TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Fernando Colunga- mmaarriiaa


Fernando Colunga- mmaarriiaa

Сообщений 1 страница 7 из 7

1

Fernando Colunga- Fernando
[реклама вместо картинки]
(Doma par vienu no viņa profesijām un raksturu radās no filmas Ladron que roba a ladron)
Mans varonis ir pašpārliecināts, stiprs, labsirdīgs, pieklājīgs un  pievilcīgas vīrietis. Viņš ir zaglis viņa specialitāte-dārglietu zagšana. Viņš nezog, tāpēc, ka viņam būtu nepieciešamība- pats Fernando ir ārsts, viens no vislabākajiem un naudas viņam ir pilnīgi pietiekoši. Bet viņš necieš cilvēkus, kuri bagātību ir dabūjuši uz citu rēķina, nevis to godīgi nopelnot, tāpēc šādā veidā viņš viņus pārmāca, ja kāds viņam lūdz palīdzību viņš nekad neatsaka. Sirdī viņš jūtas vientuļš, jo nekad nav saticis sievieti ar kuru pavadīt kopā savu dzīvi. Šajā ceļojumā viņš dodas, lai atpūstos un aizmirstos.

0

2

Ak, dies nu bļin - tā tak nedrīkst. Nu es mīlu zagļus. Visi tak to zin. Nu nedrīkst tā... Man tik viena Renata. Un viņai patīk Džordžs, Alfredo, patika pat Beto - izskata ziņā nežēlīgi. Un tagad vēl Daņila patīk. Nu kā tā drīkst. Nu, bļin... albalonga tak nespēs noturēties... Ārprāc... Nu ko lai es tagad daru. Čista - sitiens zem manas jostasvietas. - Tieša nozīmē... :rolleyes:

0

3

albalonga написал(а):

Ak, dies nu bļin - tā tak nedrīkst. Nu es mīlu zagļus. Visi tak to zin. Nu nedrīkst tā... Man tik viena Renata. Un viņai patīk Džordžs, Alfredo, patika pat Beto - izskata ziņā nežēlīgi. Un tagad vēl Daņila patīk. Nu kā tā drīkst. Nu, bļin... albalonga tak nespēs noturēties... Ārprāc... Nu ko lai es tagad daru. Čista - sitiens zem manas jostasvietas. - Tieša nozīmē... :rolleyes:

Negribēju jau es tā :) !!!!Tas nekādīgi nebija domāts kā sitiens zem jostas vietas!!!!Gribēju viņu padarīt interesantāku ar kaut ko, jo savādāk, ja viņš ir tikai ārsts varbūt liktos ne tik interesanti(viņš bieži telenovelēs ir tēlojis ārstu) un tad atcerējos par Ladron que roba a ladron un domāju viņam vēlvienu profesiju piemetināt(pārējo pati piedomāju)!!!!!Nebūs manuprāt jau viņš tur baigais zaglis, vēl īsti skadri nezinu kā man sanāks, jo kā nekā pirmo reizi iesaistos lomu spēlē un vispār kāda sižeta domāšanā šajā jomā, tāpēc ceru, ka viņš sanāks, kas normāls :)!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (03.03.2008 00:11)

0

4

Nu, man labāk patiktu cita frizūra, bet tēls ir ļoti interesants

0

5

Norkys написал(а):

Nu, man labāk patiktu cita frizūra, bet tēls ir ļoti interesants

Par frizūru- jā man arī patiktu, ka būtu varbūt kā Luisam, Rikardo vai Alehandro, bet ja viņš nokļūs uz salas tad zinot visus apstākļus kādi viņu var piemeklēt mati viņam būs kā vienam no šiem varoņiem!!!!

0

6

Norkys написал(а):

Nu, man labāk patiktu cita frizūra, bet tēls ir ļoti interesants

Bet man šī frizūra ļoooti patīk. ;)

mmaarriiaa написал(а):

Viņš ir zaglis viņa specialitāte-dārglietu zagšana.

Tātad viņam jānozaga Rūbija... :D :D :D
Renata, pat neplāno par Kolungu neko... :D :D :D Kaut arī Rūbijai jau ir kaut kas ar Daņiilu... :D

Отредактировано rubi (03.03.2008 17:41)

0

7

Visu dienu atcerējos, bet vakarā aizmirsu.
Fernando Kolunga!!! Daudz laimes dzimšanas dienā!!! :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » La Isla de Santa Muerte » Fernando Colunga- mmaarriiaa