TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Omg.. :d :d :d


Omg.. :d :d :d

Сообщений 1 страница 20 из 236

1

Šitādus smieklus pirmoreizi mūžā dzirdu.. :rofl:

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=p32OC97aNqc[/youtube]

Labākais sākas pie 1:00.. :rofl: Tāds čalis. :D

0

2

ārprāc :D

0

3

:D:D:D:D:D  es no krēsla nožāvos .. burtiskā nozīmē.. man te blakus māsa sēž un Vēl aizvien smejas...un es smejos līdzi :D:D:D:D jūtu ka pajies kādz laiks kamēr mēs nomierināsimies līdz galam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

p.s. SUPER VIDEO!!!!!!!

+1

4

aijux007 написал(а):

es no krēsla nožāvos .. burtiskā nozīmē.. man te blakus māsa sēž un Vēl aizvien smejas...un es smejos līdzi

Tici man, pirmoreizi skatoties, es smējos vnk vēderu turēdama un toč nokritu.. :D :rofl: Un kā tie čaļi zviedz par to veci un tad tas otrs čalis.. :D :rofl: Vāks! :rofl:

0

5

:D  :D  :D Bļāviens, asaras un vēderā krampji no smiekliem!  :D  :D  :D Es nevaru, mēs vēl te smejamies! :D  :D  :D

0

6

āaaarprāac,ej tu nooooost es līdz asarām  :rofl:  :crazyfun:  :rofl:

0

7

:D  :D  :D
Ak dievs........................Tādi smiekli īpaši tam vīrietim ar brilēm kas sāk no 01:00 minūtes smieties.....es tā sāku zviegt

0

8

Adrianna написал(а):

āaaarprāac,ej tu nooooost es līdz asarām

:rofl: Es arī.. :rofl:

Miranda написал(а):

Bļāviens, asaras un vēderā krampji no smiekliem! Es nevaru, mēs vēl te smejamies!

Ticu! :D

0

9

mmaarriiaa написал(а):

Tādi smiekli īpaši tam vīrietim ar brilēm kas sāk no 01:00 minūtes smieties.....es tā sāku zviegt

Nu tas ir vnk kkas neredzēts.. :D:D:D

0

10

GaBy написал(а):

Šitādus smieklus pirmoreizi mūžā dzirdu..

Es arī kko tādu pirmo reizi dzirdēju... :D

GaBy написал(а):

Nu tas ir vnk kkas neredzēts..

...un redzēju! :D

0

11

Ngribeju taisīt jaunu tēmu, tapē pielikšu tepat! Draugus lasu aņukus, nu vnk norekties var :D

Atnāk pacients pie urologa.
Ārsts (rausta valodu): “Pa-pa-pa-par k-k-k-ko s-s-sū–ū–ū–dzaties?”
Pacients: “Es čurāju tā, kā jūs runājat”

''Mammu, es negribu uz Zviedriju!''
''Aizveries un airē''

Vīrs pārmet sievai: - Kas par lietu, dārgā? Es naktī eju pačurāt, bet izlietnē netīrie trauki...

Divu kanibālu saruna: -Nekad neliec katlā studentu! -??? -Tie maitas peld pa virsu un vēl visus kartupeļus noēd!

Skolotājs liek uzrakstīt īso stāstu par tēmām:"Reliģija, sekss, mistika" Labākais darbs: 'Ak Dievs, es esmu stāvoklī! Interesanti, no kā?'

Sīkais ierauga beigtu kaķi un jautā mammai-Kas viņam notika?
-Nomira un devās uz debesīm pie Dieviņa.
-Kāpēc viņu nometa atpakaļ???

Nakts pirms eksāmena, profesors guļ. Trijos naktī zvana telefons, šis paceļ-hallo.
- tu guli maita?
- jā!
- a vot mēs gan mācamies!

Lidostā '' RīGA'' policija aizturēja narkomānu, kurš centās lidot saviem spēkiem!

