TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Remember me


Remember me

Сообщений 1 страница 17 из 17

1

http://i576.photobucket.com/albums/ss203/GaByGallery/rememberme_img1_720.jpg

Director: Allen Coulter
Writer: Will Fetters (screenplay)
Release Date: 12 March 2010 (USA)
Genre: Drama | Romance
Plot: In the romantic drama Remember Me, Robert Pattinson plays Tyler, a rebellious young man in New York City who has a strained relationship with his father (Pierce Brosnan) ever since tragedy separated their family. Tyler didnt think anyone could possibly understand what he was going through until the day he met Ally (Emilie de Ravin) through an unusual twist of fate. Love was the last thing on his mind, but as her spirit unexpectedly heals and inspires him, he begins to fall for her. Through their love, he begins to find happiness and meaning in his life. But soon, hidden secrets are revealed, and the circumstances that brought them together slowly threaten to tear them apart. Remember Me is an unforgettable story about the power of love, the strength of family, and the importance of living passionately and treasuring every day of ones life.
Cast: Robert Pattinson - Tyler, Emilie de Ravin - Ally Craig, Pierce Brosnan - Charles, Chris Cooper - Neil Craig.

Treiler:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=uWQV6-QgGjI[/youtube]

0

2

Gribas šo filmu redzēt galvenokārt Roba dēļ.. :love: Un liekas, ka arī sižets būs diezgan interesants! ^^

0

3

Tikko noskatijos traileri youtube  un ieeju forumā un tu ielikusi to pašu :D
Paldies,ka ieliki..es ar to pašu domāju darīt :D  :)
Jā, izskatās intresanta filma, bet Robs noteikti nav iemesls, kapēc skatīšos, drizāk sižets, kas tiešām aizrāva..Un, Emilie man mīļa aktrise.. :)
Cik daudz gan jāskatās filmas..dod tik dievs acerēties visas :D

+1

4

Mariposa написал(а):

Tikko noskatijos traileri youtube  un ieeju forumā un tu ielikusi to pašu

Hehe, man jau sen bija doma, bet šodien atcerējos par filmu.. :D

Mariposa написал(а):

Cik daudz gan jāskatās filmas..dod tik dievs acerēties visas

Vot, vot.. :D Laikam būs jāpieraksta. :D

0

5

Beidzot ir zinams pirmizrades datums Latvija!!!!
26.marta visi ejam uz kino:))))

0

6

Filma ir ārkārtīgi spēcīga. Varbūt ne tik daudz skatīšanās laikā, cik pārdomās pēc tās. Tāda savāda sajūta jau kopš trijiem dienā.

Puse zāles bija ar mazām meitenītēm, early teens, secinājām, ka tas 'Edvarda' dēļ. Varbūt, ka vērts ir iet vien Roba dēļ, jo viņš visu filmu prasa nedalītu uzmanību.

Отредактировано etansy (29.03.2010 22:51)

0

7

etansy написал(а):

Puse zāles bija ar mazām meitenītēm, early teens, secinājām, ka tas 'Edvarda' dēļ.

Tapēc es gaidīšu DVDripu un novilkšu torrentos, jo neciešu, ka sīkas skuķenes iet uz filmu un fano par pavisam citu tēlu, lai gan filma ir totāls pretstats, par to kuru fano.. :) Nu ceru, ka kāds saprata, ko es biju domājusi.. :D

etansy написал(а):

Filma ir ārkārtīgi spēcīga. Varbūt ne tik daudz skatīšanās laikā, cik pārdomās pēc tās. Tāda savāda sajūta jau kopš trijiem dienā.

Pēc treilera spriežot jau likās, ka būs spēcīga.. :)

etansy написал(а):

jo viņš visu filmu prasa nedalītu uzmanību.

Nešaubos. :D

0

8

Jā, filma tiešām ļoti laba un beigās pat asara nolija. Beigas tiešām negaidītas, es paredzēju nāvi, bet ne tādu.

0

9

no dzirdēju, ka filma baigi labā un ar pēcgaršu un esot jāredz, pat ja Patinsons nepatīk.

0

10

Gribējās noskatīties kaut ko ar skumju pieskaņu un izvēlējos šo filmu! Skatīšanās laikā it kā nekā tāda ārkārtēja un jauna nemanīju - ģimenes problēmas, attiecības, kuras sākas ar meliem utt.. Protams, ar sava veida filosofiju, ikdienišķumu! Ar lietām par ko padomāt. Bet filmas beigās var saprast tās patieso un spēcīgo nozīmi, kura kļuva skaidra vienā mirklī!

Свернутый текст

Lai gan nojautu, ka nozīme ir gan tam sākumam, kurā nogalināja meitenes mammu ir nozīme. Gan tad tai lekcijai par terorismu. Patiesu nozīmi un savu vietu šī filma ieguva beigās, kad parādīja to uzrakstu uz tāfeles! Tad viss kļuva skaidrs! Kā pēdējā brīdī , kad viss izmainījās ( tas vīrietis beidzot devās pie meitas, lai aizvestu uz skolu.. un tā vietā Teilors devās uz viņa darbu, lai vēlāk satiktos. Tēva teksts, ka Teiloram būs viņš kādu brīdi jāpagaida.. Fotogrāfijas, kuras Teilors ierauga tēva datorā, apziņa, ka viņi nav viņam vienaldzīgi! Brīdis, kurā Teilors apstājas kabineta vidū starp tiem logiem un jūtas laimīgs, ar smaidu sejā.. Liktenīgais brīdis!

