TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » Jauna telenovele pa LNT!!!


Jauna telenovele pa LNT!!!

Сообщений 21 страница 32 из 32

21

Norkys написал(а):

Man jau šķiet, ka Latvijā pēdējā vairāk skatās pēc sejām. Kā TV3 nesen visas reklāmas "Mīlestības uzvarai" veidoja saistībā ar Viktoriju Rufo, tā LNT to parasti dara ar Fernando Kolungu. Ja aktieri nav pazīstami, tad viņi reklāmā vienkārši pasaka, ka šo telenoveli veidojuši citas, iepriekš rādītas, veidotāji. Atceros, ka pirms "Kā sapnī" un "Dumpīgā eņģeļa" tās reklamēja ar vārdiem: ""Mežonīgās kaķes" (kas, manuprāt, Latvijā bija ļoti populāra) veidotāji piedāvā..."

Tā reklāma kas nesen bija bija visa faktiski tikai ar Lucero. Fernando vienā kadrā vai pat divos manīju, vairāk nē.

liiguciss написал(а):

mmaarriiaa, vai tāds būs latviskais nosaukums šai telenovelei?  :dontknow:

Oriģināl nosaukums ir Soy tu duena burtiski tulkojot Es esmu Tava saimniece(to var vēl variēt Tava pavēlniece, valdniece, bet nu burtiski būs saimnciece). Bet lnt šo telenoveli ir nosaucis Tu būsi mana.

aNgeL написал(а):

Tad tāds būs latviskais nosaukums? Kā jau minēju, ka gan jau būs kaut kas attāls no oriģināla..Šajā gadījumā nav attāls, bet gan kaut kā apgriezts otrādi.. Nu jāāa.. diezgan smieklīgi.

Tā ir. Patiesībā telenovelē jau bija tā ka galvenais varonis laikam Hosē Migels saucās(Kolunga) darīja visu lai būtu kopā ar Valentīnu. Tā ka latviskotais nosaukums jau atbilst būtībai, bet tomēr tas ir nedaudz komiski. Piekrītu noaukums ir apgriezts pilnīgi otrādi. Jo oriģināl nosaukumā jau galvenā varone ir izbīdīta kā galvenais tēls kas visu dara.
Bet nu  šis ir r\imeiks La duena - par La duena būtu diezgan idiotiski saukt, tāpēc izdomāja Soy tu duena, lai būtu gan kaut kas no tā teikt oriģināla un arī no sevis.

Paloma написал(а):

Nu jā, aktieru dēļ es nebrīnos, ka rādīs tieši šo telenoveli, bet... tas ir skumji. Jo tiešām, man jāpiekrīt, ka šoreiz pat aktieri nespēju tur neko glābt. :( Lietuvieši ir viena laimīga tauta, ko lai saka. :D

Jā Lietuva mums tik netālu - bet mēs kaut kā tiekam apdalīti, negodīgi :D
Telenoveli es spēju izturēt neatceros cik sērijas noskatoties tālāk gan tikai kādus avance apskatījos vai arī izlasīju anotācijas. Telenovele likās izvilkta, daļēji diezgan garlaicīga, Valentīna(galvenā varone) pārāk daudz tēloja dusmīgo un aizvainoto, pie katra sīkuma mēģināja izturēties pret citiem augstprātīgi, tas vilkās jau atkal atkārtošos pārāk ilgi. Un pats sižets - varbūt nebūtu tika traks, ja tas viss nebūtu tik dīvaini sakombinēts. Būtu saīsināts un sižeta pavērsieni daži bija padebīli. Kā jau teicu biju ĻOTI vīlusies. Varbūt no malas izklausās skarbi tas ko rakstu par šo telenoveli - bet tā nu tas diemžēl ir, tik labi aktieri, bet telenovele, ticiet man man būtu kauns viņā uzņemties. Varbūt es pārāk Soy tu duena nolieku, bet zinot, cik viņa daudz tika ieguldīts un to kādi profesionāļi pie šī projekta strādāja, iznākums bija milzīga vilšanās. Gribējās sagaidīt -Kvalitāti.    Zinu ka meksikas raidījumā šo telenoveli parodēja un tad īpaši kounga bija traki dusmīgs.

