TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Omg.. :d :d :d


Omg.. :d :d :d

Сообщений 21 страница 40 из 236

21

Terēze написал(а):

Izstāstīšu reālu gadījumu no dzīves

:D Tā jau ir, ka labākās anekdotes rodas no dažādām dzīves situācijām :)

Es ar vienreiz izgāzos runājot ar savu draudzeni no Krievijas. Neatceros par ko gāja runa (runājām caur msn), bet vienā brīdī viņa saka: Rossiya voshla v Evro (tjipa Krievija iegājusi Eiro). Es tādā nesaprašanā - kā Krievija var ieiet Eiro, ja viņa pat nav Eiropas Savienībā. Nu es tā arī rakstu - no vi zhe ne v Evro sayuze (Bet jūs taču neesat iekš ES). Viņa sāk rēkt, un raksta - Da net zhe, v sostav Evropeiskovo chempionata po futbolu (da nē takš - Eiropas čempionāta sastāvā futbolā) :D

0

22

hahaha, cravey - tā ir, ka par futbolu neinteresējas... :D

Jej, s
aka skanēt show must go on pa Skonto radio. Man Fredijs Merkurijs... eh, man laikam plakātiņš ar viņu ar jāpasūta.

0

23

:D Turpinam ar smieklu devu :D

Волк, Заяц и Хомяк решили ехать в Китай.
Волк: Меня в Китае будут звать Братец Вуй!
Заяц: А меня, Братец Зуй.
Хомяк :я наверно не поеду

Vīrs atnāk mājās piedzēries, sieva dusmās sit pļauku un saka: Vēl dzersi? Vīrs neko, sieva atkal iesit: Vēl dzersi?
Vīrs: Nu labi ielej!

Sarunājas divas čukčas :Tu gaismu izslēdzi? -Ieslēdz un paskaties

0

24

:D :D foršas!!! uzreiz diena jautrāka paliek :D

0

25

Paldies par anekdotēm,izstāstīšu vēl kādu anekdoti no dzīves-mana māsa kad bija kādus 3 gadus veca,jūsmoja par multiplikācijas filmu ''Pagaidi tikai!'',viņai it sevišķi patika vilks,tādēļ reiz kad bijām aizbraukuši uz zooloģisko dārzu,ļoti vēlējās redzēt vilku,citi dzīvnieki Andru vispār neinteresēja,kad nu beidzot nonācām pie vilku aploka,Andra tikai noteica-tas nav nekāds vilks.-Izrādās,ka Andra tiešām bija iedomājusies,ka vilks dzīvē izskatās tieši tāds pats kā multfilmā.

0

26

:D

Pelnrušķite bija tā meitene kas ballē tā piesvilpās ka kristāla glāzes uzvilka kājās.

- Tēt, vecmāmiņa tiešām atbrauks ar šito vilcienu? - Nemuldi daudz un skrūvē nost sliedi.

Pienāk urla - Daj Pozvoņit. - Man nau kredīta. - Pohuj daj.

Satiekas students un mednieks. Runā, un iet gar meža malu. Te mednieks sauc - ZAĶIS!!! Students jautā - blondīne, brunete, vai rudmate?

Cūku gripa ir tad,kad tu guli mājās slims ar gripu,bet neviens cūka nepiezvana un nepajautā,kā tu jūties.

Iet divi narkomāni. Viens saka: -Jāni, smaidi -re, kur brauc policijas busiņš. Pēc brīža: -Jāni, beidz smaidīt. Mēs jau sen esam busiņā.

Policists jautā mazgadīgajai prostitūtai:Ko teiktu tava māte,ja viņa tevi šeit sastaptu??
-Dabūtu riktīgi pa galvu,šī ir viņas teriorija.

- Ātrāk, tu nokavēsi skolu!
- Mamm, izbeidz, skola ir vaļā visu dienu

Eksāmens sabiedrības mācībā.Pasniedzējs jautā studentei:- Un kā sauca pirmo vīrieti?
Studente (samulsusi):- Vaļera...