0

11

Pirms kāda mēneša biju novilcis. Sāku skatīties, un pēc kādām 15 min kaut kas mani iztraucēja. Tā arī nenoskatījos līdz galam, jo sākums man nelikās daudzsološs. Paņēmu un izdzēsu, jo kompī visas mājsaimnieces nebūtu salīdušas... ^^
Tagad lasu komentārus un saprotu, ka filma varētu būt bijusi skatāma. :) Laikam vajadzēs pamēģināt vēlreiz novilkt :D

0

12

Kā jau teicu..neko ārkārtēju un neredzētu skatīšanās gaitā neatradu, bet svarīgākās te ir beigas! Tajās slēpjas visa lielā jēga tā, ka noskaties gan! Es to pat pārstāju redzēt, kā romantisko filmu, bet kā globālu drāmu.

0

13

Nu teikšu godīgi man Patisons nepatīk tādēļ jau pašā sakumā biju tā skeptiski noskaņota, bet tas tā. Mani kaut kā neparāvā šī filma. Zaudēju interesi pēc 30min skatīšanās un tā arī izdzēsu no kompja, jo vajadzēja QAF, SPN, Merlinam un Mājsaimniecēm vietu!  Laikam jau tā arī nenoskatīšos. Vispār kad es skatījos, tad kopā ar draudzeni, kurai patīk Patisons un viņa vienā laikā vārījas par to cik viņš smuks un foršs, un tādā galā. Man slikti palika!

0

14

Fjū, Inetux, Tu mani iedrošināji vispār te kaut ko teikt. :D
Nezinu... varbūt atkal šī filma ir kaut kur par dziļu priekš manis, bet... Nu mani nepaķēra. Galīgi nemaz. Nevienā brīdī. Un beigās bija vispār: WTF?

Par beigām

Man lielākā daļa mīļāko filmu ir ar skumjām beigām, kāda nāvi, šķiršanos, utt., līdz ar to nevar teikt, ka esmu pret tādām. Bet... Es pat nezinu, kur šeit mana problēma. Es laikam vienkārši pašā filmas gaitā nesajutu kaut ko tādu, kas attaisnotu šīs beigas. Kas stāstā tām piešķirtu kaut kādu nebūt jēgu. Es nesapratu, kāpēc viņam bija jāmirst. Jo viss beidzot bija nokārtojies? Un? Nu... ok... varbūt līdz manīm kaut kas vienkārši neaiziet.
Vienīgi aNgeL komentārs par globālo traģēdiju lika aizdomāties... bet tikai tādā nozīmē, ka todien cilvēki devās savās ikdienas gaitās, sazvanījās, runāja tikšanās utt., nenojauzdami, kas sekos... Bet priekš šīs filmas beigām... nu es nesapratu jēgu.

Un biju dzirdējusi, ka te Patinsonu nevar salīdzināt ar Krēslu. Nu, vienīgā atšķirība, ko es redzēju, bija normālāka ādas krāsa, kas nemirgo saulē. Viņš mani naturāli tracināja ārā! :D Viņš visā filmas laikā kaut 2 teikumus pēc kārtas pateica? Un tie paši izklausījās kā ar skrūvspīlēm izvilkti... Okeeey, es laikam labāk aizvēršos. :D Nokaitināja mani kaut kā šī filma. :D

0

15

albalonga написал(а):

no dzirdēju, ka filma baigi labā un ar pēcgaršu un esot jāredz, pat ja Patinsons nepatīk.

nu es teiktu to pašu
jā, man traki laba liekas šī filma , esmu nosaktījusies vairākas reizes, un beigas man patika trīs reizes vairāk kā filma, ja nebūtu tādas beigas man noteikti filma neliktos tik īpašā , nesaku ka visām filmām būtu jābūt ar tāda veida beigām , bet tieši šai filmai šīs beigas padarīja šo filmu unikālu.

Paloma написал(а):

Viņš visā filmas laikā kaut 2 teikumus pēc kārtas pateica? Un tie paši izklausījās kā ar skrūvspīlēm izvilkti... Okeeey, es laikam labāk aizvēršos. :D Nokaitināja mani kaut kā šī filma. :D

īstenībā šis fakts manu pēdējo šis filmas skatīšanos padarīja jautru, jo biju novilkusi šo filmu ar subtitriem, un tur jau protams jāuzraksta, kad viņš ieklepojas, kad viņš stostās, pirmstam nemaz nelikās tik traki , bet tas tiktiešam bija komiski.

0

16

pinocchio написал(а):

nu es teiktu to pašu
jā, man traki laba liekas šī filma , esmu nosaktījusies vairākas reizes, un beigas man patika trīs reizes vairāk kā filma, ja nebūtu tādas beigas man noteikti filma neliktos tik īpašā , nesaku ka visām filmām būtu jābūt ar tāda veida beigām , bet tieši šai filmai šīs beigas padarīja šo filmu unikālu.

Haha, zini, es ne mazāko drusciņu neesmu pārsteigta, ka Tev šī filma ļoti patika. :D Kas tikai pastiprina manu pārliecību, ka es vienkārši kārtējo reizi kaut ko neesmu sapratusi un šī filma ir no pārāk augstiem plauktiem priekš manis. :D

0

17

Paloma написал(а):

Haha, zini, es ne mazāko drusciņu neesmu pārsteigta, ka Tev šī filma ļoti patika. :D Kas tikai pastiprina manu pārliecību, ka es vienkārši kārtējo reizi kaut ko neesmu sapratusi un šī filma ir no pārāk augstiem plauktiem priekš manis.

o no pārāk augstiem plauktiem , forši. forši es tagad kruta sajutos, bet , jā es atceros tavu principu, ja man patīk tad tev isticamāk nepatiks, bet zini tu neesi tāda vienīgā, ir vēl daži cilvēki kuriem liekas ka man patīk dīvainas un nepatīkaas filmas, lai gan es šo filmu neikļautu šajā lauciņā.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Filmas un multfilmas » Remember me