TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Once Upon A Time


Once Upon A Time

Сообщений 1 страница 20 из 45

1

http://uploads.ru/t/d/s/W/dsWRp.jpg

Emma Swan’s life has been anything but a fairytale. A 28-year-old bail bondsperson, she’s been taking care of herself since she was abandoned as a baby. But when Henry—the son she gave up 10 years ago—finds her, everything changes. Henry is desperate for his mom’s help and thinks that Emma is actually the long, lost daughter of Snow White and Prince Charming. Yes, the actual Snow White and Prince Charming. Even stranger, Henry believes that Storybrooke, the sleepy New England town he calls home, is really part of a curse cast by the Evil Queen, freezing fairytale characters in the modern world with no memory of their former selves.

Of course the seen-it-all Emma doesn’t believe a word, but when she gets to Storybrooke, she can’t help sensing that everything’s not quite what it seems. As Henry shows Emma around with the help of his fairytale book, the town, and its inhabitants like Henry’s therapist Archie Hopper and the enigmatic Mr. Gold, seem just strange enough to set off her already suspicious nature. She becomes even more concerned for Henry when she meets his adopted mother, Regina, who he suspects is none other than the Evil Queen herself!

Storybrooke is a place where magic has been forgotten—but is still powerfully close—and happily ever after seems just out of reach. In order to understand where the fairytale world’s former inhabitants came from, and what ultimately led to the Evil Queen’s wrath, you’ll need a glimpse into their previous lives. But it might just turn everything you’ve ever believed about these characters upside-down.

Meanwhile, the epic battle for the future of all worlds, modern and fairytale alike, is about to begin. For good to win, Emma will have to accept her destiny and fight like hell.

The cast:

Jennifer Morrison as Emma Swan
Jared Gilmore as Henry
Ginnifer Goodwin as Snow White/Sister Mary Margaret Blanchard
Joshua Dallas as Prince Charming/John Doe
Lana Parrilla as The Evil Queen/Regina Mills
Jamie Dornan as Sheriff Graham
Raphael Sbarge as Jiminy Cricket/Archie Hopper
Robert Carlyle as Rumpelstiltskin/Mr. Gold
Giancarlo Esposito as the Magic Mirror/Sydney

Trailer:

Sēriju ielādes linki:

0

2

Nu būs jāskatās pirmā sērija Dženiferas Morisones dēļ.

0

3

Es atkal besījos ārā, kad ieraudzīju viņu ekrānā. Nedaudz no Hausa laikiem palikušās kaitinošas atmiņas. Bet bija tīri tā neko. Un es nevaru sagaidīt nākamo sēriju, kas beidzot viss sāksies!

0

4

O, ta labi, ka es neesmu nevienu no Hausa sērijām redzējusi :D Man a pirmā sērija patika, atgādināja "Legend of the Seeker" - visi tie plašumi, ainava, ehh...Bet nu jā, channels ta tas pats :D

0

5

cravey, ir tak Legend of Seeker, a tev parakstā legend of Keeper

0

6

Uu, izskatās forši! :)
Zināšu, ko paskatīties, kad būšu iedzinusi Mi corazon insiste. :D

0

7

albalonga написал(а):

cravey, ir tak Legend of Seeker, a tev parakstā legend of Keeper

Hhaahah, tā gadās, kad parakstu taisa 2vos naktī  :rofl:

0

8

Wow, diktan labie reitingi pilotam :) 12.79 mil.

0

9

man patika. Negaidīti interesanti un bilde uztaisīta iespaidīga un Henrijs, kura aktiera vārds ir Jared Gilmore (es tik ļoti ieņirdzu par šito - un tad runā vēl par zīmēm), totāli nozaga šovu.

0

10

1. postā pievienoju 2. sērijas ielādes linku ;)

0

11

Paldies. Noskatījos. Joprojām interesanti. Man patīk.

