TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » LHDM 11.-15.


LHDM 11.-15.

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

11.Sērija.




Ak, Telemundo atkal gandrīz visu nobloķējis, tapēc vairs nelikšu tādas pustukšas sērijas, kurā iztrūkst daļas. Visu sēriju var noskatīties šeit. :)
http://msnlatino.telemundo.com/novelas/ … nte/videos)

12.Sērija

13.Sērija.

0

2

14.Sērija.




15.Sērija.




0

3

Līdz 15 ( ieskaitot) sērijāi. Tātad.. :)
Ak, tās intrigantes Paulas mātes dēļ atklājās patiesībā, ka Hosē ir Simona tēvs. Nē, nu no vienas puses labi, ka tā, jo es to pat gaidīju, bet tomēr..ne jau Paulas mātei bija jāiejaucas un tas viss jāatklāj. :disappointed:
Tagad vēl Beatrises vīrs Eifrans ieraudzija viņu skūpstamies ar Hosē.
Un, baigais action, kad Hosē ar varu gribēja izmest Paulu no mājās, vēl nogrūda zemē. Bezkauņa! :huh:  Un, Huans aizstāvēja Paulu un sakāvās ar brāli.
Kad Eifrains ieradās ar ieroci, es jau iedomājos, ka viņš noteikti neuzbruks Hosē ar to, jo ir parāk labs. Un, tā arī bija , viņš piespieda to pie savas galvas.
Xi..un tagad vēl Huans atklāja, ka pati Sofija ( lielā intrigante, kas visiem izstāsta, ka Hosē un Beatrise ir mīļākie) pati nav bez grēka. Un, ir Hulietes tēva mīļākā. :D
Xi...Sofija uzreiz aizbēg un uzliek visu smagumu uz Migela pleciem. Nabags!  :D
Huliete tik laimīga, ka precies. Un, protams, ka ieradās Pedro un pieprasa, lai viņa neprecas! Ak, man patika tā aina, kad vēl sāka skanēt tā dziesma un viņš tik priecīgs un saka, ka tā viņu dziesma! :D  :love: Un, māsam tas liekas romantiski! :D :love:
Lupes tēvs kaut kāds..nezinu, pat kā lai nosauc, despots kaut kāds. :sceptic:
Xi...vecmeitas un vecpuišu ballītes allaž tik foršas! :love:  :D
Un, es pat nojautu, ka Huans nakti pirms kāzām pavadīs ar Paulu! :love:  :)
Ak, un Paula tik skaista kāzās savā sarkanajā kleitā! Skaistums! :love:   Un, kad viņa tagad tik vēsa un auksta pret viņu. Nosauc abus par svešiniekiem, lai gan iepriekšējā naktī piedzīvojuši mīlas nakti  :love:
Hulieta arī izskatījas smuka kāzu kleitā! Ak, un viņi aprecējās.  :sceptic: Nabaga Pedro, man tik žēl viņš palika. :'(

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » LHDM 11.-15.