TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Cutting Edge


The Cutting Edge

Сообщений 1 страница 15 из 15

1

The Cutting Edge ir 1992. gada TV filma par daiļslidošanu. Tai ir jau uzņemti divi turpinājumi: 2006. gadā The Cutting Edge: Going for the gold un 2008. gadā The Cutting Edge: Chasing the dream. Filmas man ieteica mūsu daiļslidošanas speciālite cravey, par ko esmu viņai ārkārtīgi pateicīga.

Tātad - pirmā filma stāsta par bagāta tetuka izlutināto, bet reizē arī ļoti aizbildnieciski audzināto Keitu, kura nespēj sev dabūt pienācīgu partneri daiļslidošanas pāru slidojumos. Bet galu galā viņas gudrais, vecais treneris krievs dabū viņai partneri - Dagu, kurš reiz bija profesionāls hokejists, bet kurš tika pie acs traumas un hokejs bija jāpamet. Satriecoši strīdi un enerģija un protams mīlestība. Filma stāsta par 1982. gadu un vienīgais, kas biki trauceja vismaz man, bija tādi vecmodīgi daiļslidošanas tērpi... Man ir šitā bilma datorā krievu valodā 700MB. Kvalitāte pieņemama.

Otrā filma stāsta par pirmās filmas varoņu meitu Džekiju, kura ir ar baigo raksturiņu. Viņa slido viena pati un ir slavena daiļslidotāja, bet smagi krīt un ārsts pareģo, ka viņa vairs nespēs lēkt trīskārsos. Ta nu pieņem lemumu, ka vienīgā iespēja uzvarēt Olimpiādē ir pāru slidojumā. Atpūšoties Kalifornijā viņa iepazīstas ar sērfotāju Aleksu, kurš izrādās ir nabadzīgs, īsti nezina, ko grib, bet tomēr lieliski skrituļo pa rampām - īsts ekstremists. Galu galā viņs iemācās slidot arī uz ledus un abi ilgi mocās, līdz beidzot atzīst viens otram, ka nespej viens bez otra. Man no visām trim filmām šitā patika vislabāk. Man datorā ir šitā filma krievu valodā 1,36 GB

Trešā filma stāsta par profesionālu daiļslidotāju Kevinu, kura partnere viņa vainas dēļ krīt un ir traumēta. Lai piedalītos Nacionālajā čempionātā treneris un viņa partnere meklē viņam jaunu partneri. Visa Amerika domā, ka Kevins un viņa partnere ir pāris un viņi īsti pasi šķiet netiek skaidrība, ko jūt viens pret otru. Bet tad Kevins netīšām satiek amatieri hokejisti Alejandru (super ir tas, ka tā meitene ir latino!!!!! Un filmā ik pa laikam skan spāņu valoda). Kevins un Aleksa viens otram uzreiz iepatīkas, bet viņš netiek skaidrībā ar savām jūtām pret iepriekšejo partneri, bet viņa baidās vilties. Un tā viņi tur ņemas līdz laimīgām beigām... Un starp citu viņus trenē Džekija no otrās filmas. Man ir šitā filma datorā angļu valodā laba kvalitāte 700MB.

Ja kāds grib filmas redzēt, var saņemt no manis torrentus un ielādēt, bet var mēģināt arī no manis caur skypu saņemt.

0

2

Man visas tris daljas ljoti patiik :) Ljoti labas filmas :)

0

3

Ja, bet es neko nespēju sev padarīt - 2. man vismīļākā. Tad pirmā un tikai tad trešā, jo tur to ķīmiju kaut kā tā nejutu un meitene bija pārāk sievišķīga un tāda priekš hokejiste. Man būtu paticis, ja viņa būtu tāda daudz puiciskāka kā Billija. :D

0

4

ALBY!!! It kā tu nezinātu, ka es gribu!!! Un ko nesaki, ka torrentus varu dabūt? Gr! A nu ka davaj skype !!! :P

0

5

albalonga написал(а):

Otrā filma stāsta par pirmās filmas varoņu meitu Džekiju, kura ir ar baigo raksturiņu. Viņa slido viena pati un ir slavena daiļslidotāja, bet smagi krīt un ārsts pareģo, ka viņa vairs nespēs lēkt trīskārsos. Ta nu pieņem lemumu, ka vienīgā iespēja uzvarēt Olimpiādē ir pāru slidojumā. Atpūšoties Kalifornijā viņa iepazīstas ar sērfotāju Aleksu, kurš izrādās ir nabadzīgs, īsti nezina, ko grib, bet tomēr lieliski skrituļo pa rampām - īsts ekstremists. Galu galā viņs iemācās slidot arī uz ledus un abi ilgi mocās, līdz beidzot atzīst viens otram, ka nespej viens bez otra. Man no visām trim filmām šitā patika vislabāk. Man datorā ir šitā filma krievu valodā

