TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Lepnums un aizspriedumi


Lepnums un aizspriedumi

Сообщений 1 страница 11 из 11

1

Džeina Ostina - Lepnums un aizspriedumi

Vai esat lasījušas šo grāmatu??? Labprāt dzirdētu jūsu domas par to!
Mani šī grāmata tiešām aizrāva un apbūra. Visa tas kas saistās ar 19.gs. sākumu...lieliski attēlotas Elizabetes un Dārsija attiecības...

0

2

Esmu redzējusi tikai filmu, bet labprāt izlasītu arī grāmatu, paprovēšu netā atrast :)

0

3

'pēc grāmatas izlsāšanas noskatijos filmu. Es teiktu ka filma laba, bet grāmata tomēr labāka. ;)

0

4

Es ar tik filmu redzēju...vajadzēs sameklēt grāmatu :)

0

5

Es noskatījos gan filmu, gan izlasīju grāmatu. Ko varu teikt...abas patika, grāmatā kā jau ierasts viss daudz sīkāk aprakstīts un var vairāk izprast katra cilvēka raksturu un dot vaļu iztēlei :P Filmā manīju, ka daži notikumi tika attēloti citās vietās nekā grāmatā rakstīts, bet tas netraucēja :)

0

6

Lisa написал(а):

Džeina Ostina - Lepnums un aizspriedumi

Vidusskolā Angļu valodā mums bija jālasa grāmatas, es visus trīs gadus izvēlējos Džeinas Ostinas grāmatas.. laikam neesmu izlasījusi tikai vienu viņas īso romānu (nosaukumu neatceros), bet zinu, ka tas sastāv no vēstulēm.. meitene sarakstās ar savām draudzēm.. Īsti tas nesaista mani,tāpēc neesmu izlasījusi...

Esmu redzējusi gan USA ekranizējumu, gan vecāko britu ekranizējumu... man jau labāk patīk britu izjūta šim romānam un citām Ostinas grāmatām, bet tas ir arī garāks, sastāv no 6 (ja nemaldos) sērijām...

0

7

Jā, no sešām, bet man tomēr labāk patika USA ekranizējums. Šobrīd no tādas angļu klasikas lasu Elizabeth Gaskell - North and south. Noskatījos arī filmu - ļoti patika. Saskatu savā ziņā līdzību ar Ostinas rakstīšanas stilu.

0

8

Lisa написал(а):

Šobrīd no tādas angļu klasikas lasu Elizabeth Gaskell - North and south

Tā ir par Margaretu un Mr. Tortonu?? :)

0

9

Siikaa написал(а):

Tā ir par Margaretu un Mr. Tortonu??

Aga :) Es ar šito esmu redzējusi, dikti patikās, jo īpaši tas aktieris, kas galvenajā lomā  :insane:

Siikaa написал(а):

man jau labāk patīk britu izjūta šim romānam un citām Ostinas grāmatām

Bet 2005. gada versija jau ar ir britu, ne? Režisors un aktieri visi ir briti :D

0

10

cravey написал(а):

Bet 2005. gada versija jau ar ir britu, ne? Režisors un aktieri visi ir briti :D

Man katrā ziņā, lai kas arī filmēja, patīk jaunākā versija. :D

0

11

cravey написал(а):

Režisors un aktieri visi ir briti

Bet nauda tak nāca no ASV un Holivudas.. un  kas maksā, tas pasūta mūziku.. ;) :D:D:D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Grāmatas » Lepnums un aizspriedumi