TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » 6 sezona.


6 sezona.

Сообщений 1 страница 20 из 48

1

Beidzot sāku skatīties 6 sezonu. ( 1 sēriju noskatīju.).  :) Vnk, tagad pa kanal2 rāda angļu valodā un ta kā man slinkums sedēt pie datora un skatīties, tad izdevīgi, ka tagad tur rāda šo seriālu.
Varbūt, drīz Latvijā ar sāks rādīt sesto sezonu ( ievērots, ka Igauņi rāda gandrīz vienlaicīgi šo seriālu ar Latviju.) Nu, ok...tad jau redzēs. :)
Tā par pirmo sēriju. :)
He....ak, Ketrīna bija vnk nepārspējama un šokējoša ( ak, kad viņa uzvilka to Susanas kāzu kleitu un gāja apmaisīt mērci...( ak, es arī visu laiku saspringti sedēju, kaut tik viņa neapskādē to skaisto kleitu!  :D  :D )
Protams, jā, viņa bija sāpināta, ka ar Maiku viss pajūka un viņas draudzene savā veidā viņu nodeva, bet ok, kāzas bija skaistas.
Man bija aizdomas, ka Sussana iespundēs Ketrīnu skapī un tā lūk notikās  :D 
Tā jauna ģimene, kas ievacās arī tāda aizdomīga. It īpaši tas puika, kuram Džūlija iepatikās. ( Bet, manurpāt, viņš nebija tas, kas gribēja viņu nožņaugt, jo tad parāk ātri atklātos intriga, lai ko es zinu?? Vienu sēriju tikai pagaidam redzējusi. :D
Ta kā, Modreits rakstija, ka septītā sezonā Džūlija vēl parādisies, tatād varu būt mierīga, viņa ir palikusi dzīva.  :)  Jā, bet tas bija pārsteidzoši. :O  Un, vēl par to ģimeni..nez no kā tai sievietei tās apdeguma rētas???  :huh: 
Nopriecājos, ka vecā Brī ir atpakaļ. ( tādā ziņā, ka viņai atkal uznāca trakā tirība   :D  Un, viņa negrib gulēt gultā ar tādiem palagiem un skrien uz veikalu speciāli visu jaunu pirkt  :D ) Ja, godīgi man viņa ar Karlu patīk kopā. Abi liekas kaut kāda ziņā lidzīgi.
Man riktīgi kaitina tā Gabijas pieņemtā meita vai kas viņa skaitās...tāda...ak.. :sceptic:  Nu, ok, cik reklamā rādija, tad izskatas, ka viņa salaidis ar Gabijas bijušo mīļāko????  :O   :rofl:
Pagaidam laikam viss. Došu ziņas arī par otro sēriju!  :)

0

2

Hehh.. forši, forši, ka sāki skatīties! :)
ļoti interesanti palasīt Tavu viedokli. ^^

Mariposa написал(а):

ak, Ketrīna bija vnk nepārspējama un šokējoša

Es neko negribu teikt priekšā, bet nu tas ir tikai sākums.. Uhhh šajā sezonā viņa būs dikti populāra un vēl 10x šokējošāka :D ..

Mariposa написал(а):

Bet, manurpāt, viņš nebija tas, kas gribēja viņu nožņaugt, jo tad parāk ātri atklātos intriga, lai ko es zinu??

Nuuu.. varbūt arī taisnība, varbūt arī nē.. :D.. sezonas pēdējās sērijās būsi šokēta, kad viss atklāsies. :O

Mariposa написал(а):

Nopriecājos, ka vecā Brī ir atpakaļ.

:D aham.. cerams, ka viņa tāda saglabāsies arī 7. sezonā. ;) kaut gan.. varu teikt, ka 6. sezona nebūs viņai labvēlīgs dzīves posms.

Mariposa написал(а):

Nu, ok, cik reklamā rādija, tad izskatas, ka viņa salaidis ar Gabijas bijušo mīļāko????

:D
kaut kas jau tur būs..

Mariposa написал(а):

Došu ziņas arī par otro sēriju!  :)

ar nepacietību gaidīšu! :)
Izbaudi! ;)

0

3

modreits написал(а):

Es neko negribu teikt priekšā, bet nu tas ir tikai sākums.. Uhhh šajā sezonā viņa būs dikti populāra un vēl 10x šokējošāka  ..

Wow!  :O  Tas izklausās ļoti intresanti!!! :)

modreits написал(а):

ar nepacietību gaidīšu!
Izbaudi!

