TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » LHDM 16.-20.


LHDM 16.-20.

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

16.Sērija.





17.Sērija.





18.Sērija.




0

2

19.Sērija.





20.Sērija.




0

3

Omg...Hulietes māte kāzās piedzerās!  :D  :D Tā jau kāzas nebija īpaši intresantas! :D
Es jau gaidīju, kad pušķi noķers Hulietas māsa, kura iemīlējusies Lukasā.  :love: Abi sastridējušies un vēl pušķis viņas rokās! :love: 
Nabaga Pedro, tagad vēl avārija. :disappointed:
Un, wow...nākošās sērijas avance!!! :love:  :love:  :love:
Awww...tik šausmīgi skaisti, kad Pedro atcerējās bērnibu ar Hulietu. :love:  Kad , Huans aizgāja, un Pedro apsolija aprecēt Hulietu! :love:  Viņš tiešām patiesi mīl Hulietu jau no bērnības, bet viņa atkal vienmēr velējusies Huanu.
Ak, un Huans un Paula satikas. Huans gan centās izturēt vēsi un gribēja, lai viņa iet, bet Paulā kā allaž tik valdzinoša ar savu „Vai tu tiešām vēlies, lai es aizeju? Vai arī ieradies, jo es tev pietrūkstu? „  :D  :love: Tik Hulieta atkal visu izpostija. :disappointed:
Wow..un Lukass atrada to, ko Pedro uzfilmēja, lai izjauktu kāzas.
Es ar padomātu, ka Pedro ir galīgi jocīgs, ka filmē to, kā Paula un Huans pirms kāzu nakti pavadījuši kopā. :D  Ok, lai nu kā, tāpat jau kāzas neizdevās apturēt. Hulietai tas noteikti bija vienalga, galvenais jau bija aprecēt Huanu. Tagad jau viņa var pārmest Huanam notikušo, bet kur viņa bija agrāk? Ja viņai tik ļoti sāpinātu Huana nodevība, viņa taču neprecētu viņu. Bet, jā..katram jau tā mīlestība savadāka. :D  :)
Ak, un Paulai vairs neintresē mantojums, tagad viņai svarīgākais ir Huans. :love:  Ko līdz nauda, ja viņas dzīve ir nelaimīga! Bet, Sofija gan ta kā tāda, domā tik par naudu un mantojumu! :canthearyou:
Paula gan dod! Visi tie vārdi Huanam, ka viņš nekad nespēs viņu aizmirst, ka viņa būs viņa sapņos..
Protams, ka Huans nespēja turēties pretī Paulai un sekoja skūpsts!  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Los herederos del Monte (Telemundo) » LHDM 16.-20.