TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Par spoileriem!


Par spoileriem!

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

Tā kā forumā mīt tādi dalībnieki, kuriem patīk izteikt visu, kas uz sirds un tādi, kuriem nepatīk spoleri, tad lai abas puses varētu sadzīvot, rīku joslā pievienota zila "S" ikoniņa, kas ir speciāls rīks spoileru rakstīšanai!

Izskatās šādi:

Свернутый текст

Spoilera teksts

0

2

Super, paldies, sen gaidīju šādu opciju, citādi mēģināju iekrāsot tekstu baltu, tad slikti var redzēt :D

0

3

O super, vienreiz kaut kur apspriedām šadu opcijas iespējamību. Ideāli, ka beidzot tāda ir  :crazy:

0

4

Paldies, aNgeL. Tu ir zelts.

0

5

Tagad būs apmierinātas abas puses-gan tie,kurus spoileri interesē,gan tie,kuri negrib zināt,kas notiks tālāk,tā sakot-vilks paēdis,un kaza dzīva.

0

6

Nju re cik burvīgi!! Prieks, ka noder jauninājums!! :)

0

7

Xi, xi..Es vēl nolatviskoju tekstu  :flirt:  (mani vienkārši sajūsmina skripti, tādēļ es te priecīga :D )
Starp citu to var izmantot arī liekot daudzas bildes tādā ziņā, ka verot vaļā lapu, tad daudz ātrāk tā atvērsies.

0

8

aNgeL, nav iespējams uzlikt, ka to, kas palikts zem spoileru zīmes, redz tikai forumā reģistrētie lietotāji? Tad foršāk visādus ielādes linkus forumā zem spoilera zīmes likt, lai svešie tos neredz, iekams nav reģistrējušies :)

0

9

cravey написал(а):

aNgeL, nav iespējams uzlikt, ka to, kas palikts zem spoileru zīmes, redz tikai forumā reģistrētie lietotāji? Tad foršāk visādus ielādes linkus forumā zem spoilera zīmes likt, lai svešie tos neredz, iekams nav reģistrējušies

arī par to biju iedomājusies. Man liekas, ka tad jāmeklē atsevišķs skripts. Šis jau ar tā nejauši patrāpījās. Bet nu paskatīšos, varbūt uzskriešu kaut kam tādam virsū.

0

10

oki :)

0

11

Cravey, ja interesē, tad (patiesībā jau no pirmsākumiem :D ) poga, kas blakus video ielikšanas pogai - dzeltenais slēdzis kāreiz ir domāts tekstiem, kurus neredz nereģistrētie.

0

12

eee, ok, paldies, ka pateici par šito :)

0

13

Man spoilers nestrādā esmu jau desmitiem reižu mēģinājusi!!!:(

0

14

Kā tas izpaužas? Kas notiek, kad nospied uz "zilo S" pogu? vai vispār nekas nenotiek?

0

15

nu notiek nospiežu zilo pogu ielieku foto,taču pēc tam pārbaudu bet attēlu tur nav!!!

0

16

Rosa Diamante *** написал(а):

nu notiek nospiežu zilo pogu ielieku foto,taču pēc tam pārbaudu bet attēlu tur nav!!!

Iespējams sapratu..Kad uzspied to pogu, tad iekšā jāieraksta īss nosaukums vai arī var neko nerakstīt un nospiest labi.  Kad šajā parastajā ziņojuma logā parādīsies kods, viņā iekšā jāliek bilžu vai video linki, tekstu utt. (kā zemāk attēlā)

+

http://s2.uploads.ru/KEksS.jpg

0

17

Sapratu, es vnk dariju nepareizi!!!Liels paldies tev!!!!:)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Par spoileriem!