Paldies, izbaudīšu!  :D  :)  Nevaru vien sagaidīt nākamo sēriju! :love: ( Kas kā izradās ir jau rītvakar!  :huh:  :) )

0

4

Ok..Tā par otro sēriju. :)
Oo, Maklaskai uzradies draugs  :D  Cik piemīlīgi.  ^^
Lai gan es tā apsmējos, kad viņš tā vietā, lai pateiktu "Es tevi mīlu" pateica "Kad tevi notrieks autobuss, man tevis ļoti trūks!" :D  :D  :D
Beigās jau tomēr pateica, ka Maklaska gaidīja.  :)
Talāk...Ketrīna tiešām kļūst arvien pārsteidzošāka.....ak ierasties pie Maika un vēl noskūpstit viņu....wow, tā nu gan sadomājusies, ka viņš atgriezīsies pie viņas.
Jā, starp citu....Sussanai "jauks" veidā kā pamodināt Maiku!  :D
Nu, ko lai saka- man vnk patīk Karls ar Brī, nezinu viņu talāko nākotni, bet tas tik jauki, kad viņš teica, ka viņam viņa ir vajadzīga!  :love:  Protams, Sussana visu to neapzināti bojā, pateikdama Brī, ka draudzenes nekad neguļ ar draudzeņu bijušies vīriem. ( UN, it īpaši ar Karlu.)
Wow...Džūlja ir stāvoklī???  :O  Jā, tas bija pārsteigums.
Lai gan policija apcietināja Deniju, man aizvien nešķiet, ka tas ir viņš!  :blush:  ( Nezinu, kas man tā liek domāt, bet nu man neliekas, ka viņš bija tas, kas Džūliju centās nožņaugt. Protams, varbūt, šaubos, bet nu kaut kā parāk agri pārtraukta intriga tad.)
Parējo, ko gribēju pierakstīt vairāk neatceros. :D  :blush:  ( Vajadzēja uzreiz pēc sērijas rakstiti..bet nu lai nu paliek.)
Hmm, šajā sērijā atkal nevaru neko pateikt par Lineti, tikai to, ka ceru, ka viņa tomēr sajutis mātes jūtas. Nu, labi, viņa varbūt nav gatava kļūt atkal par māti un 40 gadu vecumā, bet tomēr...

0

5

Mariposa написал(а):

Oo, Maklaskai uzradies draugs  :D  Cik piemīlīgi.  ^^

Aham.. atminos viņus abus. :D Lielisks pārītis. Tevi vēl sagaida daudz, daudz piemīlīgu un smieklīgu atgadījumu ar viņiem.. ;)

Mariposa написал(а):

"Kad tevi notrieks autobuss, man tevis ļoti trūks!"

:D :D
Traki mīļi.. :D :D :D Es gan priecātos, ja man tā draudzene pateiktu. ;) :D

Mariposa написал(а):

Protams, Sussana visu to neapzināti bojā, pateikdama Brī, ka draudzenes nekad neguļ ar draudzeņu bijušies vīriem.

ai nu kāda tur nozīme. Bijušais vīrs ir bijušai.. neguļ ta viņa ar Maiku. Ehhh.. tas nebija godīgi no Sjūzijas puses.. kaut gan Brī vajadzēja viņai pateikt to daudz agrāk. Veids, kā Sjūzena to uzzināja, nebija diezgan patīkams.. :D

Mariposa написал(а):

Protams, varbūt, šaubos, bet nu kaut kā parāk agri pārtraukta intriga tad

ehhh kā gribētos pateikt, bet nu negribas bojāt visu intrigu.. :D Ja nu vienīgi spoilerī ierakstīšu.. haha

Свернутый текст

Tas nebija viņš

Mariposa написал(а):

viņa varbūt nav gatava kļūt atkal par māti un 40 gadu vecumā, bet tomēr...

arī Lineti sagaida visādi nepatīkami pārsteigumi...

Свернутый текст

No sākuma viņa uzzinās, ka gaida dvīņus.. vēlāk vienu bērnu zaudēs. :(

0

6

modreits написал(а):

Aham.. atminos viņus abus.  Lielisks pārītis. Tevi vēl sagaida daudz, daudz piemīlīgu un smieklīgu atgadījumu ar viņiem..

Prieks dzirdēt to! :)  Maklaska jau sen bija pelnījusi sev draugu!  :D  :)

modreits написал(а):

Veids, kā Sjūzena to uzzināja, nebija diezgan patīkams..

