TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » 6 sezona.


6 sezona.

Сообщений 41 страница 48 из 48

41

Ak, izskatas, ka jaunais varonis- Sems ir kārtēja intriga! :crazy:  :)
Un, wow..ak, Ketrīna un Robina! :O  :D  Nē, man bija maza nojautiņa pēc tās sērijas, kad Robina noskūpstija Ketrīnu, bet nu varbūt tomēr es negaidiju, ka abas viena otrā samilēsies! Nez, kas būs talāK?

0

42

Tagad izrādās, ka Sems ir Reksa dēls?!!! :O  Negaidīti! Tikpat negaidīti kā tas, ka Denijs nav Nika dēls! :D  :)
Xi..xi...visas slavenās modeles ( Ieskaitot Heidiju Klūmu un Paulīnu Parakovsku :D  ) ienīst Gabiju! :D 
OmG....es ienīstu Portera( ? Es jaucu tos dvīņus)  ūsas!!!! :rofl:  Drausmīgi izskatās. Un, tā viņa krievu draudzene arī tāda intresanta. Gan jau ka atveda atpakaļ to gredzenu, jo tik tiešām uzzināja, ka tas nav tas īstais!
Un, tagad tas Patriks zina, kur Endžija dzīvo...gaidu kas notiks talāk! :)  Un, kas notiks arī ar Ketrīnu un Robinu. It kā jau Ketrīna atraidīju viņu, bet tas skūpsts beigās liecina par kaut ko citu.

0

43

Wow..man jau bija tāda nojauta, ka Patriks nogalinās to veco sievieti, kas apmaiņā pret informāciju pieprasija naudu. Es tak viņai kliedzu, lai bēg, a viņa mani nedzirdēja! :D  :D  ( Nē, nu...vienkarši stāvēt tak ir stulbi  :D  )
Vispār...wow...tas atrisinājums ar Irinu ( Paklausoties viņas krievu valodu es tiešām ne vārda nesapratu, izklausijas drizāk pēc es nezinu kādas valodas :D ). Un, tagad izrādās,  ka slepkava ir Edijs? :O  Patika beigu teksts par ļaunumu, kuru mēs dažreiz ielaižām iekšā. Viss, paliek dikti intresanti.
Un, ceru, ka Gabija atgūs geju draudzību, citādi tik žēl, viņi bija forši. Bet, jā...labi, ka viņa nepiekrita, jo tomēr kā būtu ar apziņu, ka kaut kur ir tavs bērns. ( Un, to jau laikam Gabija drīz piedzīvos. ( Domājot par 7 sezonu)).

0

44

Mariposa написал(а):

Wow..man jau bija tāda nojauta, ka Patriks nogalinās to veco sievieti, kas apmaiņā pret informāciju pieprasija naudu. Es tak viņai kliedzu, lai bēg, a viņa mani nedzirdēja! :D  :D

Hehh.. nekur jau neaizbēgtu.. :D tā tam bija jānotiek..

Mariposa написал(а):

Paklausoties viņas krievu valodu es tiešām ne vārda nesapratu, izklausijas drizāk pēc es nezinu kādas valodas :D

Tiešām.. ;D būtu vismaz sameklējuši kādu īstu krievušku..

Mariposa написал(а):

Un, ceru, ka Gabija atgūs geju draudzību, citādi tik žēl, viņi bija forši.

atgūs, atgūs.. būs viss forši. Tomēr kaut kā prasītos vairāk action no šitā pārīša.. a to viņi palikuši galīgi garlaicīgi. Pat pensionāru pārīts ir interesantāks.. :D

Mariposa написал(а):

( Un, to jau laikam Gabija drīz piedzīvos. ( Domājot par 7 sezonu)).

Njā.. esmu ticis līdz 7. sezonas 12. sērijai.. ir smagi.. :( Gabija vnk jūk prātā. Bet nu par to parunāsim, kad pārkāpsi 6. sezonas slieksni.. :P

0

45

modreits написал(а):

atgūs, atgūs.. būs viss forši. Tomēr kaut kā prasītos vairāk action no šitā pārīša.. a to viņi palikuši galīgi garlaicīgi. Pat pensionāru pārīts ir interesantāks..

:D  Nu, jā...var piekrist šajā gadījuma! :)

modreits написал(а):

Njā.. esmu ticis līdz 7. sezonas 12. sērijai.. ir smagi..  Gabija vnk jūk prātā. Bet nu par to parunāsim, kad pārkāpsi 6. sezonas slieksni..

Xi...es pat nezinu, cik atlicis 6 sezonā. Man liekas, ka visai maz, ņemot vērā, ka intriga par slepkavu ir atklāta un Patriks jau ir atradis Endžiju!

0

46

Tā sērija par Ediju bija intresanta. :)  Par to, kā apstākļi pamazam pataisija viņu par slepkavu. ( Nē, nu māte viņam toč bija riktīgi stulba.  :disappointed:  Man pat žēl viņa palika, bet nu tas tomēr neattaisno to, ko viņš dara.)
Un, saistība ar katru no mājsaminiecēm.
Man jau kartējo reizi patika Gabija šajā sērijā, tik milīgi, ka viņas draugs bija mazs zēns. :D  :)
Ak..un wow atklājās, ka viņš bija iemīlējies Sussana un noteikti viņu, nevis Džūliju,  viņš tonakt gribēja nozņaugt.
Un, tagad viņš dzīvos Linetes mājās! Baisi gan..bet ak, tā jau es  domāju, ka šī neuzzinās, lai gan likas, ka patiesība ir tik tuvu, kad viņa pamanija zemē gulošo Edija māti, a nekā...nodomāja, ka šī no alkahola atslēgusies :D
Ak, ar nepacietibu gaidu nākamo sēriju. :)

0

47

Man liekas, ka seriāla sestā sezona drīz tuvojas noslēgumam. Jo, Lineta tagad atrodas pie Edija, Gabija uzzinājusi, ka Patriks tur Endžiju un Deniju ieslodzītus. ( Man ļoti patīk Endžija! Bet, man liekas, ka viņa vairs nav 7 sezona vai nē? :'(  :'( )
Cerams, ka arī  Suzenna un Maiks varēs paturēt māju! :)

Отредактировано Mariposa (07.02.2011 20:10)

0

48

Man riktīgi patika sižeta pagrieziens ar Ediju. Ka tieši viņš izglāba Linetes bērnu un deva viņam iespēju dzīvot. :)  Un, vēl vairāk man patika tas, ka Lineta teica, lai viņš pats piezvana policijai un viņš it kā aizgāja, bet tad atnāca atpakaļ un teica, lai viņa piezvana viņa vieta...Tas bija tik aww...man pat žēl palika Edijs pat par spīti visam. :'(  :)
Vēl viens negaidīds pavērsiens bija ar to bumbu, kura it kā bija mājā, bet īstenība mašīnā, kura arī beigās uzsprāga ar visu Patriku. :O  Ak..žēlīgi, ka Endžija vairs nebūs...man viņa patika. :'(
Un, Suzennas mājās ievacās Alises vīrs! :D  Wow...īsti neatceros, kā tur viss bija, bet nu ..vienalga intresanti. :)  Intresē arī to, kas notiks ar Gabijas un Brī draudzību, kad viņa izstāsis patiesību par Karlosa māti. Un, protams, ar Suzennu un Maiku...vai viņa tomēr atgūs savu māju!
Ok...man ļoti patika pedējā sezonas sērija, radija arī pietiekami lielu intrigu jaunajai sezonai. :)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Desperate Housewives » 6 sezona.