TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 12.sezona.


12.sezona.

Сообщений 1 страница 4 из 4

1

Nju kā jums jaunā sezona patīk? Man vispār liekas interesanta attiecībā uz Ievu un Viesturu, jo man liekas, ka viņi viens otram jau patīk, vismaz Viesturam jau patīk Ieva, bet pati Ieva vēl tāda atturīga, jo vēl aizvien mīl Ediju! Nju jā, ja iepriekšējā sezonā man patika Ieva&Edijs, tad šajā sezonā man patīk Ieva&Viesturs!!!  ^^ :love: :love: Kas attiecas uz Ediju, nebiju domājusi, ka šis tiešām ir riktīgs nelietis un tur ir īstais bandas "vadonis"!  :sceptic: Cerams, ka Ieva viņam nedos otro iespēju, jo tad to ļoti pārdzīvotu Viesturs, ja viņš tiešām iemīlēsies Ievā! :yep: ;)

Jūsu domas un viedokļi par jauno sezonu, notikumiem un varoņiem?! ;)

0

2

Ja taa pavisam godiigi,tad shitaa sezona ir veel sviestainaaka par ieprieksheejo.Ja jau vinji gribeeja Ediju pataisiit par slikto,tad vajadzeeja to dariit uzreiz,bet nevis tikai tagad.Tas vienkaarshi nav logjiski,ka tagad peekshnji Edijs ir sliktais varonis.Cita lieta buutu tad,ja vinjsh jau no pasha saakuma taads buutu.

0

3

Marianhela написал(а):

Ja taa pavisam godiigi,tad shitaa sezona ir veel sviestainaaka par ieprieksheejo

Piekrītu. Pirmkārt, jau tajā vispār nav loģikas, ka Edijs ir sliktais, jo nu reāli sanāk, ka viņš tēloja labo arī pats sev? Un bija gana daudz situācijas, lai tas kas tagad notiek neiegūtu loģiku. Nu vispār, diezgan nepārliecinošs pagrieziens...laikam tiešām nav ko izdomāt.

0

4

Tomēr brīžiem ir tādas epizodes,kuras liek šaubīties par to vai Edijs tiešām ir ļaundaris,jo ja tāds viņš būtu,tad izturētos pavisam savādāk. Turklāt,ja Edijs tiešām tēlotu ļauno,seriālā nebūtu uzradies Viesturs,kuram nepārprotami patīk Ieva,un šķiet,ka arī viņai viņš sāk patikt. Vai patiesi varētu būt tā,ka tagad seriāla veidotāji skatītājiem jauc galvu,liekot domāt,ka Edijs ir ļaundaris,tāpēc Ieva būs kopā ar Viesturu,nevis ar viņu,bet tomēr izrādīsies,ka Edijs tikai tēloja slikto un tomēr viņš būs Ievas īstais un vienīgais?

Отредактировано Terēze (07.10.2014 18:47)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Neprāta cena/UgunsGrēks » 12.sezona.