi mīl, bet Mariana ir nodevēja, jo īpaši tāpēc, ka Margota viņam pasniedz tā mātes gredzenu, kas Villijam nozīmē tik daudz. Rikardo izlīgst ar māsu, kad Mariana paskaidro, ka viss, ko viņa darījusi, bijis viņa paša un viņu tēva labā. Ilario pastāsta Natālijai un tās mātei Rosai, ka Mariana ir Villija sieva. Abas mēģina izdomāt, kā no tā gūt kādu labumu. Villijs un Margota saka Estebanam, ka viņš tagad mierīgi var paust savas simpātijas Marianai, jo Villija laulība drīz tiks šķirta. Taču Estebans paziņo, ka viņš mīl citu sievieti. Lusiano piedāvā Marianai naudu pret šķiršanos no Villija. Bet Mariana tikai lūdz, lai viņas tēvs tiktu atbrīvots, nauda tai nav vajadzīga. Tomēr Lusiano meitenei netic un turpina domāt, ka viņa ir krāpniece. Priore uzaicina uz klosteri Arturo, solot Leonorai aizsardzību, ja tā negribēs braukt vīram līdzi arī pēc sarunas ar to.

36. sērija

Saņēmis drosmi, Rikardo atzīstas Hulianai mīlestībā. Taču meitene uzskata, ka labākais draugs, kuru viņa uzskatījusi gluži par brāli, to nodevis! Arturo beidzot var parunāt ar Leonoru. Vispirms viņš cenšas to uzdot par traku, bet, kad redz, ka tas neizdosies, draud nogalināt tās meitu un vīru. Dona Lusiano klātbūtnē Mariana paraksta šķiršanās dokumentus. Hertrudisa paziņo, ka viņai neizdosies panākt Ernesto atbrīvošanu, bet tikai pārvietošanu uz citu cietumu. Kalifornijā! Mariana saprot, ka Hertrudisa viņai melojusi, ka viņas ziedošanās, arī Villija zaudēšana – bijusi veltīga. Santjago un Pančita velti cenšas pārliecināt Villiju nesaderināties ar Margotu. Margota lūdz Estebanu atvest Marianu uz viņas saderināšanās svinībām. Hertrudisa ir ļoti dusmīga, kad atklāj, ka Margota ir nozagusi viņas meitas gredzenu. Viņa liek Saladino izveidot precīzu gredzena kopiju, lai ļauni izjokotu Margotu. Veronika izmanto Arturo klātbūtni klosterī, lai nosūtītu savam tēvocim ziņu, ka piekrīt kļūt par mūķeni, lūdzot nevest viņu uz citu klosteri. Saladino piekrīt. Rikardo ir izmisis, kad saprot, ka Marianai neizdevās panākt viņu tēva atbrīvošanu. Puisis nolemj ķerties pie galējiem līdzekļiem – nopelnīt tēva glābšanai nepieciešamo naudu... pārdodot narkotikas! Ārsts atgādina Lusiano par operācijas nepieciešamību. Tomēr Lusiano no tā atsakās, kamēr nebūs atradis savu pazudušo mazdēlu un kamēr nebūs piedzimis viņa otrs mazbērns – Teresas bērns. Sekojot Margotas pavēlei Estebans sagudro melus, lai pierunātu Marianu kopā ar viņu doties uz Villija un Margotas saderināšanās svinībām. Meitene gan vilcinās, tomēr tās cēlsirdība ņem virsroku...

0

2

tā neko sev sērija.  :rofl:

ahh vislabākais moments protams kad Santjāgo ieradās klosterī mūķenes tērpā.   :love:

0

3

mjāa. es jau vairs neskatos..nemaz nesanāk kad..

PAULINA написал(а):

ahh vislabākais moments protams kad Santjāgo ieradās klosterī mūķenes tērpā.

laikam bišķu žēl , ka neredzēju..droši vien tas bija jautri :D

0

4

aNgeL написал(а):

mjāa. es jau vairs neskatos..nemaz nesanāk kad..

nu es tā kārtīgi arī vairs neskatos :D

šad tad. kad nav ko padarīt. palūru. :)

aNgeL написал(а):

aikam bišķu žēl , ka neredzēju..droši vien tas bija jautri :D

O jā.  :rofl:

0

5

PAULINA написал(а):

šad tad. kad nav ko padarīt. palūru.

diemžēl (vai par laimi.. :D ) man negadās, ka nav ko darīt :D

0

6

Interesanti,vai tad klostermāsas neievēroja,ka viņu kongregācijā šādas ''māsas''nemaz nav?Varu iedomāties,cik ''svēts un dievbijīgs''Santjago izskatījās habitā,kad ieradās klosterī,protams,noteikti ne jau tādēļ,lai izsūdzētu grēkus un pavadītu laiku lūgšanās,atšķirībā no sava vārdabrāļa kādā citā seriālā,noteikti šo Santjago vadīja citi pavisam pasaulīgi nodomi.

0

7

Man likaas smiekligi ka Santjaago ieradas klosterii muukenes teerpa un kedaas  :cool:

0

8

aNgeL написал(а):

diemžēl (vai par laimi.. :D ) man negadās, ka nav ko darīt :D

O. man gan gadās. reti bet tomēr.  :rofl:

Zakiits (M+W) написал(а):

Man likaas smiekligi ka Santjaago ieradas klosterii muukenes teerpa un kedaas

O jā. smieklīgi.. bet ļoti patika. tāda iztēle. kautko tādu izdomāt.  :shine:  ahh. bet žēl ka viņiem viss tik skaisti neturpināsies. jo tak tas tēvocis vēl liks šķēršļus.  :suspicious: 

ahh. un tā jau reti viņus rāda kopā. 

patīk man šis pāris..  ^^

0

9

njā, nu teikšu tā, ka šobrīd Santjāgo un Veronika man patīk daudz labāk, nekā Villijs un Marianna.

0

10

angelina написал(а):

njā, nu teikšu tā, ka šobrīd Santjāgo un Veronika man patīk daudz labāk, nekā Villijs un Marianna.

es pat neskatoties seriālu, laikam tam piekrītu, ka šie abi abi vismaz šobrīd ir interesantāki..

0

11

Tā tas varētu arī būt,ka Veronika un Santjago ir skatītājiem interesantāki nekā galvenie varoņi,jo viņi atšķirībā no Mariannas un Villija,spriežot pēc anotācijām,tiek parādīti kā cīnītāji par savu mīlestību,nevis pasīvi cietēji.

0

12

Labi pateikts, Terēze :)

0

13

Paldies!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Nopirktā mīla (Amor Comprado) » Amor Comprado 32. - 36.