TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Valentine's Day


Valentine's Day

Сообщений 1 страница 16 из 16

1

http://i46.tinypic.com/zjxkio.jpg

Intertwining couples and singles in Los Angeles break-up and make-up based on the pressures and expectations of Valentine's Day.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jSS-QPdiiiY[/youtube]
Aktieru ansamblis iespaidīgs.

Отредактировано indy (19.12.2009 08:14)

0

2

Ooo..izskatās lieliska ..Būs  jānoskatās.. :) Sen neesmu nevienu jaunu filmu skatijusies...
A, tu , Indy ,jau noskatijies? Kāda likās? :flirt:

0

3

Nē, vēl nenoskatījos, uz lielajiem ekrāniem iznāks tikai februārī.

0

4

indy написал(а):

Nē, vēl nenoskatījos, uz lielajiem ekrāniem iznāks tikai februārī.

A, skaidrs! :)  Tad jau novilkt ar nekur nevar.

0

5

indy написал(а):

Valentine's Day.

šo jau gaidu kopš Septembra,obligāti skatīšos... ^^ :love:

0

6

o jā šis trileris mani apbūra un sagrāva,
gribu to filmu redzēt pat ļoti
un pēc iespējs ātrāk

indy написал(а):

Aktieru ansamblis iespaidīgs.

jā šis fakts tiktiešam vilināt vilina

0

7

Ak, Teilors, Eštons, Patriks, abas Džesikas un Teilore! :love:
Jām, šo es arī noteikti gribēšu redzēt.. :love: ^^

0

8

GaBy написал(а):

Ak, Teilors, Eštons

mhmmmmm :Love: :love:

0

9

indy написал(а):

Ir parādījies jauns treileris

jā aktirie tiktiešam nespēj atstāt vienaldzīgu , pārsteidzoši daudz labu aktieru, nekādiem jauniņajiem tur nebūt nav vieta, jā es jau tagad neavaru sagaidīt.

0

10

indy написал(а):

Ir parādījies jauns treileris

šis treileris mani pārliecināja,ka ir vērts gaidīt... :love:

Отредактировано Adrianna (19.12.2009 21:31)

0

11

Skatīšos Teilores Swiftas dēļ=)

0

12

PhantomGirl написал(а):

Skatīšos Teilores Swiftas dēļ=)

pirmstam nemaz to labo aktieru gūzmā viņus neievēroju :glasses:

0

13

pinocchio написал(а):

pirmstam nemaz to labo aktieru gūzmā viņus neievēroju :glasses:

jaatzīst aktieru ir daudz un tiešām labi ^^ .

0

14

Tikko noskatījos. Novilku sūdīgā kvalitātē. Nu ir tā - ļoti līdzīgs Love Actually, bet pietrūka Love Actually sirds un kaut kādas īpašas sirsnības. Jāsaka, ka tas, ko es gaidīju - bija - geju pāris - un gana negaidīti. Sākumā filmas un gandrīz līdz beigām nenojautīsiet - kuri. Man patika puķu veikals - pats veikals un visa tā V dienas atmosfēra tajā bija visskaistākā. Kopumā katrs stāsts sīkāk vai mazāk sīki izstāstīta ir gana banāls un garlaicīgs, bet tādā miklslī ok. Bet kā jau teicu - Love Actually ir vismaz divreiz labāka. Jāsaka gan, ka viens pāris te bija vairāk izcelts un man patika šis pāris - labākie draugi, kuri beigās skūpstās, bet nav īsti zināms, vai tomēr labāk paliks labākie draugi vai arī būs kopā. Nu vismaz pārrāk strauji viņiem tas skūpsts, jo vienas dienas laikā nav iespējams savas jūtas un cerības un sapņus mainīt tik strauji - vienu cilvēku mainīt pret citu.

Un talāk ir spoileri - brīdinu - ja nepatīk un negribat zināt - nelasiet talāk.

