TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » LHDM 6-10.


LHDM 6-10.

Сообщений 1 страница 20 из 24

1

6.sērija.



0

2

Pedro beidzot atdzinās brālim, ka mīl viņa līgavu. Aww..man žēl Huana, kuru visu laiku mānijuši bez maz vai.
Ak, dievīga...aina starp Paulu un Huanu. :love:  Viņa ierodas un abi strīdas, viņa parverš pret viņu maķeti vai zobenu un ak..tie vārdi, ko viņš saka, ka lai viņa sāpina viņu, jo viņa dara visu, lai viņa brāļi viņu ienīst un lai viņš pats sevi ienīst.. Un, tad Paulas vārdi, ka vai tiešām viņa viņam liekas tik slikta?! Aww.. :love:  :love:  :love:
UN, beigās, kad viņš dodas prom, viņas acīs pirmo reizi asaras...ahh...viņa tiešām jūt pret HUanu kaut ko spēcīgu, ko nevar noliegt.
Un, velāk, kad abi domā viens par otru! :love:  Un, wow..viņš atdzinās Paulai mīlestībā! :love:  :)  Skaista sērija! :love:

0

3

Noskatījos Paulas un Huana ainas šajā sērijā! Tā ar to ieroci tiešām foršaa  :love:  :love:  Un arī kad domāja viens par otru un beigas  :love:  Lai gan, protams, es zaudēju daļu emociju, jo neesmu redzējusi viņu līdzšinējās ainas :D

0

4

aNgeL написал(а):

Noskatījos Paulas un Huana ainas šajā sērijā! Tā ar to ieroci tiešām foršaa      Un arī kad domāja viens par otru un beigas    Lai gan, protams, es zaudēju daļu emociju, jo neesmu redzējusi viņu līdzšinējās ainas

Tomēr nenocieties, ja Enģelīt?:D  Nu, par tam emocijam, varbūt, ka tā arī ir, jo neesi redzējusi visu, bet katrs jau uztver tos pārus savadāk. Man vispār Huans un Paula patīk pat ļoti! :love:  :love: 
Xi..un paldies, ka man jārunājas pašai ar sevi! :D  :)

0

5

7.sērija.




0

6

Aww...tas Hosē tik jauks ar bērnu. Kapēc gan viņš nevar vnk viņu atdzīt par savu un viss?  :disappointed:   Viņi tik mīlīgi abi! :D  :love:
Un, Berenisa..kapēc tad viņa vispār ir kopā ar to vīrieti, ja nemīl viņu!? Kapēc viņa nevar pateikt, ka bērns nav viņa un viss. Lai gan viņai tam noteikti ir savi iemesli.
Man žēl Pedro, Hulieta taču visu laiku domā tikai par Huanu un ignorē viņu, lai gan Huans taču nemīl viņu, bet Pedro gan! :)

0

7

8.Sērija.






9.Sērija.



0

8

Nabaga Migels, tagad viņa sieva un mīļākā strādās kopā un pat ir draudzenes! :D  :D 
Ak, Hosē gan ir bezkauņa. Kapēc viņš nevar atdzīt savu dēlu, viņš negrib uzņemties atbildību. Kā gan viņš var piespiest Berenisu izlikties, ka viņa mīl savu vīru un tas ir viņa bērns, ak, nabaga Berenisa.  :disappointed:
Un, wow...viņas vīrs pat nenojauš, ka vīrieti, kuru draud nogalināt ir  Hosē, kuru viņš uzskata par savu draugu. Un, kad vēl patiesība atklāsies....
Un, tagad vēl Hulieta ir stāvoklī...ak, vecais telenoveļu stāsts, ka tagad Huanam būs jāaprecas ar Hulietu bērna dēļ. :disappointed:

0

9

Mariposa написал(а):

Un, tagad vēl Hulieta ir stāvoklī...ak, vecais telenoveļu stāsts, ka tagad Huanam būs jāaprecas ar Hulietu bērna dēļ. :disappointed:

a Hulieta stāvoklī no Huana? :D

0

10

aNgeL написал(а):

a Hulieta stāvoklī no Huana?

Nu, it kā tā visi domā. Lai gan, ja padomā, viņa varētu būt arī stāvoklī no Pedro, lai gan es īsti nezinu, kad viņu romāns beidzās un vai tas ir iespējams. :)
Jā, bet tās, kā vienmēr nemaina faktu, ka Huans aprecēsies ar Hulietu bērna dēļ.

