TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Sin Verguenza (Telemundo) » Sin Verguenza (Telemundo,2007 )


Sin Verguenza (Telemundo,2007 )

Сообщений 1 страница 20 из 22

1

CUATRO ROSAS ("Četras rozes")

http://www.telenovely.net/tel2007/cuatro_rosas.jpg

Valsts: Kolumbija - ASV
Ražotājs: Telemundo

Aktieru sastāvs:

Juan Alfonso Baptista, Ivonne Montero, Aura Cristina Geithner, Julie Gilberty,Lilibeth Morillo, ...

0

2

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

[реклама вместо картинки]

Šī telenovele tika prezentēta jau pagājušajā vasarā, tomēr daudz kas ir mainījies. Oficiāli vēl nekas nav ziņots un nav arī noteikts filmēšanas sākšanas datums, tomēr ir skaidrs, ka tajā visdrīzāk nefilmēsies Hulija Gilberti, jo ir aizņemta "Uzcienā mani ar šokolādi" (Dame Chocolate) filmēšanā un arī Aura Kristīne Geitnere, kura aizņemta "Profesionāles gatavas pakalpot" (Las Profesionales a su Servicio) filmēšanā. Klīst baumas, ka viņu vietas varētu ieņemt Natālija Streignarde (Marija Terēza "Kaislību vētrā") un Eilīna Abada (Valentīna "Kaislību vētrā")...

0

3

Pēdējie jaunumi - dikti karsti - vienīgais oficiālais no tiem - vienu no rozēm tēlos Gabija Espino!!!!!!!!!!!!!!! :dance:  :laimigs:  :biggrin2:  :ok2:  :clapping:  - (Ticiet man - es tagad jūtos pārlaimīga, jo pienācis laiks atzīties - esmu milzīga Gabijas fane!!!!!!!!!!! Un man ir milzīgs prieks ka pēc visām tām problēmām un neveiksmēm Meksikā filmējoties "Mundo de Fieras" viņa ir nonākusi līdz Telemundo un spēlēs tik brīnišķīgā telenovelē, kā 4 Rozes - tas tāpēc, ka šī telenovele solās būt skandaloza - diezgan sexīga, atklāta, netradicionāla - galīgi ne pēc telenoveļu noteikumiem - vini to reklamē tā - "Lai arī "Zorro" ir gaidītākā 2007. gada telenovele, tomēr tieši "4 Rozes" mainīs telenoveļu pasauli!!!!!". Nu cerēsim, ka tā arī būs!!!!!!!) Go, go - Gaby!!!!!! :heart:

Vēl aktieri, kuri jau oficiāli apstiprināti

Cristobal Lander (Gabijas līgavainis! Bet viņš nav viens no galvenajiem tēliem un visdrīzāk tur ticis pateicoties Gabijai!!!)
Gaby Espino
Javier Gomez
Salvador del Solar
Margarita Ortega
Jose Julian Gaviria

Runājot par citiem aktieriem - producenti dikti grin Natāliju Streignardi, bet viņa joprojām nav piekritusi. Tāpat producenti grib Mario Simarro, kurš ar nav piekritis (Laikam tak ir gluži saprotams, kāpēc abi nepiekrīt tēlot vienā novelē)

Ivonna Montero tur bīs gandrīz 100%

Ļoti, Loti iespējams, ka tur būs Danna Garsija, Mišels Brauns un Huans Pablo Šuks, arī Arāps Betke (Beto "Mīlestības ielejā")!!!!!!!

Un ja godīgi - tas būs Telemindo variants "The sex and the city"!!!!!!!!! Tā, ka tur daudz veču dabūs piedalīties!!!!!

Vēl arī iet runa par to, ka viena no rozēm varētu būt Paola Reja - tā, ka beigās var sanākt 5 rozes 4 vietā, bet tas jau nekas!!!!!!

Jā, un vēl viena lietiņa - Huans Pablo Baptista tur tomēr nebūs!!!

0

4

Vēl aizmirsu pateikt, ka filmēšana sākas 5. martā Kolumbijā, Bogotā!!!

0

5

Jā, un vēl viena lietiņa - Huans Pablo Baptista tur tomēr nebūs!!!

Varbūt Huan Alfonso Baptista?
Žēl gan, jo viņš man baigi patik.  :give_heart:
Taču arī citi aktieri ir superīgi. Viena lieta kas man nepatik ir tas, ka tas ir variants ta seriāla par Seksu liela pilsētā...

0

6

Deyalit написал(а):

Varbūt Huan Alfonso Baptista?
Žēl gan, jo viņš man baigi patik.   
Taču arī citi aktieri ir superīgi. Viena lieta kas man nepatik ir tas, ka tas ir variants ta seriāla par Seksu liela pilsētā...

