TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » Jauna telenovele pa LNT!!!


Jauna telenovele pa LNT!!!

Сообщений 1 страница 20 из 32

1

Es tikko redzēju pa lnt reklāmu jaunai telenovelei ar Gabrielu Spaniku, Fernando Kolungu un Lucero!!! Vai jūs gadījumā nezināt, kas tā bija par telenoveli? Tur nosaukums nebija rakstīts.  :) ;)
Liels jums paldies!!!

0

2

O-oooo... o.O Izklausās pēc "Soy tu duena".
Godīgi sakot, ne pārāk man šī telenovele. Varēja arī ko labāku parādīt. :) Lai gan aktieri pazīstami, tas gan.

0

3

Jā, es arī vakar redzēju Soy Tu Duena reklāmu, bet biju tik pārsteigta, ka domāju, ka man rādās! :D  :D
No vienas puses, forši, ka LNT atkal rāda telenoveles, no otras puses, piekrītu Palomai un  Soy Tu Duena man nemaz negribējās! ( Intresanti, ka iepriekš pa igauņiem rādija Mīlestības vārdā un nākošais bija Soy tu Duena...mēs ejam viņu pēdās! :D  Nez vai nākošais arī sakritīs? Jo ja tā, tad drīz uzzināsim, kas būs pēc Soy tu Duena! :D  :) )
Ak, es kaut kur klusībā cerēju uz Sortilegio vai kādu foršāku, man mīļāku televisas telenoveli. :disappointed:
Vienīgais labums- būs forši paskatīties uz Gabiju, bet ak, nav jau vērts, tāpat nebūs laika skatīties! Nez, kā vietā rādīs? :dontknow:  ( Man liekas, ka 112 vēl daudz sēriju.)

0

4

Es pieļauju,ka rādīs pēc Intrigantes otrās sezonas atkārtojuma beigām.Es arī nedomāju šo konkrēto seriālu skatīties,pat Fernando Kolungas dēļ,nē.Es tepat forumā nedaudz paskatījos,bet mani šis seriāls neuzrunāja.

0

5

Jāā.. Latvijas kanāli turpina mūs "iepriecināt" ar telenovelēm.
Man tik tiešām paliek interesanti pēc kāda principa viņi izvēlas, ko rādīt.. Pēc tā, cik tās izmaksā vai balstoties uz it kā esošo popularitāti, nepamanot to, cik daudz kritikas ir vērstas to virzienā? Vai arī vispār kaut kā uz dullo?  Lai tak uztaisa kaut kādu skatītāju balsojumu un ļauj pašiem izvēlēties..
Bet nu labi..te jau slaveni un iemīļoti aktieri tā ka.. īstenībā nav jau pats sliktākais variants, lai gan tā kā es neesmu redzējusi nevienu sēriju, tad vispār objektīvi teikt neko nevaru.

"Soy tu duena" telenoveles tēma forumā šeit

0

6

Es redzēju tikai forumā ievietoto Soy tu duena rezumējumu,un ar to man pietika,neradās ne mazākā vēlēšanās noskatīties visu seriālu pilnībā.Arī mani interesē pēc kādiem kritērijiem Latvijas kanāli izvēlās Latīņamerikas seriālus,jo tā nu tas ir,ka pārsvarā mūsu ekrānos nonāk ne tie paši veiksmīgākie darbi.Runājot konkrēti par Soy tu duena,varētu domāt,ka to nolēma parādīt tādēļ,ka tajā galvenās lomas tēlo tie paši aktieri,kas Rītausmā,kas pirms pāris gadiem bija redzams LNT-Lusero un Fernando Kolunga,turklāt seriālus ar Fernando Kolungas piedalīšanos,LNT ir īpaši iecienījis,bet šim pieņēmumam pretī runā fakts,ka seriālu Manana para siempre LNT tā arī netika parādījis.

0

7

Starp citu jāa.. Manana es para siempre arī ir gan Kolunga, gan arī Lucero, Silvija Navaro, tomēr nez kādēļ šo telenoveli Latvijā izlaida.
Lai gan, atklāti sakot, es nebrīnos, ka rādīs tieši Soy tu duena.. Tomēr samērā paredzami.

0

8

Man šiet, ka LNT vienkārši nopēkt lētāko, kop var nopirkt, jo cita izskaidrojuma tam nav. Tas jau neattiecās tikai uz telenovelēm. Manuprāt, viņiem galvenais piesaistīt cilvēkus ar kaut kādām vācu melodrāmām un krievu seriāliem.

0

9

Nu, nezinu pēc kā izvēlas, bet mums parasti tiek tās, kuras rādītas kaimiņvalstīs un otrādi. Protams ne visas, jo tad jau mums būtu ko cerēt arī uz Sortilegio! :love:  :)  Grūti pateikt pēc kā izvēlas. :dontknow: 
aNGEL, taisnība, ka vajadzētu balsošanu..bet ar to ar laikam īsti nebūtu līdzets.

