TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Jaunais foruma izskats!!!!!


Jaunais foruma izskats!!!!!

Сообщений 21 страница 40 из 41

21

Labi - uzskatīšu, ka jūsu izmēģinājumu laiks ir beidzies un uzlikšu visiem atpakaļ EpicBlue!!!!! Un kādu laiku forums tieši tā arī izskatīsies...

Sorry, HuLia, bet pagaidām tas būs zils, jo melns jau bija dikti ilgu laiku!

0

22

albalonga написал(а):

Sorry, HuLia, bet pagaidām tas būs zils, jo melns jau bija dikti ilgu laiku!

:ok:

0

23

No melna noguris acis, šis ir labāks. Es nevareju ilgi sedet forumā, kad bija melns, bet tagad normāli! ;)

0

24

es pilniba pikritu !!! :rolleyes:

0

25

bet ziils neizskatas labi=(((( nu man ta liekas sandinn nu lluuddzzuuu uzliec man luuudzuuu mellnooo :cray:  nu paskaties uz manam raudasham actinam=D

0

26

HuLiA написал(а):

bet ziils neizskatas labi=(((( nu man ta liekas sandinn nu lluuddzzuuu uzliec man luuudzuuu mellnooo   nu paskaties uz manam raudasham actinam=D

Mazā spītniece, mums te ir demokrātija - vairākums nolēma - zils - tātad zils!!!!!!!!! :neka:  :D

0

27

albalonga написал(а):

demokrātija

monarhija...  :rofl: :haha: :rofl: es tikai jokoju...

0

28

Julia написал(а):

monarhija...     es tikai jokoju...

Nu ja, es ir karaliene un pārējie - galms!!! A tu mana favorīte!!! :rofl:

0

29

albalonga написал(а):

Nu ja, es ir karaliene un pārējie - galms!!! A tu mana favorīte!!!

oooi...  :blush2: ... man pat dar reči poterjalsja... redzi, pat latviešu valodu aizmirsu..
nu tas, ka tu esi karaliene, tas ir fakts!!!!!  un man ir liels gods,  Jūsu augstība, būt par Jūsu favorītu... ja preklonjajusj Vashe viso4istva i celuju vashu ruku, madam...

s Vashego pozvalenija, ja udajusj...  :boast:

P.S. es tikai izmēģināju savu lomu... :D :P

tiešām jauki to dzirdēt!

0

30

ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne ne!!! nu pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiisssssssssssssssssssssssssssssssssssssss tikai man profila melnoo :cray:  :cray:  ka  pirmai sheienes iedzivotajajjjj :cray:  :cray:

0

31

Julia написал(а):

oooi...   ... man pat dar reči poterjalsja... redzi, pat latviešu valodu aizmirsu..
nu tas, ka tu esi karaliene, tas ir fakts!!!!!  un man ir liels gods,  Jūsu augstība, būt par Jūsu favorītu... ja preklonjajusj Vashe viso4istva i celuju vashu ruku, madam...
s Vashego pozvalenija, ja udajusj...   

P.S. es tikai izmēģināju savu lomu... 
tiešām jauki to dzirdēt!

:rofl:  :rofl:  :rofl:

0

32

Iepriekšējā melnā krāsa arī labi izskatījās, bet šī tomēr ir labāka!!!Melna krāsa tomēr bija pārāk tumša tā tik ļoti uzmanību nepiesaista jo ir pārāk tumša, bet šādi viss ir kļuvis gaišāks un zila ir mana pati mīļākā krāsa!!!!Un arī uz zilu krāsu skatoties acis tik ātri nenogurst  un zila krāsa manuprāt arī nomierina!!Jauns izskats atjaunina šo forumu!!!!!!!Un tas ir interesanti un forši!!Paldies Sanda!!Tas ir super ka ir tik superīgi cilvēki kā tu :yes:  :ok2:  :friends:  :clapping: !!!
PS.Vienīgi mazs piebildumiņš.Iepriekšējais melnais ar sarkano(foruma nokrāsa) radīja tādu romantisku un siltu noskaņu.Bet man arī ļoti patīk šī :yahoo:

0

33

mmaarriiaa

Man prieks, ka patīk. Bet lielāks nopelns te Juliai, ne man... :D

0

34

Nu Juliai arī milzīgs paldies!!!!!!Tev forši viss ir izdevies :ok:  :friends:  :ok2: Paldies Paldies Paldies Paldies

0

35

albalonga написал(а):

Man prieks, ka patīk. Bet lielāks nopelns te Juliai, ne man...

ne nu favorīte nekad neaizmirsīs mani uzslavēt.... es izlasīju to ka paldies bija tikai tev pirms tam un nodomāju - nu labi, es paliku bešā, nu tas jau nekas... un re - .... paslavēt neaizmirsa... :blush2:

mmaarriiaa написал(а):

Nu Juliai arī milzīgs paldies!!!!!!Tev forši viss ir izdevies

Paldies tev arī... paldies jau vien par to, ka tev patīk un tu par to saki!!!! tas jau ir viena "+" vērts!!! ;)

0

36

:clapping: Nu vienkārši no sākuma nezināju ka tas ir pateicoties arī tavam lielajam nopelnam!!Tāpēc no sākuma kad nezināju bet tā kā zinu varu uzslavēt arī vēlreiz!!Tiešām forši izskatās!!! :yahoo:

0

37

Pirmo reizi, kad iegaaju, nodomaaju ka ne tur esmu iegaajusi :D :D :D Bet taa lapa tagad daudz daudz labaaka ! Man zilaa kraasa ir vissmiiljaaka !  :rolleyes:   :ok2:

0

38

mmaarriiaa написал(а):

Nu vienkārši no sākuma nezināju ka tas ir pateicoties arī tavam lielajam nopelnam!!Tāpēc no sākuma kad nezināju bet tā kā zinu varu uzslavēt arī vēlreiz!!Tiešām forši izskatās!!!

Ilze написал(а):

Pirmo reizi, kad iegaaju, nodomaaju ka ne tur esmu iegaajusi    Bet taa lapa tagad daudz daudz labaaka ! Man zilaa kraasa ir vissmiiljaaka !

man prieks, ka jums patīk... :ok: :D

0

39

man tagad ari patik jauns foruma izskats ^_^

0

40

HuLiA написал(а):

man tagad ari patik jauns foruma izskats

Alelejuh... :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Iepazīšanās,jautājumi,noteikum » Jaunais foruma izskats!!!!!