:D  Hmm..jauna intriga un nepacietība!

modreits написал(а):

Ja nu vienīgi spoilerī ierakstīšu.. haha

:D Es tomēr ignorēšu to spoileri, jo saprotu, ka tas tiešām ir liels spoileris un intriga. Otru gan izlasīju  :D , jā, nabaga Lineta!  :disappointed:
Jauki, ka pievienojies sarunā ar mani par šo sezonu.  :)  Prieks, ka man te nav vienai jātusē!  :D  :)

0

7

Mariposa написал(а):

Jauki, ka pievienojies sarunā ar mani par šo sezonu.  :)  Prieks, ka man te nav vienai jātusē!  :D  :)

kā gan savādāk. :)
Man pašam ir ļoooti interesanti atminēties lieliskās sērijas. ;)

Hmmm.. kurās dienās Tu skaties? Davaj es skatīšos vēlreiz (kopā ar Tevi), lai tad nu varētu dalīties iespaidos..  :flirt:

0

8

modreits написал(а):

Hmmm.. kurās dienās Tu skaties? Davaj es skatīšos vēlreiz (kopā ar Tevi), lai tad nu varētu dalīties iespaidos..  :flirt:

Ak dies es neko neatceros no 6.sezonas..Es skatījos netā un biju tāda miegainu, tā kā...
Es ar varētu pievienoties skatīties!

0

9

Inetux написал(а):

Es ar varētu pievienoties skatīties!

hehe.. nu davaj! :)
Kopā jautrāk!!!
Atbalstīsim Mariposu..  :crazyfun:

Ja godīgi, tad 6. sezona man ir viena no mīļākajām, tāpēc man būs bauda vēlreiz skatīties :)

0

10

modreits написал(а):

Kopā jautrāk!!!
Atbalstīsim Mariposu..  :crazyfun:

Jap, kopā jautrāk.
Nebūsi tu viena Mariposa!

0

11

Aww....cik mīļi, ka jūs man pievienosieties!http://i993.photobucket.com/albums/af58/anaida21_album/30124318.gif
Es pilnīgi te smaidu, paldies, tiešām kopā būs jautrāka skatīšanās! :flirt:

Tā par tiem laikiem, es skatos pirmdienās, jo tad viņu rāda pa kanal2 ( Tas ir igauņu kanāls, bet seriālu rāda angļu valodā.  :) )

0

12

Šī bija ļoti forša sērija, daudz smieklīgu momentiņu. ( Ak, nabaga Toms!  :rofl: )
He...he...man patīk greisirdīgā Brī!  :D  (  Bīstamā mājsaimniece vārda tiešā nozīmē!  :D  :) )
Tā aina restorānā, jā vai tiešām Brī ir kādas jūtas pret Karlu?! Kā citādi viņa tā uzvestos!? :)
Man jau it īpaši patīk, kad ienāca Orsons un sāka tur stāstit, ka zina, kapēc viņa tā uzvedās un pēkšņi...pasaka, ka viņa bijusi greisirdīga uz to dejotāju, jo nevis tapēc,ka viņa bijusi ar Karlu, bet tapēc, ka viņa dejojusi ar viņu! :rofl:  (Vienu brīdi es jau nodomāju, ka patiesība atklāsies, bet Orsons tomēr padomāja citadāk. ( Visai smieklīgi padomā. :D  :) )
Wow..Tomam gan bija daudz jādzer!!! :rofl:  ( Vispār šī bija jautra daļa, nabadziņš....un protams, ka bija gaidāms, ka viņš pamatīgi piedzērsies un sāks runāt muļķibas...)
Gabija satika Džonu, wowči kas par liktenīgu pavērsienu, ka tagad viņš nav parasts dārznieks, ar kuru viņa uzsāka romānu, bet gan restorāna īpašnieks. :)  Džons smukāks palicis!  :D  :love:
Nu, es laikam īsti nenoticēju, ka Gabija sakartojas tapēc, ka vnk ieraudzīja kādu pazīstamu. ( Bet, man patika, ka viņa parādijas Karlosam attieksmi ierodoties tāda izskata uz tām vakariņām, Bet..) tomēr kad viņai vēl bija saglabājušās tās Džona un viņas bildes? :huh:  :|  Es īsti nezinu, ko domāt. Karloss un Gabija tiešām ir izgājuši caur daudz kam un es nešaubos par viņu mīlestību un saderību ( :love: ) ...bet tās bildes mani mulsinā.
Sorry, bet man nepatika Sūzija šajā sērijā. Labi, viņa ir māte un aizsargā savu bērnu, bet kapēc viņa vnk nespēj pieņemt, ka tas varbūt nebija Denijs, kas uzbruka Džūlijai...un tas, ko viņa izdarīja gandrīz...viņa taču varēja to pusi nospiest zem tās mašīnas.. :O  :no:  Jā, tas man kaut kā nepatika....
Ha...Denija mamma sasita to mašīnu un izdarijas, ka tā bija viņa drauga mašīna!  :D
Redz, mana nojauta tomēr bija patiesa un Denijs nav vainīgs. ( He, mana īpaša intuicija!!! ^^ )
Es gribu zināt tās ģimenes noslēpumus, kapēc viņi bēg un maina vārdas...forša intriga patiesibā! :)  Un, jauki, ka tomēr beigās Sussanna devās palīgā sakopt viņu pagalmu, kur naidīgie kaimiņi bija izmētājušas tās avīzes un papīrus. ( Vismaz kaut kā centās izpirkt savu vainu!  :) )
Huu....nu, laikam viss par šo sēriju!  :)

