TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Loba (TvAzteca, 2010) » La loba: Ivonne Montero "Loba"


La loba: Ivonne Montero "Loba"

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Nezinu, vai šai dziesmai ir kāds sakars ar telenoveli, taču man liekas, ka ne velti tapusi tāda dziesma, tāpēc ielikšu šeit

0

2

Patīk pats klips.. Mežs, pusnakts un Ivonne - skaistiii  :love:  :love:
un arī pati dziesma interesanta! :)

0

3

mm, klipa fons tiešām burvīgs :love: ja neskaita to vienu mirkli sākumā, kad tika rādīts viens šausmonis :s
Ivonne... nuu, man nepatīk, kā viņa ģērbusies :D svārki bez ierunām te bija vajadzīgi. Jā, visvairāk tādā ziņā man patika tie momenti, kur viņa ar to palagu un beigās tajā kleitā - vairāk iekļāvās vispārējā noskaņā, manuprāt. :D
Un dziesma man iepatikās tīri labi uzreiz! ^^

Ak, bet redzot Ivonni dziedot un klipā, man tādas domas sāka raisīties.. nereālas, bet tomēr.. kurus gribētu redzēt vienā klipā :D

0

4

Paloma написал(а):

Un dziesma man iepatikās tīri labi uzreiz!

otru reizi noklausījos jo gribējās vēlreiz klipu skatīties.. un tagad pēc otrās reizes dziesma vēl vairāk piesaistīja un iepatīkas arvien vairāk :D

Paloma написал(а):

Ivonne... nuu, man nepatīk, kā viņa ģērbusies  svārki bez ierunām te bija vajadzīgi. Jā, visvairāk tādā ziņā man patika tie momenti, kur viņa ar to palagu un beigās tajā kleitā - vairāk iekļāvās vispārējā noskaņā, manuprāt.

jap, tas gan..man ar baigi prasījās svārki vai kleita džinsu vietā.. Ak, bet šeit Ivonne tik pašpārliecināta, skaista.. Iedvesmojoša!  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Loba (TvAzteca, 2010) » La loba: Ivonne Montero "Loba"