TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural » 9. sezona


9. sezona

Сообщений 1 страница 12 из 12

1

Jaunajā sezonā SPN rādīs otrdienās uzreiz pēc "The Originals" :)

0

2

interesanti...

0

3

9:00-10:00 P.M.         “SUPERNATURAL”

The thrilling and terrifying journey of the Winchester brothers continues as SUPERNATURAL enters its ninth season.  Sam (Jared Padalecki) and Dean (Jensen Ackles) have spent their lives on the road, battling every kind of supernatural threat.  Over the years, after dozens of bloody adventures, they have faced everything from the yellow-eyed demon that killed their mother to vampires, ghosts, shapeshifters, angels and fallen gods.  They even came face to face with Lucifer and the Four Horsemen in averting the Apocalypse.  With the help of allies — both human and supernatural — they’ve discovered that every threat they vanquish opens a new door for evil to enter in.  In the show’s eighth season, their supernatural hunting expedition led them directly into an age-old power struggle involving the King of Hell, legions of warrior angels and a series of divine trials to prove themselves worthy of sealing the Gates of Hell forever.  With the help of their protector, the fallen angel Castiel (Misha Collins), Sam and Dean’s lifelong quest to rid the world of evil will take everything they’ve got.  As dawn arrives after their endless struggle and sacrifice to defeat the world’s monsters, they know that, come nightfall, something otherworldly — something supernatural — will claw its way out of the shadows, demanding their attention.  SUPERNATURAL is from Warner Bros. Television in association with Wonderland Sound and Vision, with executive producers McG (“Charlie’s Angels,” “The O.C.”), Robert Singer (“Midnight Caller”), Jeremy Carver (“Being Human”), Phil Sgriccia and Adam Glass.

0

4

Es jau nevaru sagaidīt. Bāc. 8. sezona bija tik laba, jo īpaši otrā puse, kad trials sākās  :love: Pamatoti arī reitingi pacēlās  :love: Piemēram vakardienas finālu noskatījās 2.36mil Principā pēdējās sērijas SPN iet vienādi ar TVD (kam reitings ir pamatīgi krities), ja ne pat labāk :)

0

5

cravey написал(а):

Es jau nevaru sagaidīt. Bāc. 8. sezona bija tik laba, jo īpaši otrā puse, kad trials sākās   Pamatoti arī reitingi pacēlās   Piemēram vakardienas finālu noskatījās 2.36mil Principā pēdējās sērijas SPN iet vienādi ar TVD (kam reitings ir pamatīgi krities), ja ne pat labāk

Jā, jo beidzot story line bija saistoša un tēli vairs neveica tik daudz OOC darbības kā tas bija Seras laikā. Nu SPN jau DVD pārdotajos apjomos arī TVD sita jau pagājušajā gadā pāri, tikai neviens to nekur neafišēja. Bija arī liste par visvairāk nelegāli downloaded šoviem, SPN bija top 10, un tajā topā gandrīz vai visi bija kabeļu seriāli. Supernatural international fanu bagāžā ir lielāka, ka lielākai daļai seriālu, kas mēmos miljonu piesaista pie TV ekrāniem, un tā ir tā lieta, ko visi aizmirst. Runājot par TVD, nakamā sezonā zaudēs reitingu ziņā un TO, tā ir manas prognozes.

0

6

TVD viss atkarīgs no šodienas fināla. Cik esmu lasījusi, ja šon Eleina atkal aizskries pie Stefija, tad ļoti daudz fanu jau ir uzrakstījuši, ka neatgriezīsies uz 5. sezonu. Tā jau bija pēc 3. sezonas, bet daudzi atgriezās, kad DE aizgāja uz priekšu beidzot, bet SB atkal visu sabombardēja. Nu lūk ir pienācis lūzuma punkts. Klaroline apstādina, jo ir TO, un, ja arī DE nebūs, tad gluži vnk nav kas paliek uz nākamo sezonu, ja neskaita SE fanus (kas ir labi ja 20% no visiem, kas skatās). Arī neitrālo skatītāju vairs nav, jo šī sezona bija sviesc arī mitoloģiskā ziņā.

0

7

Promo bildes:

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/943691_10151593609022365_2019892024_n.jpg

https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/969055_10151593609072365_2076792478_n.jpg

0

8

es zinu, ka citiem gaume savādāka, bet man ir tā, ka katru reizi šokē tas - jo pieaugušāks paliek Džareds, jo nesmukāks manai acij... Un Džensens īpaši nemainās - paliek arvien stūraināks, bet reize joprojām paliek nenormāli pievilcīgs.

0

9

OMG, VISIEM JĀREDZ JAUNĀKĀ SPN SĒRIJA (9x05)! ES TIK TRAKI SMĒJUSIES SEN NEBIJU  :rofl:  :rofl:  :rofl:

Re ku promo:

0

10

omg  lol

0

11

Noskatījies? :D

0

12

promo darbā noskatījos, sēriju gan nē  :flirt:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Supernatural » 9. sezona