TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » 6 sezona.


6 sezona.

Сообщений 21 страница 40 из 48

21

Wow...Susana sašāva Ketrīnu! :O  :D  Nu, bet pareizi, nav ko naktī staigāt gar citu māju logiem! :D 
Ak, un kā viņa skatijās uz Maiku....tiešām ta kā apsēsta tā Ketrīna.
Un..Brī paradās vainas apziņa, krāpjot Orsonu. :disappointed:  Nu, it kā no vienas puses ok, tam tā varbūt jābūt, bet viņa taču vairs nemīl viņu, kapēc turpināt izlikties?!!
O, atkal jauni atklājumi par to ģimeni, nez kapēc viņiem tas ierocis tur bija? Un, tas Niks...tiešām iemīlējies Džūlija vai kā? ( Nē, nu es apšaubu viņa jūtas, jo tomēr, kad Džūlija bija slimnicā viņš flirtēja ar tām jaunajām meitenem tai ballītē.)
A, starp citu, varbūt jokains jautājums, bet kur pazuda tas otrs Linetas dvīņa puika? Es visu laiku redzu tik vienu no viņiem, es kaut kā nevaru atcerēties, kur pazūda otrs???!! :huh:
He..man patika Gabija šajā sērija. :D  Nē, nu kā mamma man viņa tiešām liekas ļoti stingra,bet var redzēt, ka viņa pat ir gatava darīt nepareizas lietas, lai meitas saņemtu to labāko. ( Lai gan šoreiz (par to dzimšanas dienas ballīte īsti nevarēja saprast, varbūt tas bija viņas lepnums...)

0

22

Mariposa написал(а):

A, starp citu, varbūt jokains jautājums, bet kur pazuda tas otrs Linetas dvīņa puika?

Otrais dvīņu puika ir Eiropā. :) Drīzumā būs atpakaļ.. arī būs ļoti, ļoti interesanti notikumi.. :D

Mariposa написал(а):

tiešām ta kā apsēsta tā Ketrīna.

uhh... viss pamazām iet uz lūzuma punktu, kas būs vnk WOW!!

Mariposa написал(а):

Brī paradās vainas apziņa, krāpjot Orsonu.

Hmm.. es arī nesaprotu, ko tur daudz tēlot.. viss tachu tāpat kādreiz noskaidrosies. un viņiem jau sen laulība iet uz beigām.. tā pat nav īsti krāpšana.

Mariposa написал(а):

par to dzimšanas dienas ballīte īsti nevarēja saprast, varbūt tas bija viņas lepnums

Nu jā. Tas viss tiešām bija tikai aizskartā lepnuma dēļ.. Bet nu mamma viņa ir laba. žēl tikai, ka nākamajā sezonā kaut kas nelāgs atklāsies..

0

23

modreits написал(а):

trais dvīņu puika ir Eiropā.  Drīzumā būs atpakaļ.. arī būs ļoti, ļoti interesanti notikumi..

Paldies, ka apgaismoji mani! :D  :)   Jā, laikam šajā sezona ik uz soļa būs intresanti pavērsieni! :)

modreits написал(а):

uhh... viss pamazām iet uz lūzuma punktu, kas būs vnk WOW!!

Ahh....kā man gribas zināt, bet cenšos turēties pretī kardinājumam, jo tomēr intresantāk ir pašam uzzināt! Ak, laikam tagad apskaužu tevi, jo tev nav tādas mocības! :D

modreits написал(а):

Bet nu mamma viņa ir laba. žēl tikai, ka nākamajā sezonā kaut kas nelāgs atklāsies..

Nakamajā? Tu jau skaties, ja? Nē, nu šim seriālam visas seZonas ir arkārtīgi intresantas un katrā kāds liels noslēpums jāatrisina. (Sākās viss ar Mēriju Alisi,talākās sezonās sekoja Ketrīna un viņas ģimene, Deivs un tagad ši jaunā ģimene. Vienmēr uztur intrigu!  :) )

0

24

Mariposa написал(а):

Tu jau skaties, ja?

aha.. skatos gan.. tikai neko nerakstu un netaisu jaunas tēmas, kamēr es vienīgais esmu iekāpis 7. sezonā... vienam negribas diskutēt.. :D

0

25

modreits написал(а):

aha.. skatos gan.. tikai neko nerakstu un netaisu jaunas tēmas, kamēr es vienīgais esmu iekāpis 7. sezonā... vienam negribas diskutēt.. :D

Tu neesi vienīgais! Man vispār ir slinkums tādēļ arī nekad neuztaisu jaunu tēmu! :D