Tātad. Tas, ka Jūlijas Robertsas varone lido pie dēla - ta mazā brīnišķīgā blondā puisējna - to uzķēru un sapratu kaut kā uzreiz. Bet tas, ka Bredlijs kūpers būs gejs un dosies pie sava slepenā bojfrienda futbola kvarterbeka - tas bij ļoti negaidīti. Viņi ļāva noticēt mums, ka Bredlija varonis Julias varonē iemīlējies un viņi paliks kopā. Tas man bij lielakais un patīkamākais pārsteigums filmā. Tālāk - galvenais pāris - Eštons un Gārnere - par viņiem uzreiz bij viss skaidrs - labākie draugi, kas iemīlās. Žēl, ka Demsiju te par ķēmu uztaisīja - neierasti - vuiņam piestāv romantika un romantiski mīlētāji. Un Jessika Alba te mežonīgi mazā lomā kā neizlemīga stulbene. Galu galā galīgi neloģiski atšūt Kačeru - pie tam tik mīlīgu Kačeru kāds viņš šajā filmā - gatavs uz visu, puīķu pārdevējs. I mean - C`mon... Talāk Laikam ģeniāla šajā filmā bija Heteveja - kā viņa mainīja akcentus - baigi labi. tradicionālais - cilveki-labākajos-gados pāris bija negaidīti banāli garlaicīgs. Gaidīju ko vairāk. Jautrs bija Bīlas un Foxa pāris - tiem saskanēja un bij smieklīgi. Mazais pāris - blondais zens un indiešu meitene ļoti vājš. Salīdzinot ar Love Actually mazo pāri, kur bija dzirksteles - te nebija nekā. Vāji. Vai kādu aizmirsu??? Ak jā - Kačera draugs un puķu piegādātājs Meksikānis bija super. Bet kā jau teicu - geju pāris ar visu tik maziņo ainiņu beigās rullēja visvairāk. Un patiesībā es biju akla - jo zīmes bij - stjuarte flirtēja ar Kūperu reāli a šis ignoreja, pat nemanīja. Droša zīme, bet es čist neiebraucu, ka gejs un līdz beigam prātoju - kurs būs tam kvarterbekam. Un es biju šokā - reāli patīkami pārsteigta. Super tas.

Ak jā - skolnieki - Lautnera un tās skuķenes mīlestību nemanīju. Viņa bija reāli apsēsta ar sevi un vispār šķita, ka krīt viņam uz nerviem. Pāris, kuriem ta arī nebija sexa - ar garlaicīgi. Es gaidīju, ka viņa ar Lautneru kopā saies. Viņai bij super mašīnīte.

0

15

Ak, alby, es atkal AfterElton salasījos, ka Bredlija un Ērika 'stāsts' esot tāds uzspīlēts un varēja jau nu filmā vispār nelikt.
Bet beidzot tiku pie švakas versijas un noskatījos - lai arī Gārneres un Eštona beigas bija ārkārtīgi veiksmīgi ieliktas nobeigumā, priekš manis daļēji B&Ē bija filmas kulminācija - tik vienkāršs un pārspīlēti maigs žests man tik ļoti atgādināja BJ un J2 mirkļus, ka tā silti ap sirdi kļuva.

Kopumā filma diezgan jauka, pēd kāda laika labprāt noskatītos vēlreiz. :]

0

16

nu es jau pirms kāda laika biju aizgājusi noskatīties kino , drīz pēc filmas iznākšanas, patiesībā , noteikti nekritizēšu filmu , man bija jautri , labi es bija kopā ar draudzeni un mums vēl savas stubības pa vidu, iespējams, tas nospēlēja savu lomu, bet neizinu , man pēc tam tā pozitīvi bija
patika mazai pusītis , bet nu jā viņi kopā ar indiešu meitenīti nebija tik mīlīgi kā pats pusītis, geju pāris, man bija jāsāk smeities, bet labā nozīmē , patika taylor pāra stulbums, visu laiku ka rādīja viņus smējos, itkā tiktiešam varētu teikt ka pat bija kaitinoš ,bet noteikti smieklīgā ziņā, patrika demsijs, bet ne viņa loma, likās nedaudz garlaicīgi , lai gan bija satriecoši , kā viņu mīļākā nolika pie vietas restorānaaā, un pēc tam kā viņa dauzīja to sirdi, tā gārneres varone tiktiešam tāda pārāk parasta un tā apmāktība ar demsiju stulba, lai gan kurš nemīl demsiju,  :D , bet jā tas kā viņa patika pusītim un tā restorāna vieta satriecoša, patika kautkas no albas, tas ka viņa itkā bija tik neizlēmīga , bet tai pašā laikā izlēmīga , to ka viņa spēja atzīt ka viņai karjera ir svarīgāka, un tas teiktums ko viņa pateica ēštonam , jā . lai gan piekrītu indy - teksti tiktiešam škieta nenoslīpēti. un jā hetaweja lielākais iemesls kāpēc skatījos, kā vienmēr mani apbūra, tas jau laikam nevienu nepārsteidz, mani jau noteikti ne, patika , lai gn viņas džekiņš aprobežots,  :D , bet jā viņu atkal saiešanu kopā , noteikti varēja izdomāt interesantāk.
un jā man viņa arī līdzinājās love actualy, bet man pat grūti salīdzināt , kura labāk, līdzīgi un pavisam savādāki reizē , ši filma noteikti triumfē aktieru ziņā , tā noteikti tekstu ziņā , tie bija īsti un netik piedzīvoti.
nu ko draugi , tas ir arī viss.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Valentine's Day