TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » "Zvezdi na ldu"


"Zvezdi na ldu"

Сообщений 1 страница 20 из 41

1

Vai skatījāties šo fantastisko Krievijas šovu? Kā patika? Kas bija jūsu favorīti, mīluļi? Vai grasāties iet uz šo šovu Rīgā?

Man kaut kā nesanāca skatīties katru sestdienu, kad viņš gāja pa tv, bet nesen uzlādēju visus raidījumus un noskatījos!! Un ļoti, ļoti iemīļoju šo šovu!! Kaut arī sākumā biju par pāriem, kuros bija mani dievinātie Tatjana Navka un Romans Kostamarovs, tomēr ar laiku sirdij vistuvākie un mīļākie kļuva Oksana Puškina, Aleksejs Jagudiņs un Anna Bolšova, Aleksejs Tihonovs. Oksana un Aleksejs man uzreiz iepatikās, man patīk kā viņi kopā izskatās un viņu sarezgitais ceļš pie sapratnes. ;) A Bolšova-Tihonovs ma naptīk viņu stila dēļ, ļoti skaistas dziesmas, numuri - Annas dziedātā dziesma un, protams, Phantom of the opera :heart:  :heart:  :heart:

A uz Arēnas pasākumu šovakar nopirka mamma man biļeti!!! :) Man pat nebija jautājuma iet vai neiet - pat kad vēl nebiju visus šos raidījumus skatījusies. Bet tagad visi jau tik mīļi palikuši, ka ļoooti gribu viņus redzēt dzīvē. :)

0

2

Noup-nēesmu redzējusi gan šo šovu. :(

Tev patīk pāru slidojumi, Paloma? Man arī, bet indviduālie kaut kā vairāk tomēr. Ļoti patika Pļuščenko, bet  deiemžēl viņš beidza savu karjeru jau tik jauns. Bet, manuprāt, viņš ir/bija izcils slidotājs! :ok:

Un kas tas par pasākumu Arēnā? Ārprāts-neko neesmu dzirdējusi. :D Kad tāds notiek? :)

Отредактировано missy (21.02.2007 23:03)

0

3

mmmmmm... Paloma... jā es skatijos šo raiījumu.. arī visu neesmu redzējusi, bet centos katru vakaru atnākt pie TV ekrāna un noskatities!!! bija super... man ļoti patika..labakais raidijums!!!

es ļoti iemilēju T. Navku i M. Bašarovu... kuri ari uzvarēja!!! es vienkārši dievinaju viņus.. to deju kur viņs Elvis Preslijs bija, gan tur kur viņš karavirs, bet viņa viesmile... un daudzus citus, tagad uz šaviena neatceros...
patīk arī Kostamarov, Baļšova, Tihonov.... tiešām... super bija... es skatoties vienkārsi smaidiju un gribējās iet dejot vai slidot, vienalga!!!!
tās dažas dziesmas vai mūzikas ari ir super... ja, es iemilējos... :D man ir ierakstits datorā tikai gala koncers... tur kur I. Averbuh ar savam 4 meitenēm dejoja bija labais... un parsvarā spāņu muzikas motivi!!!! eeeeeeeeeeh... i'm in love...  :ok:   :give_heart:

0

4

missy написал(а):

Tev patīk pāru slidojumi, Paloma? Man arī, bet indviduālie kaut kā vairāk tomēr.

Man vislabāk patīk dejas uz ledus!! Dievinu!! Pāru slidojumi.. nu - reizēm paliek garlaicīgi skatoties.. ;) Nu, izņemot, protams, labākos. Bet dejās var visu ar baudu skatīties no pēdējās līdz pirmajai vietai!

missy написал(а):

Ļoti patika Pļuščenko

Jāaa, man arī!! Šogad vispār vairs nezināju, kam just līdzi - visi mani mīluļi aizgāja. Īpaši skumstu par T.Navku un R.Kostomarovu - viņi bija fantastiski!! Un tā Karmena!!  :heart: Vēl ļoti pagājšgad patika lietuviešu pāris Drobiazko (kaut kā tml. :blush: ) - Vanagas. Sākumā iekaroja manu sirdi ar dziesmu no "Phantom of the opera" (ko es dievinu!!!) un pēc tam ar pirātu prtiekšnesumu. Žēl, ka tas bija tikai uz vienu gadu. :(

missy написал(а):

Un kas tas par pasākumu Arēnā?

Tas ir šī te šova dalīvnieku tāds kā koncerts! Piedalīsies laikam jau visi vai vismaz lielākā daļa "Zvezdi na ldu" dalībnieku. :)

Ja vēlaties varu ielikt šeit "Zvezdi na ldu" video manā apstrādē - tas ir, tikai dejas, bez ievada materiāla, bez atzīmēm utt. ;) Jo savādāk vienkārši nereāli daudz vietas aizņem šie video. Tā nu saīsināju cik spēju!!! :)

Отредактировано Paloma (22.02.2007 08:12)

0

5

Zvezdi na ldu 1 Sendspace

0

6

Paldies, Paloma, ... es tagad to iekaju, un tiei labi, ka visu apgriezi!!!! :D malacos...  :ok:

0

7

oo kaa man patika zvjozdi na ldu!!!! kad man dzimenneee uzdaavinaaja bileti uz šovu es vai leekaaju aiz prieka...nu labi driizaak spiedzu!!!! :yahoo:  :yahoo:  :yahoo:  cik labi ja ir tik forša maasiņa!!!!!

