TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Once Upon A Time


Once Upon A Time

Сообщений 21 страница 40 из 45

21

Lisa написал(а):

Bet nu neko, skatīšos tālāk un moš paliks labāks

Es ar ceru, ka paliks atkal labāk. :)

0

22

Свернутый текст

Uzzinājām to, kas tad īsti ir The Stranger, viņa stāsts aizkustināja.

0

23

0

24

es kā riez atsāku skatīties - pirmās sezonas vidū esmu. Es laikam pagaidām šipoju Queen Swan. Es toreiz pārtraucu skatīties, kas šerifs/mednieks nomira... Es šipoju viņu ar Emmu... Eh. Bet ir beidzot arī spēcīgs femmeslash man ko šipot. Glee ir Faberry, bet viņas es nešipoju. Vēl spēzīgs ir TNT serāls Rizzoli and Islas, kur spēcīgas galvenās varones, kuras daudzi šipo. Apsveru iespēju sākt to seriālu skatīties.

0

25

albalonga написал(а):

Es toreiz pārtraucu skatīties, kas šerifs/mednieks nomira... Es šipoju viņu ar Emmu... Eh. Bet ir beidzot arī spēcīgs femmeslash man ko šipot.

Pagaidi kamēr tiksi līdz 2. sezonai, kur parādās Cptn. Hook  :love:
http://24.media.tumblr.com/5fcbae403bb5384e7feb7cff14111c22/tumblr_meo2ke8uuH1rzppfno2_500.gif

Tagad Captain Swan ir visaktuālākis OUAT šips :D

0

26

Jā, tumblr jau to biju manījusi un jau pēc gifiem zinu, ka noteikti viņus šipošu, jo tā ķīmija ir milzīga.

0

27

Nav brīnums, ka tik daudzi šipo Rumbelle....

0

28

Esmu apmēram 1. sezonas vidū un lielākoties man patīk. :)
Interesanti skatīties tās versijas par pasakām - elementi, ko mēs zinām, apvienoti atsevišķā stāstā un pagriezti pilnīgi citādāk.
Tikko noskatījos sēriju par Sarkangalvīti - tā laikam bija mana mīļākā pasakas interpretācija so far!!! Aizraujoši, un tas pavērsiens beigās - esmu sajūsmā! :D Turklāt vēl tā mistika, kas notiek "reālajā" pasaulē...
Vēl patika arī "Skaistule un briesmonis", lai gan es līdz galam nespēju iejusties, jo apzinājos, ka šajā versijā Skaistule nepārvērš Briesmoni princī... jo Rumpel...kānuviņutur turpinās savas neģēlības. Bet tāpat uz beigu pusi aizķēra, kad viņš padomāja, ka Bella melo un nespētu viņu mīlēt utt.... Žēl pat viņa palika... Vienīgi man radās jautājums, kāpēc neviens šķiet neaizdomājās līdz tam, ka tam skūpstam nebūtu bijusi nekāda iedarbība, ja tas nebūtu abpusējs true love kiss? :P
Sērijas, kur šerifs sāka atcerēties, arī bija aizraujošas, spēcīgas. Par laimi pārāk viņu nebiju paspējusi iemīļot, lai gan viņa nāve mani pārsteidza nedaudz.. negaidīju, ka tas tiešām varētu notikt. Un tajā sērijā es galīgi apmulsu, vai tā "mēre" atceras sevi kā ļauno raganu vai nē, īsti tā arī nesaprotu.

Pārējais... kā kuru brīdi. Sniegbaltītes un prinča stāsts vēl interesants, bet Deivids un Marija Margareta mani nu tāaaaa brīžiem garlaiko! Nez, es nejūtu viņiem ķīmiju īpaši. Varbūt viņi vienkārši ir pārāk... labi un tāpēc garlaicīgi man. Ok, nav svētie, bet tāpat.. pietrūkst viņiem kkādas odziņas.