0

26

Tā, pedējās sērijas visai intresantas, tikai neatliek laika par tām uzrakstīt.  :)
Ok, tātad beidzot Karloss uzzināja par Linetas grūtniecību. Intresanti, tas tiešām bija redzams, kā gan viņa domāja to vēl slēpt?! Pārsteidzoši, ka Karlosu tas neuztrauca, viņš atlaida Lineti cita iemesla dēļ, bet vrb tas bija aizbildinājums? !  :suspicious:  Bet, varbūt tiešām tā iemesla dēļ, ka viņam Linete būtu vajadzīga darbā citā vietā nevis šeit.
Gabija un meitas skološana. Visai žēl, ka Gabija pārdzīvoja, ka nevar meitai iemācīt labi matemātiku vai kaut ko tādu, bet viņa prot iemācit viņai krāsoties un pucēties...
Wow..pārsteidzoši, ka Endžija piesedza Brī romānu, hmmm..slēpts iemesls? Ok, es jau laikam parāk daudz mēģinu saskatīt iemeslus visur.. :D  :D
Bet, hmm....es esmu ielūrējusi septītajā sezonā un tagad man ir liela nepacietība uzzināt, kapēc Brī nav ar Karlu!  :disappointed:  ( Varbūt Brī vienkarši apjautīs, ka attiecības ar Karlu nav tas, ko viņa vēlas....vai arī viņš viņu piekrāps kā reiz Susannu.  Kā Brī teica , ka viņa nevar izšķirties no Orsona, jo ar Karlu viņa jūtas labi, kā sieviete...viņu attiecības ir kaislīgas un juteksliskas, bet Orsons...viņam patīk opera.  :)   Viņai tomēr ar Orsonu daudz vairāk kopīga nekā ar Karlu.)
Wow....zņaudzējs atkal uzdarbojās...dīvaini, ka upuris bija lidzīgs Džūlijai...nez vai viņa merķis ir tāda veida meitenes vai vnk sagadīšanās.?!!!

0

27

Wow...beidzot Sussana atklāja, ka Brī ir Karla mīļākā. :O  ( Tiešām negaidītā veidā un visai neparedzamā abiem mīlniekiem.)
Visai smieklīgi kā abas tur ņemās tajā aizsardzības mācīšanās vietā. :D
Ak, nabaga Denijs... Džūlijas atraidijums noteikti viņu sāpināja, tapēc viņš ķērās pie pašnavības. Labi gan, ka neizdevās... He..bet intresanti, tagad viņš atklāja savu īsto vārdu. :huh:  :)  Hmmm..nez kas tagad notiksies?
Ketrīna sevi sadūra? DrausmAS...

0

28

Mariposa написал(а):

es esmu ielūrējusi septītajā sezonā un tagad man ir liela nepacietība uzzināt, kapēc Brī nav ar Karlu!  :disappointed:

aiii.. nu tur būs kas cits. Negribas pateikt priekšā, lai nezustu skatīšanās intriga. ;(

Mariposa написал(а):

Ketrīna sevi sadūra? DrausmAS.

Njāā.. viņai jau galīgi jumts aizbraucis.. bet nu drīz viņa rimsies.. un visai drīz būs negaidīti sižeta pavērsieni.. varu atklāt, ka Ketrīna atradīs savu īsto un vienīgo. :)

Mariposa написал(а):

Pārsteidzoši, ka Karlosu tas neuztrauca, viņš atlaida Lineti cita iemesla dēļ, bet vrb tas bija aizbildinājums? !

es teiktu, ka tas ir tikai aizbildinājums.. tas bija visai ļauni atlaist Lineti. Lai arī viņa noklusēja grūtniecību, atlaist viņu nebija labi darīts.. :(

Mariposa написал(а):

es esmu ielūrējusi septītajā sezonā

Ak Tu, nepacietīgā! :D :D

0

29

modreits написал(а):

Ak Tu, nepacietīgā!

:D  :blush:  Gadijās! Zinu arī par Gabiju un Huanitu. ( Cik šausmīgi īstenībā un vēl dzīvot ar tādu apziņu. :( )

modreits написал(а):

varu atklāt, ka Ketrīna atradīs savu īsto un vienīgo.