Jā, Huans Alfonso Baptista jeb El Gato - es kā vienmēr mēdzu jaukt vārdus!!!!

Jā, žēl. Man ar El Gato patīk!!! Un es ceru, ka Telemundo būs pamatīgi pamainījuši sižetu, lai nebūtu tik tāds Sex and the city atdarinājums!!!

0

7

albalonga
Vienā forumā saka, ka tas ir tāds, kā variants, nezinu, vai stipri mainīs. Man nepatik ta tendence, ka parfilme amerikaņu seriālus, jo tie ir PĀRĀK amerikaņu. Esmu pieradījusi pie normāliem seriāliem, ar sižetu, kurš ir raksturīgs VIŅU seriāliem... Piemēram klasika (Montekristo, Zorro... tie iznāca superīgi), taču Sex and The City, latiņu stilā... tas ir šausmigi... Atliek tikai Charmed nofilmēt, Baffiju (tāda... e... Karolina Tehera vai Mardžija de Sousa skraidīs ar naži pākāļ Kristianam Meieram) un var likt krustu telenovelem.  :rofl:

0

8

Deyalit написал(а):

Vienā forumā saka, ka tas ir tāds, kā variants, nezinu, vai stipri mainīs. Man nepatik ta tendence, ka parfilme amerikaņu seriālus, jo tie ir PĀRĀK amerikaņu. Esmu pieradījusi pie normāliem seriāliem, ar sižetu, kurš ir raksturīgs VIŅU seriāliem... Piemēram klasika (Montekristo, Zorro... tie iznāca superīgi), taču Sex and The City, latiņu stilā... tas ir šausmigi... Atliek tikai Charmed nofilmēt, Baffiju (tāda... e... Karolina Tehera vai Mardžija de Sousa skraidīs ar naži pākāļ Kristianam Meieram) un var likt krustu telenovelem.

LOL :rofl: Piekrītu. Ir dikti smieklīgi, ka ir jau Argentīnas, Kolumbijas uc Desperate Housewives sērijas - sviests...

0

9

Deyalit написал(а):

Mardžija de Sousa skraidīs ar naži pākāļ Kristianam Meieram

:D:D:D  :rofl:  :haha:  :rofl:

0

10

Untātad - galvenās lomas galu galā tikai Gabijai Espino. Ivonnei Montero un vēl divām nezināmām, mazpazīstamām aktrisēm!!!

0

11

http://www.telenovely.net/tel2007/sinverguenza.jpg

Galvenās lomas atveido:

Gaby Espino, Ivonne Montero, Margarita Ortega, Paola Toyos, ...

0

12

Promo (man patīk)

http://www.youtube.com/watch?v=Oy7GA0nC37s

0

13

Tikko noskatījos promo. Jāsaka tā, ka man arī tiešām tas patīk. Esmu ieinterisēta.  :ok:

0

14

Ivonnas Montero varoni sauks par Maiti

http://www.youtube.com/watch?v=pcMwdZfhO8k

Gabijas varoni sauks par Renatu

http://www.dailymotion.com/video/x1lrfk … aby-espino

Un pārējo 2 varoņu promo

Margarita
http://www.dailymotion.com/video/x1lrgo … ita-ortega

Paola
http://www.dailymotion.com/video/x1lrh7 … aola-toyos

0

15

Un izskatās, ka galvenās vīriešu lomas atveidotājs būs Salvador del Solar...

0

16

Jā, un vēl - scenārists ir kolumbietis Mario Ribero, kurš radīja Yo Soy Betty La Fae... Jēēēē!!!!!

0

17

nu noskatījos promo... tīri tā neko...
aktieri? nu šī anita nepadodies - kaut kāda muļķite požizņe izskatās, bet tava gaby man sāk iepatikties ;)

0

18

Paola Toyos spēle Mi vida erez tu - Rakeli. Viņa tur ir ļoti forša. Ja, promo labs... tik un tā, man nepatik tada kā parfilmešana no ASV seriāla...

0

19

Bet tipa nebūs pārfilmēšana - tik tā 4 draudzeņu ideja pārņemta... Nu ta jau manīs - es jau dikti gaidu un ļoti ceru, ka nevilšos...

0

20

tad no nākāmās pirmdienas ari mēs to varēsim vērot???

es gribētu vismaz pamēģināt to paskatities... ja kas tad piesakos uz sērijām kā ar zorro... ;)
(nu ja ir tad lūdzu ko citu, nevis megaupload)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Sin Verguenza (Telemundo) » Sin Verguenza (Telemundo,2007 )