0

29

Katrā seriālā ir kaut kāds uzspiestais hetero pāris, kuru mums spiež mīlēt - viss stāsts tik romantisks, abi tik saderīgi utt. Bet beigās viņi tik garlaicīgi. Teen Wolf ir Scott/Allison. Glee ir Rachel/Finn un te protams Snow White/Prince Charming vai MM/David. Fandomā šo pairingu sauc par snowing. Mani ar viņi gaužām garlaiko kopumā - arī pasaku zemē.

Regīna, protams, atcerās pasaku valstību un kas viņa bija - es nez, kur tev varēja šaubas rasties, ka viņa varētu neatcerēties.

Es pirmo sezonu noskatījos un takal iepauzēju, jo sāku skatīties un noskatījos citu seriālu. Vienkārši OUAT man uzdzina totālākos femmeslash vaibus, jo es šipoju Emma/Regina, un tad es nolēmu skatīties izmeklēšanas seriālu Rizzoli and Isles, kurš ir vvisslešīgākais femmeslash seriāls, kādu esmu redzējusi. Ideāli.

0

30

Fuck, kā mani kaitina Deivids ČARMINGS. Bā, tāds nūģis un vārgulis.

0

31

uuuhhhh, I love when my fandoms meet!!!!!! Boyds no Teen Wolf te ir Lanselots, hihiihi.

0

32

Свернутый текст

Uhhh.... Captain Hook ir tik foršs....

Kaut ar viņu viss būtu kārtībā un viņš kļūtu par vienu no galvenajiem varoņiem.. :)

Un vispār viņš tiešām būtu labs pāris ar Emmu... viens otru papildinātu.. :)

http://images6.fanpop.com/image/photos/32700000/Captain-Hook-Emma-Swan-once-upon-a-time-32704195-500-600.jpg

0

33

Свернутый текст

sorry - I`m Swan Queen all the way. Emma par spīti visma tik metas Regīnu aizsargāt, aizstāvēt, palīdzēt un - njā, pieskarties, LOL. 1. un 9. sērijās to ļoti labi varēja redzēt. Un zinot to visu Regīnas stāstu. eh. Un es tik ļoti lielu ķīmiju Hukam un Emmai nejutu, kā visi redz. Jā, viņi tur ķīvējās un viņa redzēja viņam cauri utt. Bet tā ir tāda sižeta radīta ķīmija - redzams, ka autori baigi cenšas, lai cilvēki sāktu šipot viņus. Man nepatīk, kad man ko uzspiez. Joks jau tajā, ka ķīmija reizēm ir - autori galīgi necenšas, lai būtu, bet ir. Iedomājies, ja Emma vai Regīna - viena no viņām būtu vīriešu dzimtes. Visi jau sen tad šipotu un zinātu, ka tas pairings ir endgame, jo viņām ir tāda vēsture.

0

34

kāds vēl skatās??? Es atsāku - biju apstājusies pie 2.09. Es joprojām šipoju Remmu jeb Swan Queen. Snowing mani tik ļoti garlaiko, pat kaitina - es vis laiku bolu acis un vaibstos, kad viņi abi kadrā, besis. vē. Visās Emmas/Regīnas ainās ir tāda ķīmija, dzirkstele. No hetero pāriem man joprojām mīļākais ir Rumbelle - vipār Belle patīk un cik ļoti savādāks Rumplstilskins ir ar Bellu un vispār viņas klātbūtnē, tāpat arī katreiz, kad Emmai un Rumplam ir saruna - tur ir tāda draudzības ķīmija es pat teiktu - viņš ir ideāls padomdevējs viņai, pat zināma mēra terapeits, pat neskatoties uz to, ka viņam viņam neuzticas, tomēr viņa spēj ar viņu runāt. Henrijs ka parasti ir ideāls. Kapteinis man kā nepatika, tā nepatīk - sorrē. Mulana ir ideāla un es totāli šipoju Sleeping Warrior - žēl, ka viņas atkal pazudušas - nerāda vairāk, bet ta ainiņa, kā Mulana ielika Aurorai sirdi, bija ideāla. Vispār te ir mežonīgi daudz varoņu un mežonīgi daudz pāru, ko šipot. Tik žēl, ka daudz vairāk rāda pāri, kuru ienīstu - Snowing - un tas arī canon pāris - kamēr mani vismīļākie non-canon pāri pat kopējas ainas nesaņem. Maitas rakstnieki. Bet vispār skatoties šo seriālu - gribas ātrāk Rizzoli and Islas jauno sezonu. Femmslash rullē.