Ar ko atšķiras futbols no dzeršanas?...Futbolā pēc "auta" seko iemetiens, bet dzeršanā pēc "iemetiena" seko auts.

Vīrietis atnācis uz bērnudārzu pēc sava mazuļa. Audzinātāja jautā: Kurš ir jūsējais?
Vīrietis: Kāda atšķirība! Rīt vienalga jāved atpakaļ

Citāts no testamenta: "Esot pie pilna saprāta, visu naudu notērēju pirms nāves.

Īsts vīrietis vienmēr palaidīs sievieti pa priekšu, lai apskatītu viņu no mugurpuses.

0

27

Yeeyy..atkal no rīta anekdotes  :D :D :D Super!!! To par testamentu vienīgo jau biju iepriekš kaut kur lasījusi :)

0

28

Vismaz kāds iemesls, lai no rīta varētu pasmaidīt :)

0

29

21.gadsimta dzīves gudrība-Mīļie vecāki un vecvecāki!Runājiet pēc iespējas ar saviem bērniem un mazbērniem par datoriem,tādā veidā jūs apgūsiet daudz jauna.
Vīrs saka sievai
-Es tevi nesaprotu!Filma ''Titāniks'' kuras beigās jūras dzelmē iet bojā tūkstošiem cilvēku,tev liekas ļoti skaista un romantiska,bet šitā kur cilvēkam teroristu sarīkotā sprādzienā tiek norautas abas rokas,tev liekas tik šausmīga,ka vairs negribi to skatīties!

0

30

cravey написал(а):

Волк, Заяц и Хомяк решили ехать в Китай.
Волк: Меня в Китае будут звать Братец Вуй!
Заяц: А меня, Братец Зуй.
Хомяк :я наверно не поеду

āhhh tā smējos... :D:D:D

cravey написал(а):

- Tēt, vecmāmiņa tiešām atbrauks ar šito vilcienu? - Nemuldi daudz un skrūvē nost sliedi.

:D  :D  :D

cravey написал(а):

Cūku gripa ir tad,kad tu guli mājās slims ar gripu,bet neviens cūka nepiezvana un nepajautā,kā tu jūties.

:D  :D  :D

0

31

Terēze написал(а):

21.gadsimta dzīves gudrība-Mīļie vecāki un vecvecāki!Runājiet pēc iespējas ar saviem bērniem un mazbērniem par datoriem,tādā veidā jūs apgūsiet daudz jauna.
Vīrs saka sievai

oj jāāā.. :D jo jaunākam vecumam pajautāsi, jo vairāk atbildēs :D

0

32

No Jānīša sacerējuma-Upes krastā slaucēja slauca govi,bet atspulgā viss izskatījās otrādi.

Upes krastā sēž makšķernieks,iemet upē makšķeri,tad izvelk no somas degvīna pudeli un ielej glāzītē,bet nepaspēj vēl izdzert,kad jūt,ka ir pieķērusies zivs,viņš izceļ makšķeri,kuras galā purinās mazs asarītis un iekrīt tieši glāzē,vīrs iemet asarīti atpakaļ upē,bet pēc tam makšķerniekam sāk neticami veikties-sāk ķerties daudz lielās zivis,viņš protams ar pilnu spaini laimīgs dodas mājās,bet pašā spaiņa virspusē guļ milzīgs sams un gānās
-Nu asarītis!Nu maita,nu provokators,saka,ka tur augšā par brīvu dod dzert un tad laiž vaļā!

-Vai jūsu restorāna šefpavārs pats vispār šo ēdienu ir pagaršojis?
-Atvainojiet,bet viņam ir tikai jāpagatavo,nevis jāēd un pēc tam jāguļ reanimācijā.