- Kas jāsaka, kad saņem algu? - Sveika, mana maziņā!

Vīrs sievai: Tu runāji pa telefonu tikai 40 minūtes. Tu neesi saslimusi?
- Nē, vienkārši nepareizi savienoja!

Datori gan ir laba lieta, pasēdēju tikai 5 minūtes, bet pusotra stunda jau pagājusi!!!

Vecāki pirmklasnieku velk uz skolu. Viņš spirinās pretī un kliedz:-Divpadsmit gadi!...Par ko???

Sieva teica,ka vēlas ko elpu aizraujošu.Iesitu viņai pa seju ar slapju trauku lupatu.Elpa taču viņai aizrāvās,kāpēc man tagad jāsēž ārā?!

Baznīca. Mācītājs svinīgi: - Jāni Bērziņ, vai esat ar mieru šo sievieti ņemt par sievu?
Līgavainis: - Jums ir labāki varianti?

I don't have a drinking problem. I drink. I get drunk. I fall down. No problem.

0

12

Āhh, labs :D

cravey написал(а):

Nakts pirms eksāmena, profesors guļ. Trijos naktī zvana telefons, šis paceļ-hallo.
- tu guli maita?
- jā!
- a vot mēs gan mācamies!

par šo tā ierēcu :D

cravey написал(а):

Datori gan ir laba lieta, pasēdēju tikai 5 minūtes, bet pusotra stunda jau pagājusi!!!

Jām, tā tas ir :D

0

13

PAULINA написал(а):

Sīkais ierauga beigtu kaķi un jautā mammai-Kas viņam notika?
-Nomira un devās uz debesīm pie Dieviņa.
-Kāpēc viņu nometa atpakaļ???

wot par šito es te tik skaļi sāku zviegt... :D

0

14

Bija vēl viens labs:

Peugeot un Zaporpžec firmas 2010. gadā apvienosies.. Viņu pirmais kopīgais modelis sauksies - Pežorožec! :rofl::rofl::rofl:

0

15

sāku citēt...bet galā viena pēc otras dikti smieklīgas izrādījās!! super..paldies, ka ieliki..

GaBy написал(а):

Peugeot un Zaporpžec firmas 2010. gadā apvienosies.. Viņu pirmais kopīgais modelis sauksies - Pežorožec

:D :D :D :D

0

16

:rofl:

0

17

HAHHAHAHAHAHA, gandrīz no gultas izkritu:

Sveiciens radio: peredaite mojemu papočke pozdravlenija s prazdņikom ot vsevo serdca do čļena!
- do čevo?
- doč ļena!!

0

18

Tāda jautrība :D

divi narkomāni atraduši konfekti.-'ēu šitā konfekte gatavota martā.'
-'a kas mums tagad pa mēnesi?'
-'Oktobris'
-''Ēēēw,konča no nākotnes!''

Jums nepatīk katru dienu skatīties uz mikrobiem jūsu tualetes podā? Tad padomājiet, ko katru dienu redz viņi!

Džeims Bonds pieiet pie bomža:"Džeims...Džeims Bonds"
Bozmis atbild;"Žeņa...Žeņa Bomž."

Sludinājums avīzē:''Esmu resns, dumjš un neglīts, bet, ja kāda mani iemīlēs- sākšu vingrot un lasīt grāmatas!''

0

19

:D :D :D :D Labie :D :D :D

0

20

Paldies par asprātīgajām anekdotēm un video,tiešām ļoti smieklīgs.Izstāstīšu reālu gadījumu no dzīves-Skolas bērni mācās ticības mācību,katehēte(ticības mācības skolotāja) māca kā pareizi pārkrustīties-...tad ar labo roku pieskarieties tālākajam plecam...-bet viena no meitenēm pajautā-Lūdzu skolotāj,bet vai tad cilvēkam abi pleci nav vienādā attālumā?-

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Omg.. :d :d :d