Wow? Tiešām?  :)  Forši, jo pašlaik liekas, ka viņa varētu beigt dzīvi trako namā vai vēl ļaunāk.  :D 
Jāskatās vien, kas notiks talāk!  :)

0

30

Laikam es zinu, kas notiks ar Karlu! :'(  Bet, vai tas ir tas, ko es domāju? Proti, ka viņš nomira tajā negadijumā ar lidmašīnas ietriekšanos? Aww..viņš gribēja bildināt Brī!  :(
Mona arī laikam nomira, nē? ( Vismaz neizstāstīts Endžijas noslēpumu.)
He...Susanna un Gabija..tik smieklīgi plēsās tajās rūķu cepures.
Un, tas geju pāris sacija Maklaskas draugam, ka nezināja, ka vārds "bitch" ir ziemassvētku dziesmā, a šis saka, ka tas vienmēr tur bijis!  :D  :D
Tagad, kad Susana izglāba Gabijas meitu, es domāju, ka viss nokārtoties.
Ketrīnas aina gan bija spēcīga, kad viņa sabruka  :(  Žēl man palika viņas, bija iedomājusies, ka ir precēta ar Maiku un visas tās lietas.

0

31

Mariposa написал(а):

Bet, vai tas ir tas, ko es domāju?

Diemžēl. :( Ir gan..

Mariposa написал(а):

He...Susanna un Gabija..tik smieklīgi plēsās tajās rūķu cepures.

Viss, kas saistās ar Sjūzenu un Gabiju man izraisa platu smaidu uz lūpām.. ;D ko tik viņas abas nav sastrādājušas pa šo laiku.. ar ko tik viņas nav plēsušās ^^

Mariposa написал(а):

Tagad, kad Susana izglāba Gabijas meitu, es domāju, ka viss nokārtoties.

Nu tā arī būs. :)

Mariposa написал(а):

Žēl man palika viņas

Neuztraucies. viss nokārtosies! ;)
Drīzumā būs mana mīļākā sezonas sērija... ^^ Tad arī būs jauni pavērsieni.

Vispār prieks, ka skaties! :)
Vakar noskatījos 7. sezonas 6. sēriju. Arī tur ir UJJJ kādi notikumi un noslēpumi.. :D

0

32

modreits написал(а):

Diemžēl.  Ir gan..

:'(  :'(  Žēl! Nabaga Karls un arī Brī!

modreits написал(а):

Neuztraucies. viss nokārtosies!

Tad labi!  :)

modreits написал(а):

Vispār prieks, ka skaties!
Vakar noskatījos 7. sezonas 6. sēriju. Arī tur ir UJJJ kādi notikumi un noslēpumi..

Jauki, tad jau mēs abi skatās, tikai katrs savu sezonu!  :D  :)  Man tieši patīk, ka šajā serialā katrā sezonā ir kāds noslēpums, kāds jauns personāžs un tā...! :)  Ceru, ka drīz arī es varēšu pievienoties septītai sezonai! ^^

0

33

Jā...tik žēl, ka Karls nomira. Jam, vispirms Īdija un tagad Karls! :'(  :disappointed:
Man nepatīka, kad Mērija Alise beigās teica, ka Brī domāja , kas būtu noticis, ka viņa būtu pieļāvusi to kļūdu. ( Ar to domāts palikusi kopā ar Karlu.) Manā skatijumā tā nebūtu nekāda kļūda, viņi būtu lielisks pāris un es ticu, ka viņiem viss izdotos.
Vispār ļoti intresanta sērija ar tām domām, kā būtu , ja būtu.. :)
Ah...apalīte Sussana un sirmā Gabija!  :D  :D
Visintresantākais man gan šoreiz likās Linetas stāsts, aizkustinošs... :'(  Žēl par viņas otru bērnu.

0

34

Mariposa написал(а):

Jā...tik žēl, ka Karls nomira. Jam, vispirms Īdija un tagad Karls! :'(  :disappointed:

Tiešām.. nu jau pārāk daudz foršos upuru.. :( Man jau arī bija ļoooti žēl Martas.. viņa bija prikoļnā vecene :D
Es tā nedaudz padomāju.. nu gan ieliņa.. :D mājas deg viena pēc otras, cilvēki mirst, viesuļvētras plosās, lidmašīnas krīt.. nākamais laikam būs meteorīts ;)

Mariposa написал(а):

Vispār ļoti intresanta sērija ar tām domām, kā būtu , ja būtu.. :)

Aham.. cik atceros, tad man arī patika. :)
Un Linete.. Jā. :( Nabadzīte.. bet nu viņa tiks tam pāri pavisam drīz. Meitenīte tomēr piedzims sveika un vesela.