0

13

Vēl ko aizmirsu pierakstīt...varbūt tas Denija draugs ir iesaistits Džūlijas lietā? ( Nē, nu vnk izskatas aizdomīgs, bet mošk es te atkal murgoju!  :D )

0

14

Piedod, ka es tik vēlu rakstu.. tikko vien noskatījos sēriju.. vakar bija piemirsies :( :D

Mariposa написал(а):

Tā aina restorānā, jā vai tiešām Brī ir kādas jūtas pret Karlu?!

acīmredzot, viņiem pamazām sāk kaut kas veidoties. :) Man patīk šis salikums.

Mariposa написал(а):

Visai smieklīgi

aham.. Orsons ir vnk nedaudz stulbs un akls.. tas tachu bija tik izteikti, kā viņi uzvedās restorānā.. Tie skatieni..

Mariposa написал(а):

Wow..Tomam gan bija daudz jādzer!!!

Nu jā.. :D man arī patika šī daļa.. :D Es patiesībā nesaprotu, kāpēc to grūtniecību uztver tik saasināti. Nu viena vīna glāze nenāktu par ļaunu.. viņa tachu varēja dzert to lēnītēm, lai vairāk nelej un viss.. nebūtu nedz problēmu, nedz arī kādu aizdomu. ;)

Mariposa написал(а):

Džons smukāks palicis!

Riktīgi izdaudzis, nobriedis.. viņa apģērbs tagad ir Gabijas līmenī.. šī nebūs pēdējā sērija, kad redzēji Džonu ;) Vēl būs viss kas interesants.

Mariposa написал(а):

Es īsti nezinu, ko domāt.

Kad skatījos pirmo reizi, tad man bija gluži tas pats.. bet nu pēc pāris sērijām (vai pat jau nākošajā... īsti neatceros) viss nokārtosies kā tam ir jābūt un tavs apmulsums tiks kliedēts. :)

Mariposa написал(а):

Sorry, bet man nepatika Sūzija šajā sērijā.

Nu bija kā bija. :D Riktīgi stervīgi uzvedās.. bet nu labi, ka beigās viņa tomēr parādija, ka nav nekāds monstrs. Tas bija mīļi, ka viņa paņēma atkritumu maisu un aizgāja palīdzēt kaimiņienei.. :)

Mariposa написал(а):

varbūt tas Denija draugs ir iesaistits Džūlijas lietā?

Pilnīgi iespējams.. ;)
Negribu bojāt visu intrigu.. tā labprāt pateiktu :D

0

15

Bet nu kopumā.. sezonas pirmās sērijas ir dikti interesantas. Intriga aug. Noslēpumi vairojas aritmētiskajā progresijā :D
ģimenes noslēpums arī ir ļoooti interesants. Pēdējās sērijas tevi pārsteigs visvairāks. tur būs daudz wow un wtf momentu! :) Esi pacietīga un skaties tālāk ;)

0

16

Mariposa написал(а):

Džons smukāks palicis!

hihi piekrītu. :love:  Izaudzis un tāds nobiedris vairāk.

Mariposa написал(а):

Tā aina restorānā, jā vai tiešām Brī ir kādas jūtas pret Karlu?! Kā citādi viņa tā uzvestos!? :)

Iespējams, iespējams.

