TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » LHDM 21.-25.


LHDM 21.-25.

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

21.Sērija.




22.Sērija.




23.Sērija.



0

2

24.Sērija.



25.Sērija.




0

3

Konsuela atved savu draugu Džoniju un pasaka- tagad mēs precēsimies!!! Šis vispār neko nesaprot.. :D  :D
Un, wow...šie tiešām aprecējās! Kaut kā intresanti...kāzas uz fikso!  :D 
Awww....Hosē nopirka Beatrizei māju!  :love: Viņš tomēr jūt pret viņu kaut ko, lai kā to noliedz. Kā citādi viņš to izdarītu. Lai gan bieži vien viņš ar savu ricību un vārdiem sāpina Beatrizi. :disappointed:
Aww...ak, cik skaista bija Pedro un Huana izlīgšanas aina. :love:  Kad Pedro lūdz piedošanu savam brālim. Aww...cik jauki tas bija, tikai man par īsu. ( Lai gan ko tur, tie tak vīrieši! :D)
Paula kārtējo reizi pārspēj Hulietu. Paula jau paziņo, ka būs Huana sieva un punkts.
Ak, aww..Konsuelo sāk rūpēties par savu vīru, sagatavo viņam ēst, lai gan..pēc viņa sejas izteiksmes neizskatijas, ka bija garšīgi. :D :D Un, jau pirmais strīdiņš. Šie nu gan...nez cik ilgi šī laulība ilgs.?! :D
Hosē un Paulas aina...wow, spēcīgi. :love:  Viņiem tiešām tāda dzirksteliti, man abi pat ļoti patīk! Lai gan tomēr vairāk iemīlets Huans ar Paulu. Hosē es gribētu redzēt kopā ar Beatrizi.  :)
Isteniba ņemot vērā, ka Hosē nepatika Paula, tad gan  ātri Hosē iepatikusies Paula. Saka, jau ka svarīga viņam un tā...Ka arī uzreiz norāda, kas Huanam jādara un ka viņam nav jātuvojas viņai..
Man jau liekas, ka Paula vnk grib izmantot Hosē, lai padarītu Huanu greisirdīgu.  Ak, bet man patīk Hosē smaids!!! :D :love:  :love:  :love:
Bet, nenoliedzami man patīk Paulas un Hosē ainas. ( Un, tā kurā viņš pamācija viņai šaut..abi tik tuvu...ak, es jau tā domāju,ka Paula viņu drizāk paķircinās, paflirtēs..nevis kaut ko nopietnu. :love:  Visi jau redz, ka viņa tikai manipulē ar Hosē un grib Huana greizsirdību.)
Tagad sanāk, ka Huans un Hosē Paulas dēļ ir nostājušies viens pret otru. ( Vispirms Pedro, tagad tas pats arī  ar Hosē..)
Aww...( kartējais) Lukasam un Rosario. Viņi abi tādi maigi un tik jauki! Skaisti! :love:
Ak....he...Džonijs neļava savai sievai strādāt tādā paskata un aiznesa uz mājām! :D Viņi abi tādi mīlīgi un smieklīgi! Katrā ziņā..jauki! :)
Ak, atkal Hosē sāpina nabaga Beatrize, pasaka, ka viņu intresē cita sieviete.
Wow..es to negaidiju no Hulietas, ka viņa aizies no mājam, ka necīnies par Huanu. Huans jau var teikt, ka mīl viņu, bet visi redz patiesību. :)

0

4

Mariposa написал(а):

Paula kārtējo reizi pārspēj Hulietu. Paula jau paziņo, ka būs Huana sieva un punkts.

Malacis, Paula! Jāa..kārtējo reizi pārliecinos, ka viņa ir forša varone :D

Mariposa написал(а):

Wow..es to negaidiju no Hulietas, ka viņa aizies no mājam, ka necīnies par Huanu. Huans jau var teikt, ka mīl viņu, bet visi redz patiesību. :)

Wow..viņa aizgāja? Netipiski. Interesanti, kas tālāk būs.

0

5

aNgeL написал(а):

Wow..viņa aizgāja? Netipiski. Interesanti, kas tālāk būs.

Jā, es nebiju to gaidijusi no Hulietas, it īpaši pēc ta, ka viņa pirms kāzām redzēja to video, kur Huans pavadijis nakti ar Paulu, bet vienalga aprecējās ar Huanu. Bet, tagad, līdz ko redz, ka Huans greisirdigs Paulas dēļ tā uzreiz pamet viņu. Lai gan, kas zina..man jau liekas, ka bērna dēļ Huans lūgs viņu atgriezties, bet kas to lai zina... :)
Jauki, Enģelīt, ka seko līdzi! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » LHDM 21.-25.