Tikko noskatījos šo filmu - ak, wnk lieliska!! tās viņu attiecības, slidošana, un skaisti varoņi :) viņu jūtas, ietiepība - wsp tik forša filma :) :) :)

0

6

Oj, jā. Joprojām nespēju saņemties un izdzēst šīs filmas no datora pat par spīti mūžīgajām atmiņas nepietiekamības problēmām..

0

7

Noskatījos pirmās divas un par spīti pirmās filmas brismīgajiem senajiem tērpiem, tā man patika labāk. Nez, tās viņu attiecības, aktieru tēlojums - ah, super!
šajā otrajā.. Nez, man vispār ticamības nebija. Neko īpašu nejutu arī no viņu attiecībām. Un tas viss - ka tā vot 3 mēnešos iemācās slidot, vēl dažos mēnešos sagatavojas, ka var olimpiskās spēles uzvarēt - nu smieklīgi takš!!! :D

0

8

Paloma написал(а):

Un tas viss - ka tā vot 3 mēnešos iemācās slidot, vēl dažos mēnešos sagatavojas, ka var olimpiskās spēles uzvarēt - nu smieklīgi takš!!!

Da labi - nepiesienies. Za to humora 2. bija visvairāk. Un arī to vecāku attiecības. Tikko atklāju, ka One Tree Hill galvenā varoņa mammas lomu atveido tā pati aktrise, kas The Cutting Edge 1. filmā Keitu... Ah, man pilnīgi tāds kaut kāds prieks. Viņa vecāka, bet vienalga ļoti labi izskatās.

0

9

Nu moš :P nez, pirmā filma mani tiešām tā teikt "paņēma", bet otrā... vairs ne tā. ;) sorrrrry :P un piesiešos - ja man atņem ticamību, tad ir švaki :P

0

10

Tikko noskatījos trešo un šķiet ši man patīk vislabāk ^^ Nez, varbūt vakar ar bij kļūda 2.uzreiz pēc pirmās skatīties, bet nu..
Man patika sižets, man patika viss - te arī ticamība krietni lielāka ^^ Protams, neskaitot nelielo faktu, ka par to Pančenko viņus realitātē manuprāt diskvalificētu :P tas grieziens ar galvu augšā, lejā it kā ir aizliegts - tieši bīstamības dēļ... Tas gan neaizliedz tā griezt paraugdemosntrējumos :P  bet nu... lab, lab, nepiesiešos tik traki :P
un vēl kas mazliet nepatīk - saprotu jau ka filmā tā skaistāk, bet principā jau sacensības notiek spilgtā gaišā apgaismojumā nevis miglainā pustumsā :P
Ak bet nu vispār foršas visas filmas ^^

0

11

:rofl:

0

12

es vienkārši baudīju otro filmu.. neskatoties uz to,ka arī saprotu par to 3 mēnešu neticamību.. bet nu ņemot vērā, ka uz skrituļslidām viņš labi kustas, tad pieņemsim, ka varēja iemācīties slidot :D ai, galvenais, ka viņi to darīja :D un ka viņus sasaistīja kopā, man tāa patika tas :D tādi raxturi, vecāku bezcerība, bet beigās sadraudzējās :D Džekija un Alekss ir viens otra vērti :D ceru arī pārējās filmas noskatities.. kādreiz :D

0

13

jau pirms dažām dienās noskatījos visas trīs daļas, un viennozīmīgi man vislabāk patika 2. daļa ;) iespējams tādēļ, ka to skatījos pirmo.. bet man vislabāk patika 2.daļas pāris :) un viņu attiecības ;) lai gan arī 1., 3. daļa ir interesantas :) vienīgais, ka skatoties 3 filmas pēc kārtas apnīk viens un tas pats sižets :D

0

14

aNgeL написал(а):

vislabāk patika 2. daļa

hihihi... aNgeL - sit virtuāli mana saujā - jēj - man tas pats...

0

15

albalonga написал(а):

aNgeL - sit virtuāli mana saujā

saņem! :D http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/5962bb18d0aff8d7b1a22b492ef7b499.gif

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » The Cutting Edge