0

17

modreits написал(а):

aham.. Orsons ir vnk nedaudz stulbs un akls.. tas tachu bija tik izteikti, kā viņi uzvedās restorānā.. Tie skatieni..

Orsons vispār man liekas tāds jokains!  :D  Man liekas, ka Karls piestāv Brī labāk!  :)  ( Starp abiem tāda kaisle, un netrūkst arī mīļuma! :) )

modreits написал(а):

Es patiesībā nesaprotu, kāpēc to grūtniecību uztver tik saasināti. Nu viena vīna glāze nenāktu par ļaunu.. viņa tachu varēja dzert to lēnītēm, lai vairāk nelej un viss.. nebūtu nedz problēmu, nedz arī kādu aizdomu.

Jā, protams, bet tieši tapēc, ka tas bija tik saasināti tas bija tik smieklīgi!  :D  :D  Vienalga jau ilgi grūtniecību nenoslēpsi.

modreits написал(а):

Riktīgi izdaudzis, nobriedis.. viņa apģērbs tagad ir Gabijas līmenī.. šī nebūs pēdējā sērija, kad redzēji Džonu Vēl būs viss kas interesants.

Inetux написал(а):

hihi piekrītu.   Izaudzis un tāds nobiedris vairāk.

Forši, man pat patīk viņš tagad. :love:  :blush:  Nav vairs naivais, iemīlējies strādnieciņš  :D Bet, jā....ar Gabiju tomēr negribu viņu, Gabija un Karlos man ir neatdalāmi! :love:

modreits написал(а):

Esi pacietīga un skaties tālāk

Vienmēr ar nepacietību gaidu nākamo sēriju! Man patīk, ka pamazam uzzinu ko jaunu un ar katru reizi paliek arvien intriģējošāk! :)

0

18

Mariposa написал(а):

Orsons vispār man liekas tāds jokains!  :D  Man liekas, ka Karls piestāv Brī labāk!  :)  ( Starp abiem tāda kaisle, un netrūkst arī mīļuma! :) )

Vaine piekrītu..Lai gan man Orsons patīk, viņš mazliet tāds smieklīgs.

Mariposa написал(а):

Gabija un Karlos man ir neatdalāmi! :love:

Jā, Gabiju es spēju reāli tikai un vienīgi ar Karlosu kopā iedomāties!

0

19

Inetux написал(а):

Jā, Gabiju es spēju reāli tikai un vienīgi ar Karlosu kopā iedomāties!

Aww...yee! Me too!http://i48.photobucket.com/albums/f215/albalonga/Forums/53ec18a9c54471a7938a38d615c86861.gif

0

20

Paliek arvien intresantāk un intresantāk! :)
Wow...tas bija riktīgs pārsteigums, ka Džūlija bijusi Nika mīļākā.  :O  Vispār, kad viņa pateica, ka viņa ielaidusies dēkā ar precētu vīrieti, es uzreiz atcerējos, ka Niks flirtēja ar tām jaunajām meitenēm, Denijs teica, ka kaut ko zina par viņu un apsolija mātei, ka aizsargās viņu, tas viss lika nojaust, ka tas ir Niks. Bet, vienalga šokējošs atklājums! :O
Tagad saprotams, kapēc Džūlija atraidīja Deniju.
He...kad Karloss domāja, ka Lineta palielinājusi krūtis un teica "Es zinu visu", viņa nodomāja, ka viņš zina par viņas grūtniecibu..un tad atkal aizgāja smieklīga saruna, kura katrs domāja par savu!  :D  :D  :D  Bet, Lineta gan brien arvien dziļāk melos...kā pēc tam viņa izgrozīsies?!
Kad, Anna pateica, ka mīl Džonu, es sāku smieties! :D  Nē, iedomājoties vien situāciju, ka Gabija būtu radiniekos ar savu agrāko mīļāko! :D
Aww...Džons aizvien mīl Gabiju un noskūpstija viņu, bet man prieks, ka viņa to bildi saplēsa un izvelējās Karlosu. Patiesībā, jā....Gabija varēja dabūt Džonu un tapēc viņa noteikti bieži domāja, kā būtu, ja būtu.
Viss ko es varu pateikt par Ketrīnu ir tas, ka viņa jūdzas  :D  Ak, nabaga torte šajā sērijā ( laikam tomēr beigās apskādēja.) un izspiego Maiku. Tiešām apsēsta!  o.O
Jā, tas laikam viss par šo sēriju!  :)  Nevaru vien sagaiditi nākamo, tik intresanti paliek! :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » 6 sezona.