TelenovelesLV

Объявление

Failu hostings
Raksti/intervijas latviešu valodā, galerijas, video un pārējās sadaļas pieejamas fanu kluba biedriem!!!!
Tulkotie materiāli latviešu valodā ir fanu klubs īpašums!

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » "Alborada" LNT!!!


"Alborada" LNT!!!

Сообщений 1 страница 3 из 3

1

Un tātad - "Likme uz mīlestību" beidzas!!! Vēl atlikušas tik 4 sērijas nākamnedēļ un visu sēriju apraksti forumā parādīsies. Bet Likmi darbadienu rītos LNT sākot ar 11. maiju nomainīs 2005. gada Meksikas kostīmnovele "Alborada" jeb "Rītausma".

[реклама вместо картинки]

Man tas tīri labi patīk - esmu noilgojusies pēc vēsturiskajām novelēm!!!

Tūlīt izveidošu arī jaunu forumu šai novelei. Tā, kā Tik mēnesis palicis un skolnieku beigs skolu un varēs no rītiem skatīties teļļuku, es ceru, ka "Rītausma" kļūs populāra. Turklāt arī Rītausmas video mūsu forumā ir atrodami.

Vai kāds vēlas pieteikties par "Rītausmas" foruma moderatoru???

0

2

Uh... Man ir paties prieks, ka rādīs Alboradu.  :blush: Sen nav redzēta kāda vēsturiska telenovele un  Telavisai jau vienkāršās telenoveles ir interesantas, bet vēsturiskās ir tādas tā teikt ar odziņu  :ok: , patīkami skatīties. Un pašam Fernando Kolungam piestāv vēsturiskas noveles. Un pats LNT jau arī cer, ka Fernado Kolungas fani to cītīgi skatīsies, un es domāju, ka tā arī būs. Un pati novele ar ceru būs skatāma un dikti interesanta. Gaidu!!!!

0

3

Es jau ar esmu dikti  priecīga ka rādīs Alboradu!!!!!!!Tas jau nevienam šiet nav noslēpums ka man Fernando Kolunga ir vismīļākais aktieris!!vismaz kad būs vasara varēšu kaut cik no šī seriāla redzēt!!!!!Esmu gan šajā forumā gan arī citos(ārzemju) skatījusies video ar šo seriālu pilnīgi visu neesu radzējusi bet tā vispārinoši par šo seriālu(pa tv skatīties tomēr ir savādāk)!!!vispār tiešām intersanta telenovele!!!!Un vēsturiski seriāli tādi man ļoti patīk!!!!Un īpaši ja ar aktieriem kuri patīk tad vispār ir baigi forši skatīties!!!!!!Man Alborada tiešām patīk ļoti ļoti, bet tagad es nevaru sagadidīt kad tiks uzņemta telenovele Pasion arī ar Fernando(viņš tēlos pirātu) galvenajā lomā(galvenā aktrises loma būs  Adelai Noriegai) un būs pieejami video ar šo seriālu internetā!!!!!Ceru ka arī cietiem patiks šis seriāls ""Alborada""!!!!!!

Отредактировано mmaarriiaa (03.05.2007 17:17)

0


Вы здесь » TelenovelesLV » Jaunumi/Новинки » "Alborada" LNT!!!