0

11

Nu tas jā..Bet nu tomēr sliktāka situācija, kad apprecas un vēl izrādās, ka bērns no cita. (tagad mans jaunais salīdzināšanas piemērs CME. Tas bija tik patīkami, ka šeit šāda tipa apprecēšanās tika apieta. Tieši otrādi bērns no citas sievietes neizšķīra Renatu un Heronimo  :love: )
Bet īstenībā galvenais, lai arī pēc Hulietas un Huana kāzām galveno varoņu attiecības ir interesantas un ar daudzām ainām. tad šādas kāzas vēl var paciest.

0

12

aNgeL написал(а):

Nu tas jā..Bet nu tomēr sliktāka situācija, kad apprecas un vēl izrādās, ka bērns no cita. (tagad mans jaunais salīdzināšanas piemērs CME. Tas bija tik patīkami, ka šeit šāda tipa apprecēšanās tika apieta. Tieši otrādi bērns no citas sievietes neizšķīra Renatu un Heronimo   )

Vai tad Heronimo bija bērns no citas sievietes? ( Tu mani nošokēji! :D

aNgeL написал(а):

Bet īstenībā galvenais, lai arī pēc Hulietas un Huana kāzām galveno varoņu attiecības ir interesantas un ar daudzām ainām. tad šādas kāzas vēl var paciest.

Tas gan! :)

0

13

P.S. Tavs paraksts!  :love:  :love:  :love:  Dievīgs! :love:

0

14

Mariposa написал(а):

Vai tad Heronimo bija bērns no citas sievietes? ( Tu mani nošokēji! :D )

Man jau likās, ka Tu lasi CME komentārus :D  Nu ja nezini, tad neko vairāk nestāstīšu :D

Mariposa написал(а):

P.S. Tavs paraksts!  :love:  :love:  :love:  Dievīgs! :love:

Paaldies!! Tā jau ir viņu abu vaina, ja dievīgs  :love:  :love: ehh..šonakt pēdejā sērija būs.

0

15

aNgeL написал(а):

Man jau likās, ka Tu lasi CME komentārus   Nu ja nezini, tad neko vairāk nestāstīšu

Es to esmu palaidusi garam, ak, tagad atstāji mani neziņā, ja?! :D  :P

0

16

Palasīju Jūsu saraksti par tēmu-galvenajam varonim jāprec nemīlama sieviete viņas grūtniecības dēļ,patiesībā tādu gadījumu,kad viņš patiesi ir gaidāmā bērna bioloģiskais tēvs,ir ļoti maz,galvenokārt gaidāmais bērns ir no pavisam cita vīrieša,vai vēl biežāk izrādās,ka šī sieviete nemaz nav stāvoklī.

0

17

Terēze написал(а):

galvenokārt gaidāmais bērns ir no pavisam cita vīrieša,vai vēl biežāk izrādās,ka šī sieviete nemaz nav stāvoklī.

Jā, tā tiešām notiek, kaut vai tai pašā seriālā EN Nombre del amor vai Secretos del amor, kur vispār grūtniecība tika tēlota, uhh..ja tā padomā, tad tiešām daudz seriālu tādu ir.
Par šo es ar iedomājos, varbūt, ka Hulieta izliekas?! Nu, bet...tad jau redzēs, kā tur būs! :)

0

18

10.Sērija.



0

19

Man patīk, ka Paula nav kā citas telenoveļu varones, kas bērna dēļ ir gatava upurēt savu mīlestību. :)  Viņa cīnās par Huanu, un wow..viņa gan bija dusmīga, uzzinot, ka viņš precēs Hulietu. Tāds strīds abu starpā izcēlās. :love:  :)
Un, pēc...tam viņa raudāja. :(  Aww...Paula tik tiešām iemīlējusies Huanā no visas sirds! :)
Paulas māte gan ir viena intrigante! :sceptic:
Awww...Lukass un Paula! Man abi patīk tieši kā brālis un māsa! :)

0

20

Mariposa написал(а):

Man patīk, ka Paula nav kā citas telenoveļu varones, kas bērna dēļ ir gatava upurēt savu mīlestību. :)  Viņa cīnās par Huanu, un wow..viņa gan bija dusmīga, uzzinot, ka viņš precēs Hulietu. Tāds strīds abu starpā izcēlās. :love:  :)
Un, pēc...tam viņa raudāja. :(  Aww...Paula tik tiešām iemīlējusies Huanā no visas sirds!

Šitais viss atkal izklausās ļoti piesaistoši :D Bet nu man jau likās, ka Paula tāda varētu būt :) Vajadzēs arī noskatīties šīs ainas :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » LHDM 6-10.