TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Britin


Britin

Сообщений 121 страница 140 из 171

121

Ok, lai gan montāža man arī ļoti patīk, bet es joprojām nespēju skatīties 1 sezonas pašas beigas, asaras jorpojām tek, lai cik reizū es skatītos!

0

122

Lūk forš video - noskatījos šodien no rīta, un diena uzreiz kļuva vēl labāka :)

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=CB3CXWSFCi0[/youtube]

0

123

Noskatījos vēlreiz, un apraudājos - nevaru, es viņus tik ļoti mīlu  :'(

0

124

Awww, ku foršs video "All I want for Christmas is you"  :love:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=FxCTk6sxTIY[/youtube]

Man līdzīgi: All I want for Christmas is Gale - with me, on me, under me and inside me... :insane:  Too graphic, but I just can't help it :D

0

125

hahaha, all I want for Christmas is Jensen Ackles...  Well - all things you mentioned with him... :D

0

126

albalonga написал(а):

hahaha, all I want for Christmas is Jensen Ackles...  Well - all things you mentioned with him... :D

:D Now that would be a magical Christmas :D Es pat neatteiktos no vnk ļoti dzīvīga sapņa ar visām tām lietām  :insane:

0

127

cravey написал(а):

Now that would be a magical Christmas  Es pat neatteiktos no vnk ļoti dzīvīga sapņa ar visām tām lietām

well, I had some oh that last night so... :D

0

128

albalonga написал(а):

    hahaha, all I want for Christmas is Jensen Ackles...  Well - all things you mentioned with him... :D

Well, I'd go for Jared ;)

Excellent - each of us has one of their own so no jealousy around here :D

0

129

etansy написал(а):

Well, I'd go for Jared ;)

:O I'D HAVE GALE ALL FOR MYSELF?  :insane:

0

130

cravey написал(а):

I'D HAVE GALE ALL FOR MYSELF?

hahahaha... You`re welcome.  :playful:

0

131

cravey написал(а):

:O I'D HAVE GALE ALL FOR MYSELF?  :insane:

only for this christmas! :D :D:D
Ok video ir vienkārši dievīgs! Tik foršs!  :love:

0

132

bumerbmw написал(а):

only for this christmas! :D :D:D

OMG, Bumy, ar tevi ar man nav jādalās? :D OMG, labi, es tev viņu aizdošu uz Jaungada nakti  :playful:

bumerbmw написал(а):

Ok video ir vienkārši dievīgs! Tik foršs!  :love:

He he, prieks, ka tev patīk  :whistle:

0

133

cravey написал(а):

OMG, labi, es tev viņu aizdošu uz Jaungada nakti  :playful:

un es šo palaidu garām? Bāc!
Kā es tā nesavaču viņu no tevis uz jauno gadu? Nav jau brīnums, ka kaut kas pietrūkās! :D

0

134

:rofl:

0

135

bumerbmw написал(а):

Nav jau brīnums, ka kaut kas pietrūkās! :D

*evil grin*  :P

0

136

cravey написал(а):

*evil grin*  :P

ok nākamreiz tev nebūs tādas iespējas! :D:D:D

aaaa un es atklāju ka ir gale and randy RPS tikai man vēl nav piekļuve jo nesen tik paprasīju, lai tā autore mani pievieno savos draugos, lai varu lasīt viņas stāstus! :D

0

137

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ywYcGlt8H0Q[/youtube]
Patiešām skaists video, tik skumīgs!

0

138

Un atkal es vēlos ielīst šajā video un apskaut BK  :'(  Šis video ir kā naža dūrieni sirdī - tās Braiena sāpes, es nevaru :'( Es BK tik ļoti mīlu, ka visas viņa sāpes uz sevis izjūtu, vot ko QAF ar mani dara!
Bet video kā tāds tiešām ļoti skaists, man ļoti patika, it īpaši tie muzikālie akcentiņi, kad izpaudās video - skaisti!

0

139

cravey написал(а):

Bet video kā tāds tiešām ļoti skaists, man ļoti patika, it īpaši tie muzikālie akcentiņi, kad izpaudās video - skaisti!

tas gan!
es pilnīgi sāku raudāt redzot BK sāpes! Nezinu nu lai cik es skatītos uz šīm ainām, lai arī es zinu kas notiks tālā, bet es tik un tā katru reizi raudu kā muļķe!
Šausmas, mani qaf padara pārāk emocionālu!

0

140

bumerbmw написал(а):

Šausmas, mani qaf padara pārāk emocionālu!

Aha, mani ar, es jau tā biju diezgan jūtīga, tagad vispār :( Bet runājot par video, man raudiens nāk tajā, kur Braiens it kā miris - tur es šņukstu vienā šņukstēšanā. Pie Celine Dion dziesmas - It's all coming back to me:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=inf9lgJEoes[/youtube]

Jaungada naktī bija Selīnas koncerts, un viņa dziedāja šo dziesmu - man uzreiz prāta ainas no video un asaras acīs :'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Britin