0

22

mmaarriiaa - pilnībā Tev pievienojos :) Es gan davilku līdz beigām, bet nebija viegli. Skatījos daudz tinot utt. Galvenie tēli arī mani nepārliecināja, un vispār šī telenovele tiešām bija ļoti liela izgāšanās tādiem aktieriem.

0

23

mmaarriiaa написал(а):

Tā reklāma kas nesen bija bija visa faktiski tikai ar Lucero. Fernando vienā kadrā vai pat divos manīju, vairāk nē.

Ok, to es nezināju. LNT praktiski neskatos. Bet, ja tā padomā, tad jau arī Pasion reklāmā Kolungu manīja maz. Tur jau gandrīz par galveno varoni pasludināja Rulli.

0

24

Norkys написал(а):

Ok, to es nezināju. LNT praktiski neskatos. Bet, ja tā padomā, tad jau arī Pasion reklāmā Kolungu manīja maz. Tur jau gandrīz par galveno varoni pasludināja Rulli.

:D jā par rulli atceros.
Nu es lnt jau ar neskatos bet ieslēdzu uz brīdi un pēkšņi tieši šī reklāma bija.

0

25

"Tu būsi mana" no 8. augusta darbadienās plkst. 16:00 Latvijas kanālā LNT

0

26

Kā vienmēr priecē fakts ka sāk rādīt kādu jaunu telenoveli Latvijā. Jo nu ir tā ka Latvijā telenoveles varētu teikt ka nerāda vispār. Bet varēja izvēlēties kaut ko interesantāku.

0

27

Jā,tā ir,ka šī ziņa ir jāuzņem ar dalītām jūtām-no vienas puses jāpriecājās,ka Tu būsi mana ir Latīņamerikas seriāls,bet tajā pašā laikā jāskumst,ka LNT izvēlējās ne to pašu labāko seriālu.

0

28

Bet tomēr arī ne pašu sliktāko. Jo tomēr ir arī tādas telenoveles, kuras vispār nav skatāmas. Es domāju, ka gan jau patiks daudziem.

0

29

Tas tiesa,jo kā mēdz teikt-,nekad nav tik slikti,lai nevarētu būt vēl sliktāk.

0

30

Latviešu nosaukums vnk rauj uz rēku! :rofl:

0

31

Nolēmu paskatīties ko par Tu būsi mana domā LNT mājas lapas apmeklētāji,un jāatzīst,ka šī ziņa nekādu sajūsmu neizsauca,it sevišķi Intrigantes faņu vidē.Taču viņas nevēršās tieši pret šo konkrēto seriālu,bet pret faktu,ka LNT atkal rādīs Latīņamerikas seriālu.Vēl vairāk-kāda Intrigantes fane pat negribēja ticēt,ka arī Latīņamerikas seriāliem ir skatītāji.

0

32

Terēze написал(а):

Nolēmu paskatīties ko par Tu būsi mana domā LNT mājas lapas apmeklētāji,un jāatzīst,ka šī ziņa nekādu sajūsmu neizsauca,it sevišķi Intrigantes faņu vidē.Taču viņas nevēršās tieši pret šo konkrēto seriālu,bet pret faktu,ka LNT atkal rādīs Latīņamerikas seriālu.Vēl vairāk-kāda Intrigantes fane pat negribēja ticēt,ka arī Latīņamerikas seriāliem ir skatītāji.

Es piemēram pa tv seriālus vairs neskatos, skatos oriģinālvalodā, lādēju vai skatos pa taisno online.
Vienīgais, ja iet pa tv priecē fakts kā tāds, ka kādu telenoveli rāda.

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Soy tu duena (Televisa) » Jauna telenovele pa LNT!!!