šodien klasē angļu valodas stundā demonstrēju 7. sezonas 7. sēriju un TVD 2. sezonas 6. sēriju.. :D bij` forši.. tik tā DH sērija tāda nedaudz garlaicīga (salīdzinot ar citām)..
Nevaru sagaidīt 8. sēriju! Esmu iekarsis.. :D

Un prieks, ka vēl skaties DH.. ļoti patīk palasīt Tavus komentārus. :)

0

35

modreits написал(а):

Man jau arī bija ļoooti žēl Martas.. viņa bija prikoļnā vecene

Martas? Apgaismojiet mani, kas viņa bija?! :D

modreits написал(а):

Es tā nedaudz padomāju.. nu gan ieliņa..  mājas deg viena pēc otras, cilvēki mirst, viesuļvētras plosās, lidmašīnas krīt.. nākamais laikam būs meteorīts

:D  :D  :D  Atliek vien gaidīt, kas sekos!

modreits написал(а):

šodien klasē angļu valodas stundā demonstrēju 7. sezonas 7. sēriju un TVD 2. sezonas 6. sēriju..  bij` forši.. tik tā DH sērija tāda nedaudz garlaicīga (salīdzinot ar citām)..

O, kapēc gan man nav tik intresantas lietas angļu valodas stundās?  :disappointed:  Man tik kaut kāda runāšana viena pēc otras.

modreits написал(а):

Un prieks, ka vēl skaties DH.. ļoti patīk palasīt Tavus komentārus.

Un, man prieks, ka tu ar mani te parunājies, kamēr es vēl sestajā sezonā. :)

0

36

Es jau tā domāju, ka Brī nepametīs Orsonu tagad,kad viņš ir ratiņkrēslā. Un, viņš, protams, metas izmantot savu stāvokli.
Ak, Sussana  :D  Striptīzdejotāja. Jā, tagad tiešam Maiks vairs neies uz striptīzklubiem/ :D  Bet, forši, kā viņš tā paņēma viņu un aiznesa!  :love:
Laikam vairāk par šo sēriju nav ko pateikt. Ak, jā...Edijs tiešām nestāsta smieklīgas anekdotes! :D
Jā, šo sēriju vairāk klausijos nekā skatijos, tapēc tāds īss komentārs. :)

0

37

Mariposa написал(а):

Es jau tā domāju, ka Brī nepametīs Orsonu tagad,kad viņš ir ratiņkrēslā. Un, viņš, protams, metas izmantot savu stāvokli.

Man Orsons nekad nav paticis un arī nepatiks..
Jau no paša sākuma likās nepiemērots Brī.

Mariposa написал(а):

Striptīzdejotāja.

aha.. viena no manām mīļākajām ainām.. TAS BIJA HOOOOOOOOT! :) Bet tik žēl, ka viņa klubu nepaturēja... ehh... tas seriālu paspilgtinātu vēl vairāk.. striptīza klubs.. :)

0

38

Varu tikai teikt, ka tagad sāksies tikai interesantākās sērijas.. :)
Mana mīļākā- protams- par striptīzdejotāju Robinu.. ;)

0

39

modreits написал(а):

Man Orsons nekad nav paticis un arī nepatiks..
Jau no paša sākuma likās nepiemērots Brī.

Wow...tieši manas domas!  :)  Man viņš sāka nepatikt, kad bija redzams, ka Brī viņš bija izvelējies, jo viņa ir ļoti lidzīga viņa iepriekšejai sievai. ( Aizmirsu viņas vārdu, tā, kas nokrita no jumta. )
Un, tagad vēl vairāk. Orsons visu laiku liek justies Brī vainīgai, izrīko viņu un tā....
Ak...nu kapēc vajadzēja nogalināt Karlu?!!!!! :'(

modreits написал(а):

Bet tik žēl, ka viņa klubu nepaturēja... ehh... tas seriālu paspilgtinātu vēl vairāk.. striptīza klubs..

:D  :D

0

40

modreits написал(а):

Mana mīļākā- protams- par striptīzdejotāju Robinu..

Redzēju to! :)  Xi....viņa taču ir tik jauka! :D  :)  MJ jau ar sācis samīlēties viņā! :D   Bet, nez...viņa tagad dzīvos pie Suzennas?! Vismaz tā es sapratu.
Wow..kas par ainu, kad Brī lūdza iespēju Orsonam vēlreiz viņā iemīlēties. Var jau nepatik viņi, bet man patika tā aina. Ceru, ka Orsons visu laiku nebūs tāds pret Brī, it kā viņa būtu vainīga, ka viņš paralizēts. :sceptic:
Wow...Endžija gan parādija raksturiņu!  :O  Nez, vai viņas noslēpums drīz nāks gaismā?!

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » 6 sezona.