0

10

Tur Tev taisnība. Pie mums rāda to, kas ir rādīts kaimiņvalstīs, taču kaut vai Lietuvā ir rādītas jau tik daudzas telenoveles, ka Latvija vairs nepanāks tās. Vismaz Lietuvā rāda visvisādas.. gan sliktākas, gan labākas.

0

11

aNgeL написал(а):

Pie mums rāda to, kas ir rādīts kaimiņvalstīs, taču kaut vai Lietuvā ir rādītas jau tik daudzas telenoveles, ka Latvija vairs nepanāks tās. Vismaz Lietuvā rāda visvisādas.. gan sliktākas, gan labākas.

Aha, jā, Lietuvā tiešām daudz telenoveles rāda! Tagad Auroru arī! :love:  Rādija taču arī Cuando me enamoro vai ne tā?! Izskatās, ka viņiem rāda parasti visjaunākās un turklāt lieliskas!!  :)
A, sliktas arī viņiem maz rādītas?! :D  Kuras tad? :D

0

12

Bet ziniet, kas mani interesē? Mani interesē tas, ka LNT iztulkos Soy tu duena nosaukumu latviski jeb kāds nosaukums būs latviski :D  Jo es iztulkoju nosaukumu angliski un viņš sanāca tāds diezgan garš :) ;)   Kā jums liekās? ;)

Terēze написал(а):

Es pieļauju,ka rādīs pēc Intrigantes otrās sezonas atkārtojuma beigām.

Man arī tā liekas :) ;)

Отредактировано liiguciss (11.07.2011 15:19)

0

13

Nav ne jausmas par to nosaukumu, varbūt, vienkarši "saimniece!"  :dontknow: ???

0

14

Nu..tiešais tulkojums būtu "Esmu tava saimniece". Bet Latvijā var gan saukt piem. kā Mariposa domā vai arī pavisam nesaistītu ar oriģinālnosaukumu. Es jau arī biju par to iedomājusies un gaidu, kad parādīsies atbilde.

0

15

Diemžēl Latvija tiešām arvien vairāk attiecībā uz Latīņamerikas seriālu rādīšanu,atpaliek pat no savām tuvākajām kaimiņzemēm,kā šajā gadījumā-no Lietuvas,tādējādi cilvēkos radot par šajā reģionā uzņemtajiem seriāliem,greizu priekšstatu-it kā pilnīgi visi Latīņamerikas seriāli būtu ļoti zemas kvalitātes,un tādēļ pat dažādu televīziju mājas lapās,kā piemēram-TV3-pat tiek izteikti lūgumi turpmāk vairs nerādīt Latīņamerikas seriālus.

0

16

Man smiekli  pārņēma par telenoveles latviskoto nosaukumu - Tu būsi mana.
Bet manas domās ir tādas - jā šajā telenovelē ir patiešām labi aktieri. Bet telenovele nav izdevusies, man personīgi viņa nepatika, pat aktieri nespēja glābt.

0

17

Tad tāds būs latviskais nosaukums? Kā jau minēju, ka gan jau būs kaut kas attāls no oriģināla..Šajā gadījumā nav attāls, bet gan kaut kā apgriezts otrādi.. Nu jāāa.. diezgan smieklīgi.

0

18

mmaarriiaa написал(а):

telenoveles latviskoto nosaukumu - Tu būsi mana.

mmaarriiaa, vai tāds būs latviskais nosaukums šai telenovelei?  :dontknow:

0

19

Man jau šķiet, ka Latvijā pēdējā vairāk skatās pēc sejām. Kā TV3 nesen visas reklāmas "Mīlestības uzvarai" veidoja saistībā ar Viktoriju Rufo, tā LNT to parasti dara ar Fernando Kolungu. Ja aktieri nav pazīstami, tad viņi reklāmā vienkārši pasaka, ka šo telenoveli veidojuši citas, iepriekš rādītas, veidotāji. Atceros, ka pirms "Kā sapnī" un "Dumpīgā eņģeļa" tās reklamēja ar vārdiem: ""Mežonīgās kaķes" (kas, manuprāt, Latvijā bija ļoti populāra) veidotāji piedāvā..."

0

20

Nu jā, aktieru dēļ es nebrīnos, ka rādīs tieši šo telenoveli, bet... tas ir skumji. Jo tiešām, man jāpiekrīt, ka šoreiz pat aktieri nespēju tur neko glābt. :( Lietuvieši ir viena laimīga tauta, ko lai saka. :D

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » Jauna telenovele pa LNT!!!