TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Once Upon A Time


Once Upon A Time

Сообщений 41 страница 45 из 45

41

Свернутый текст

LOL, Āķi visas bābas tik piemāna un viņš atkal un atkal uzķerās. Es pilnīgi gavilēju. Kārtējoreiz tiek apliecināts, ka viņš ir tikai scenārija attīstības mehānisms, a tā pilnīgi bezjēdzīgs un turklāt ne pārāk gudrs.

0

42

albalonga написал(а):

nu sākotnēji jau Regīna bija laba. Mīļotā zaudējums un mammīte viņu sabojāja un laba viņa centās būt Henrija dēļ.

Nu nezinu gan.. viņa bija apmierināta ar dzīvi un laimīga, tāpēc arī bija relatīvi laba... viņa nekad nav bijis īpaši labs cilvēks, jo kā jau redzam atmiņās, centās nolaupīt mazu zēnu, atņemt to tēva utt.. :)

albalonga написал(а):

Respektīvi, viņš ir gana tukšs varonis - jā, vizuāli pievilcīgs, bet tukšs.

Bet man tieši šķiet, ka tāds ir varoņa mērķis.. jo ja tā padomā viņš 28 gadus ir plānojis atriebību.. visa viņa dzīve ir viens vienīgs atriebības plāns.. protams, ka tas iztukšo un viņš ir tukšs cilvēks.. cerams ar laiku seriālā parādīs, kā viņš no tukša kļūs par kaut ko viarāk.. :)

albalonga написал(а):

Ar to, ka patiesībā nav pilnīgi labo un pilnīgi ļauno - vienkārši katrs gana egoistiski aizstāv savas intereses un cīnās par tām ar sev pieejamajiem un pieņemamajiem līdzekļiem. Tā vienā teikumā var pastāstīt - par ko tad šis seriāls.

Tas gan.. ne viss ir balts un melns šajā seriālā.. :)

albalonga написал(а):

Kā varonis - I couldn`t care less about him.

Me too.. ;)

0

43

Ja nju kas, tad tagad šo seriālu rāda arī pa tv3 un man sanāca kādas divas reizes uzslēgt, tāpēc mazliet tiku paskatījusies un ko varu teikt - man ļoti patika un pat ļoti ieinteresēja, bet tā kā seriāls ir vēlu, tad nju man tagad nesanāk paskatīties, bet skatoties, es kaut ko atklāju - ka šeit ir viens no maniem mīļākajiem aktieriem Robert Carlyle (es viņu jau iepriekš divās citās filmās redzēju un skatīšos vēl vienu filmu ar viņu)! Labākais, ka viņam tik interesants tēls ir iedots pasaku pasaulē - Rumpelstiltskin, bet reālajā jeb mūsdienu pasaulē - Mr. Gold, kas, man šķiet, ir labāks tēls nekā otrs, jo tur viņš ir kā sliktais tēls, tomēr es te youtubē uzgāju video ar Rumbelle un man ļoti iepatikās - tik forši, romantiski un jauki!!! Cerams, ka gan pasaku, gan reālajā pasaulē viņi abi paliks kopā!!! :love: :love: :love: :) ;)

Siikaa написал(а):

a... jā vēl Bella ar Rumple man patīk..

Jā, man arī viņi ļoti patīk!!! :jumping: :love: :love: :) ;)

0

44

Es skatos 3.sezonu un man ļoti patīk, jo ir ļoti interesantas sērijas, taču izskatās, ka tālāk risināsies ļoti dramatiski notikumi!!! :jumping: :shine: Taču es principā pārtinu uz maniem mīļajiem Rumbelle ainiņām, bet gribās, lai būtu vairāk viņu ainu!!! :love: :love: :love: Bet visvairāk kūstu no Rumple ainām, jo viņš tik brīnišķīgi un forši izskatās tajā tērpā, kas viņam tagad ir:

:love: :love: :love: :love: :love: :love: :insane:
http://www.bildites.lv/images/302qium04z6nq6yudbj.jpg

Aaaa, man tā patīk!!! Nevaru!!! :love: :crazyfun: :love: :love:

Turpināšu tālāk skatīties, kust no Rumple ainām un šipot Rumbelle!!! :D :love: :love: :love: ;)
Un vēl man ļoti patīk arī Emma&Āķis, tāpēc esmu par viņiem :love:  :rolleyes: , tikai pēdējā sērijā man tik ļoti žēl Āķa palika, jo viņš redzēja Emmu ar Nilu sarunājamies un ļoti noskuma, nabadziņš!!! Cik ļoti man viņa ir žēl!!!  :'(  :( Bet klusībā cerēšu, ka varbūt tomēr viņi būs kopā!!! :) :love: :love: :love:

Отредактировано Forsteriāna (06.11.2013 17:23)

0

45

Es šo seriālu neskatos, bet traki šippoju Captain Swan  :love: Man @ tumblr daudzi, kam sekoju šipo Emma & Hook, soz man uz gifiem vien skatoties jau lielie feels ir  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Citi seriāli... » Once Upon A Time