TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » LHDM 1-5.


LHDM 1-5.

Сообщений 1 страница 6 из 6

1

1.sērija. ( Pirmās 20 minūtes.)

2.sērija.

Sākuma man diemžēl nav.

3.sērija.






4.sērija.




5.sērija.




0

2

OmG...Paulas meli! Abi gandrīz bez maz vai skūpstijas, bet viņa Hulietai teica, ka šis gribējis viņu sist un  nosaucu šo par zvēru! :D Un, velāk, kad stāstija Hulietai par tiem iemesliem, kapēc ieradas...likas, ka viņa tēlo upuri viņas priekšā. Protams, ka Paulai  grūti apzināties un pieņemt to, ka tavs tēvs audzinājis citus bērnus, lai gan viņa vieta bija blakus viņai, jo Paula ir viņa vienīgā īstā meita. :)
Wow...Hosē uzzināja, ka viņam ir bērns no Beatrises. :O
Ak, un man ļoti patīk tā dziesma, kas skan seriāla, kad parasti Huans un Paula domā viens par otru! Un, entrada tagad arī! Skaista! :love:  :love:  :love:
Xi...Gaspara un Paulas mātes attiecības, abi viens otru neciešs! :D  :D
Xi..xi....kā Huans uzvedās ar Gasparu, tēloja draudzīgos, bet patiesība Huans tik kā mežonis ( gluži kā Paula teica.) iekausta savu brāli. :D
Ak, un Hosē un Paula! Abi tik līdzīgi! :love:
Paulai gan uzdrīkstēšanas, pieiet klāt un noskūpstīt Huanu visu viņa līgavas klātbūtnē. Un...xi..abas sakāvās un Gaspars un Hosē vispār labiem, mierīgi stāv un iedzer! :D  :D
Aww...un labākā Huana un Paulas aina līdz šim ceturtās sērijas beigās!  :love:  :love: Tie vārdi, ka viņam nepatīk, ko viņš jūt..un viņa prasija, kas tas ir..Skaidrs, ka viņš ir iemīlējies viņā un tas skūpsts! :love:  Aww...skaisti! :love:  ( Vienmēr ir patikušas Mario Simaro acis! Viņam tāds skatiens!  :love: )

Ak, Paulas māte jau domā, ka Paulai patīk Huans un lai gan viņa cenšas to noliegt, viņai neizdodas! :love:  :)
Man šausmīgi patīk Lukasa un Paulas attiecības kā māsai un brālim, bet te pēkšņi, šoks, viņš pasaka, ka viņš mīl viņu kā sievieti! :O  :)

0

3

Wow, cik skaisti garš komentārs! Žēl, ka es neskatos :D

0

4

aNgeL написал(а):

Žēl, ka es neskatos

:D  Aha! Būtu vismaz jēga no šī garā komentāra, bet nekas, varbūt kādreiz  kāds man pievienosies! :D  :)

0

5

Nekas.. es arī esmu pati ar sevi sarunājusies.. Piem. ATM tēmā :D

0

6

aNgeL написал(а):

Nekas.. es arī esmu pati ar sevi sarunājusies.. Piem. ATM tēmā

:D  :D  Ak, pareizi, atceros! Nu, jā...vismaz neviens neiebilst tev! :D   :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » LHDM 1-5.