0

33

Hahh labie :D:D:D

Terēze написал(а):

-Vai jūsu restorāna šefpavārs pats vispār šo ēdienu ir pagaršojis?
-Atvainojiet,bet viņam ir tikai jāpagatavo,nevis jāēd un pēc tam jāguļ reanimācijā.

:D:D:D

0

34

Paldies , Terēze :) :D :D

0

35

Dzīvoja reiz dvīņi – Džons un Džeks. Džonam nomira sieva, Džekam tajā pašā laikā nogrima laiva.
Līdzjūtīgā kaimiņiene satika Džeku un, noturējusi viņu par Džonu, izteica līdzjūtību sakarā ar lielo zaudējumu.
Džeks teica:
- Ak, nav tik traki, es pat priecājos, ka tiku no tā grausta vaļā. Viņa bija galīgi izrūsējusi, dibens sačokurojies un smirdēja pēc beigtām zivīm. Visu laiku tecēja un čīkstēja, bija grūti viņu noturēt taisni, un tas caurums priekšā kļuva lielāks katru reizi, kad viņu lietoju. Bet tad tie četri asie puiši viņu no manis aizņēmās uz nedēļas nogali, un tas veco kraķi piebeidza. Es brīdināju, ka liela prieka no viņas nebūs, bet šie nelikās mierā. Puiši mēģināja tikt viņā iekšā visi reizē – un, kamēr izmēģinājās visādos stāvokļos, mana večiņa pārlūza vidū pušu…
Kaimiņiene noģība.

0

36

PAULINA написал(а):

Dzīvoja reiz dvīņi – Džons un Džeks. Džonam nomira sieva, Džekam tajā pašā laikā nogrima laiva.
Līdzjūtīgā kaimiņiene satika Džeku un, noturējusi viņu par Džonu, izteica līdzjūtību sakarā ar lielo zaudējumu.
Džeks teica:
- Ak, nav tik traki, es pat priecājos, ka tiku no tā grausta vaļā. Viņa bija galīgi izrūsējusi, dibens sačokurojies un smirdēja pēc beigtām zivīm. Visu laiku tecēja un čīkstēja, bija grūti viņu noturēt taisni, un tas caurums priekšā kļuva lielāks katru reizi, kad viņu lietoju. Bet tad tie četri asie puiši viņu no manis aizņēmās uz nedēļas nogali, un tas veco kraķi piebeidza. Es brīdināju, ka liela prieka no viņas nebūs, bet šie nelikās mierā. Puiši mēģināja tikt viņā iekšā visi reizē – un, kamēr izmēģinājās visādos stāvokļos, mana večiņa pārlūza vidū pušu…
Kaimiņiene noģība.

ārprāts , cik ļauni, ja to pārprot!!! :D :D

0

37

aNgeL написал(а):

ārprāts , cik ļauni, ja to pārprot!!!

Aga. :D :D

0

38

Kādas sektas sludinātājs saka sprediķi
-Itin viss šajā pasaulē ir pīšļi,nauda,zelts,dārgakmeņi itin viss ir pīšļi,bet tagad vāksim ziedojumus.

-Es tikko uzzināju,ka miris mans vectēvs.
-Izsaku līdzjūtību,vai viņš bija pie pilnas apziņas?
-Vēl nezinu,jo testamentu atvērs tikai rīt.

-Ja es tevi atstātu tevi cita vīrieša dēļ,tev būtu žēl?
-Kāpēc man tas muļķis būtu jāžēlo?

-Dārgā,kāpēc salvetes ir tik taukainas?
-Mīļais,neslauki rokas pankūkās.

0

39

Terēze написал(а):

-Ja es tevi atstātu tevi cita vīrieša dēļ,tev būtu žēl?
-Kāpēc man tas muļķis būtu jāžēlo?

:D  :D  :D

0

40

:D :D :D °
Mjāāa.. sajaukt pankūkas ar salvetēm...vai..kā man sagribējās pankūkas  :love:

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Par da jebko/Обо всём » Omg.. :d :d :d