TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » October Road


October Road

Сообщений 21 страница 25 из 25

21

nu es noteikti skatīšos, plāns gan ir skatīties oktobrī, es noskatījos pirmās 5sērijas, un tā harmnija mani ditki sajūsmiņāja, paldies jaukā meitene kad mani iepriecinājio, kaut tas nozīmē ka viņš nebūs one tre hill

0

22

pinocchio написал(а):

kaut tas nozīmē ka viņš nebūs one tre hill

Nu lai uzfilmētu 15 minūtes tak nevajag tik daudz laika, lai Braiens būtu aizņemts visu gadu.

0

23

albalonga написал(а):

Nu lai uzfilmētu 15 minūtes tak nevajag tik daudz laika, lai Braiens būtu aizņemts visu gadu.

nu to s tak saprotu, bet nu es neiznu vispārīogi tā iskatās jo tagd pec redzetajām bildēm un informācijas ir gandrīz droši ka sieviete kam lukas piezvanījusi ir bijusi peyton , nu diezin vai tagad viņi vēl iebāzīs jake pa vidu, nu pēc piketās sezonas un pēc viņu saiešanas kopā tur nezin cik ģeniāliem one tree hill vēidotājiem jāsnāk, visi kas izveidojuši katru labo sēriju

0

24

Žēl par tevi pinocchi, jo zinu, ka dikti gribeji Jeiku ar Peytonu. Bet prieks par sevi, jo Visi jau zin, ka man vienmēr licies, ka Peytonai un Lūkam jābūt kopā.

Bet no otras puses - tas, ka viņi saies kopā, nenozīmē, ka viņiem viss sanāks. Vēsture galu galā pierādījusi, ka viņiem nesanāk tās savas attiecības veidot un tās nav noturīgas.

0

25

nu kattrā ziņā man prieks karī par october road, jo uzskatu par varen jauku seriālu

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » October Road