TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Britin


Britin

Сообщений 161 страница 171 из 171

161

Ak  :'( Tik skaisti, paldies, ka ieliki, Bumes  :'( Dang, skatoties, sagribējās atkal QAF paskatīties ^^

0

162

ņjā tas video vienkārši ir satriecošs skaists un skumjsš!

okey kaut kas cits, šodien uzdūrošs šai ainai un nespēju saprast kā vienkārši esu spējīga aismirst šādus dialogus.
PAtiešām ir jānoskatās vēlreiz viss qaf!

0

163

Davai. Vasara nāk virsū. Varam teiksim pietiekami lēni skatīties - divas sērijas nedēļā, lai visi paspēj - un tad katru sēriju atceramies no jauna un pārsprioežam.

0

164

albalonga написал(а):

Davai. Vasara nāk virsū. Varam teiksim pietiekami lēni skatīties - divas sērijas nedēļā, lai visi paspēj - un tad katru sēriju atceramies no jauna un pārsprioežam.

par šo ieceri varēšu tikai spriest tad kad uzzināšu kas man īsti būs ar praksi! Bet visā visumā es par!

0

165

0

166

0

167

jau kuro reizi pārlasu savu mīļāko Britin fiku - Inescapable

http://www.suzvoy.com/qaf/inescapable.html

Kāds vēl mēdz ko no Britin lasīt?

Man vienkārši ir kārtējā vilšanās Teen Wolfā un tajā mazajā naivajā cerībā, ka Sterek varētu notikt, ka atgriezos pie Britin - paskatījos video tūbē un sagribējās atkal Inescapable izlasīt - dievinu šito fiku, kā tur viss tiek risināt, kā viņi ir kopā no paša fika sākuma un kā tas viss veidojas un pilnveidojas viņu attiecībās un galvenais, ka ideāls Briana POV.

0

168

ik pa laikam sanāk palasīt!
Tagad es lasu vienu Merthur fiku!

Es labāk neceru ne uz ko un tad nav vismz vilšanās, tāpēc man patīk fandomi, jo tur gandrīz visu var atrst ko tu gribi!

0

169

tas gan - fandomi vienmēr labāki par canoniem. Eh

0

170

Pirms pāris nedēļām konvenšenā  :flirt:
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-ash3/t1.0-9/1779764_10152303555682010_4459684236881349076_n.jpg

0

171

OMG, abi tādi noauguši, bet tikpat iekārojami. :). EH, kā reiz bija ideja kauč kad izvilkt un atkal visu seriālu noskatīties. Bet vispār jāatrod kāds labs fiks un jāpalasa. Sen nav Britin lasīts.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Queer as Folk » Britin