0

8

aijux007 написал(а):

kad man dzimenneee uzdaavinaaja bileti uz šovu es vai leekaaju aiz prieka...nu labi driizaak spiedzu!!!!

Ooo, super!!! :) 1 cilvēciņš no šī foruma, kas arī ies uz šo pasākumu!! :) Pēc tam varēsim dalīties iespaidos!! A kurā sektorā tev ir biļete, ja var vaicāt?  :blush2:

0

9

Julia написал(а):

es tagad to iekaju, un tiei labi, ka visu apgriezi!!!!  malacos...

Paldies...!  :blush2:  lādēšu un likšu vēl šeit arī pārējo raidījumu video!! Tikai diemžēl pagaidām nav 15. un 16. daļa - kad samainijās partneriem un gala koncerts. Abus video Movie maker neņem pretī, nevaru apgriezt. :( bet mēģināšu dabūt tādu versiju, kas ies!! Nu, gala koncertu vēl pati neesmu līdz galam noskatījusies, esmu pusē. ;)

0

10

Zvezdi na ldu 2 Sendspace
Lūk arī otrais raidījums - dažādu tautu dejas. :)

0

11

Zvezdi na ldu 3 Sendspace
3.raidījums - Holivuda. Šeit, starp citu, ir deja pie dziesmas no "Mask of Zorro"!! :D :yahoo:

Zvezdi na ldu 4 Sendspace
4.raidījums - latīņamerikas dejas!

0

12

la la laaa...  :dance:  super!!!!! to es arī mammai parādīšu... šis raidījums patika visai ģimenei!!!!  :ok:  Paldies, Paloma!!!!
tas tev -  :rose:

0

13

Paldies...  :blush2: nav jau man grūti dalīties ar jums šajos video..

Lūk arī 5. - Zvezdi na ldu 5 Sendspace - humora dejas :D ...
un... 6. - Zvezdi na ldu 6 Sendspace - disko (un smaidiņš no Julia-s paraksta :D )

0

14

Julia написал(а):

tur kur I. Averbuh ar savam 4 meitenēm dejoja bija labais...

Jāaa, tikko to redzēju un tiešām - super!!! Viņš vispār ir malacis - tādu šovu izveidot!!  :rose:

0

15

es Tevi dievinu, Paloma!!!! uuurrraaa... es atkal esmu iemīlējusies... ak mans Dievs, es te visiem krāpt jau sāku.... biju iemīlējusies "likme", tad "Zorro" (un vēl joprojām) un tagad vēl "zvezdi na ldu" ... ārprāts man ir 3 mīlestības!!!  :give_heart:

0

16

7. - Dueti  :friends:
Zvezdi na ldu 7 Sendspace
8. - laikam dziesmas no krievu filmām ;)
Zvezdi na ldu 8 Sendspace
9. - tango 
Zvezdi na ldu 9 Sendspace

0

17

Julia написал(а):

es Tevi dievinu, Paloma!!!!

vaiiiiiii  :blush2:  :blush2:  :blush2:

Julia написал(а):

ārprāts man ir 3 mīlestības!!!

Jo vairāk - jo labāk!! :D nu man arī šīs trīs mīlestības ir, un vēl viena vecā nav pārgājusi, tā ka.. Oj,oj,oj :D

0

18

nēēē... mīlestība pret "zvezdi na ldu" tikai atkal no jauna uzliesmoja....  :blush2:  es uz viņiem skatos un gribu dejot... :(

es dievinu Navku & Bošarovu (gandrīz visus viņu uzstāšanā dievinu).... mmm.. Guseva & Kostomarov... arī Seminovič & Razbigaev oooi... arī Dapkunaite & Žulin... un Boļšova & Tihonov...  :nezinu:
nu koroče, kurš man nepatīk??? da es vienkārši dievinu ...

nu viss... paldies Tev, Paloma!!!

0

19

:yahoo:  Ak ..jaa kaa es dievinaaju sho raidiijumu , visa visa mana gimene skatiijaas !!!!!Katru sestdienu vakaros bija ko dariiit !!!! A tagad :( bija ljoti zheel ka beidzaas  :meklet:

0

20

nu tā kā man nebija paspējusi nodzist, tad.. :D es tak tikko tikai beidzu skatīties pēdējo raidījumu - gala koncertu. :)
Nu.. tik lielas mīlestības pret Navku&Bašarovu kā tev man laikam nav, bet nu, protams, man viņi ļoooti patīk un tiešām bija pelnījuši uzvaru!! Nu Bolšovu&Tihonovu es dievinu. :D viņi ir tik romantisks pāris.. :)
Ai, labāk vairāk neuzskaitīt, kuri patīk - visi!!! :D
Drīz būs vēl .. ;)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Daiļslidošana » "Zvezdi na ldu"