0

35

Es skatos.. tikai negribu neko nospoilerot, jo esi palikusi rudenī.. :)

Nu izņemot snowing pāri.. visas pārējās domas mums laikam atšķiras.. a... jā vēl Bella ar Rumple man patīk.. :)

0

36

Siikaa написал(а):

Nu izņemot snowing pāri.. visas pārējās domas mums laikam atšķiras.. a... jā vēl Bella ar Rumple man patīk..

hihihi

0

37

albalonga написал(а):

hihihi

Bet vispaŗ.. skatījos jaunāko sēriju... man vienkārši ir vājība uz ļaunajiem tēliem, kas arī ir nekrietni un riebīgi.. laikam patīk, ka iemieso to, kāds ir...

Iespējams man nepatīk tāpēc tā Karaliene, jo viņa cenšas būt labāka kā ir.. bet patīk Kapteinis Āķis, jo viņš ir tāds, kāds ir... :)
Es domāju, ka starp Āķi un Emmu nekā nebūs... un arī nevajag.. atradīsim Āķim kādu foršāku dāmu... vismaz kādu, kas šo pieņems tādu, kāds viņš ir.. :)

0

38

Siikaa написал(а):

Iespējams man nepatīk tāpēc tā Karaliene, jo viņa cenšas būt labāka kā ir.. bet patīk Kapteinis Āķis, jo viņš ir tāds, kāds ir...

nu sākotnēji jau Regīna bija laba. Mīļotā zaudējums un mammīte viņu sabojāja un laba viņa centās būt Henrija dēļ. pilnīgi izskatījās, ka viņa ir gatava atgriezties tajā līmenī, kādā bija pirmsākumā. Bet atkal viss sanāca tā, ka lika viņai noticēt, ka ar labo vienalga nekur netiksi un neko nepanāksi. Tā  nu viņa atkaļ ļauna. Un Āķis principā visu šo laiku ir darbojies un visu, ko ir darījis - tikai atriebības dēļ. Un principā līdz šim (skatos 2.17) Āķis ir bijis tikai mehānisms sižeta virzīšanai, nevis patiešām derīgs varonis, ar kuru būtu kāda attīstība un tā tālāk. Respektīvi, viņš ir gana tukšs varonis - jā, vizuāli pievilcīgs, bet tukšs. Cik sapratu, tad biki tuvākajās sērijās viņam atkal būs kāda jāga, bet plus mīnus atkal tikai kā sižeta virzīšanas mehānismam, tāpēc man personīgi ir gluži vienalga, vai viņam būs kādas romantiskas attiecības vai nebūs - tas, ka viņu bāzīs klāt Emmai kā romantisko interesi - tas ir loģiski, bet es ar neticu, ka tur kas jādzīgs sanāks. Ir fani, kuri šipo viņu ar Regīnu - starp citu... Ar ko man patīk šis seriāls? Ar to, ka patiesībā nav pilnīgi labo un pilnīgi ļauno - vienkārši katrs gana egoistiski aizstāv savas intereses un cīnās par tām ar sev pieejamajiem un pieņemamajiem līdzekļiem. Tā vienā teikumā var pastāstīt - par ko tad šis seriāls.

0

39

Lai piedod man Augusta fani, bet viņš bija pelnījis visu, ko saņēma. Un viņaam iedeva otro iespēju - lai priecājas. Kā varonis - I couldn`t care less about him.

0

40

gribu vairāk Rumbelles epizodes. Visas noraudājusies pēc 2.19.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Once Upon A Time