0

12

Jap...es arī sāku šo skatīties :)

0

13

Es sāku skatīties.. un man ar patīk, noteikti turpināšu skatīties.. :)

P.S.

albalonga написал(а):

cravey, ir tak Legend of Seeker, a tev parakstā legend of Keeper

Tu jau zini, kas ir Keeper... :o Ja saprot Seeker un Keeper nozīmes, tad pārrakstīšanās kļūda kļūst pat ļoti smieklīga.. :D

0

14

es skatos un brīžam man patīk un brīžam nē. Morisoni brīžam nemāk nogrimmēt un viņa izskatās nevesela - citu vārdu neatrodu. Mērija Mārgarēta gan ir skaistule un lieliska savā lomā - ar visām lielajām ausīm un zēngalviņu - viņa vienalga ir skaistule un ar Džeimsu (Deividu) viņai tāda ķīmija. Tā pasaku ainas, kā viņi satikās - ideali. Pelnrušķīte gan bija tizala. Un ļaunajai raganai es ļoti bieži jūtu līdz - ideāli tēlo aktrise. Man šerifs iepatikās un kā redzams Emmai ar iepatikās, bet idiots guļ ar ļaunuli. Ideals ir Misters Golds. hihihi. Galvenā vērtība ir Henrija un Emmas saspēlē, kad abi kopā darbojas..

Man viens jautājums - ja jau lāsta doma ir tāda, ka nevienam netiek happy forever after, tad kā nākas, ka Ēšlija(Pelnrušķīte) palika ar savu bērnu un savu princi kopā? Es jau saprotu, ka tas tikai pateicoties darījumam, ko Emma ar Misteru Goldu noslēdza, bet ko tad tas īsti nozīmē - ka Emma ar Misteru Goldu kopā spēc lāstu lauzt pamazām? Nez.

0

15

Siikaa написал(а):

Tu jau zini, kas ir Keeper... :o Ja saprot Seeker un Keeper nozīmes, tad pārrakstīšanās kļūda kļūst pat ļoti smieklīga..

Es neskatos un neko par to nezinu, bet apmēram nojaušu, kas un kā un kapēc cravey sajauca.

0

16

Jā, Emma ir tā, kas lauzīs lāstu.

0

17

Man ar seriālu ir tā, ka brīžam ļoti patīk.. brīžam nē.. bet tas varēut būt tāpēc, ka seriāls ir jauns un es vēl neesmu iemīļojusi visus varoņus..

Bet cepuri nos ļaunas raganas aktrisei, kamēr viņa nebija savu tēvu novākusi, es jutu viņai līdzi.. tagad tā mazāk.. :)

albalonga написал(а):

Man viens jautājums - ja jau lāsta doma ir tāda, ka nevienam netiek happy forever after, tad kā nākas, ka Ēšlija(Pelnrušķīte) palika ar savu bērnu un savu princi kopā? Es jau saprotu, ka tas tikai pateicoties darījumam, ko Emma ar Misteru Goldu noslēdza, bet ko tad tas īsti nozīmē - ka Emma ar Misteru Goldu kopā spēc lāstu lauzt pamazām? Nez.

Es saprotu, ka tā doma ir lauzt lāstu lēnām visiem uzlabojot dzīves un padarot laimīgu... un varbūt tad Pelnrušķīte ir pirmā, kas dabūn savas laimīgās beigas, lai gan viņa īsti, man šķiet, to nav pelnījusi, jo kādai ir jābūt muļķei, lai noslēgtu darījumu un ļauno burvi.. :o :D

0

18

lkm skaitās spoileris|aizvērt

Pēdējā sērija likās diez gan garlaicīga, par spīti intrigas,kas saistīta bija ar Golcu, nesaistīja. Nepatīk, ka šerifu nogalināja. Ar ko tad Emma būs kopā. :D Vispār neredzu šī seriāla nākotni. Kādas citas domas šajā sakarā?

0

19

Свернутый текст

es ar īsti neizprotu, kas būs tālāk, ja nekas uz labo pusi nenotiek.. jo nu tomēr varēja lēnām, bet kaut kādas pozitīvas izmaiņas būt... :o Man bija prieks, ka šerifs sāka atcerēties, bet to varēja izvilkt vairākas sērijas, nevis sasteigt un tad apraut... un ja godīgi, man kaitināja, ka princis neatcerējās un palika kopā ar sievu un tad tas sižets aprāvās.. lai gan taisni īsti jaukais dakteris varētu būt labāks Sniegbaltītes pāris, jo viņš vismaz būtu interesants, kāds ko pārmācīt, bet kam ir visas iespējas būt lieliskam puisim, vīram utt... :)

0

20

Vai ne? Sākums bija daudzsološāks. Bet nu neko, skatīšos tālāk un moš paliks labāks.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Once Upon A Time